Jak wykorzystywać swój potencjał jeszcze bardziej?

Jak dokonać zmian, które od dawna mnie wołają?

Jak odkryć swoje powołanie?

Skąd wiedzieć jaki wykonać następny krok?

Jak uwolnić się od tego, co blokowało mnie do tej pory?

Jest sposób, który pomoże Ci dokonać tego wszystkiego.

Tym sposobem jest CZUCIE….

Trzeba zrozumieć i w dodatku zaakceptować, że naszym życiem nie kieruje nasz świadomy umysł, ale nasze emocje i uczucia wyższe. Jasno potwierdzają to wszelkie badania naukowe, a jednak tak trudno nam się pogodzić z tym, że nie mamy nad swoim życiem świadomej kontroli.

Świadomy umysł wciąż walczy z czuciem
• pieczołowicie zniekształca i „zagaduje” głos naszego serca, który woła nas do zmian, których umysł się boi – bo nie wie co będzie za zakrętem, a umysł lubi tylko to, co zna (nawet jeśli to co znajome, jest niezbyt wygodne, a nawet mocno uciążliwe).
• robi co może, żebyś nie poczuła bólu – trudnych emocji, które nosisz w sobie, czasem od urodzenia. Racjonalizuje i analizuje, aby zmniejszyć ich odczuwanie – i faktycznie skutecznie odcina Cię od czucia, co jednak nie sprawia, że emocje znikają. Wręcz przeciwnie – zostają zepchnięte głębiej, przez co nie możesz się od nich uwolnić.

Nie ma innej drogi na uwolnienie się od trudnych emocji niż poczuć je w pełni, otaczając je przestrzenią swojego serca – swoją miłością, czułością, troskliwością i opieką. Wówczas trudne emocje zostają rozpuszczone i przestają sabotować pragnienia, które płyną z przestrzeni Twojego serca.

 

Nie dowiesz się co jest Twoim powołaniem, czy kierunkiem, w którym powinnaś teraz iść z książki, czy od drugiego człowieka. Te informacje nie znajdują się na zewnątrz. Są bardzo blisko – w Twoim sercu. Docierają czasem w formie niejasnych, ulotnych uczuć, przeczuć, przelotnych obrazów pojawiających się w Twojej wyobraźni…

Dlatego warto nauczyć się łączyć z przestrzenią swojego serca, w której znajdują się wszystkie odpowiedzi oraz moc uzdrawiania.

Jeśli czujesz gotowość na NOWY POCZĄTEK w kolejnym roku i chciałabyś doświadczyć bezpiecznej przestrzeni, w której połączysz się ze swoim sercem, usłyszysz jego głos, uwolnisz trzymające Cię blokady, serdecznie zapraszam Cię na sylwestrowy warsztat: NA SKRZYDŁACH MOJEJ MOCY.