fbpx

WARSZTATY I TRENINGI W PIĘKNYM MIEJSCU

Zapraszam Cię do skorzystania z warsztatów i treningów w PIEKNYM MIEJSCU na Warszawskim Ursynowie (okolice metra Imielin) przy ul. Hawajskiej 17.

Poniżej znajdziesz wydarzenia, które w najbliższym czasie odbywają się w Pięknym Miejscu.

NA SKRZYDŁACH MOJEJ MOCY

Z głębi serca zapraszam Cię na sylwestrowy warsztat „Na skrzydłach mojej Mocy” w Pięknym Miejscu.

Moją intencją jest stworzenie przestrzeni, w której połączysz się z Twoim duchowym prowadzeniem,
podłączysz się do źródła swojej osobistej Mocy,
aby zrealizować to, czego z głębi serca pragniesz dla siebie i swoich bliskich.

Twoje pragnienia – te które marzą Ci się ukradkiem, kiedy nikt nie patrzy – to jest właśnie wezwanie Twojej osobistej Mocy.
Podążanie za tym wezwaniem jest zawsze najlepszą możliwą drogą do osobistego szczęścia,
które wspiera również szczęście osób z Tobą związanych.

Twoje serce poprowadzi Cię zawsze, drogą najmniejszego oporu,
otworzy drzwi, których jeszcze nie widzi Twój umysł,
wykreuje scenariusze, na które sama byś nie wpadła.

Kiedy powiesz temu TAK, Intuicja sama Cię poprowadzi.

 

 

 

To co staje nam na drodze do uświadomienia sobie wizji do której wzywa nas nasze Serce i wewnętrznej decyzji, aby się urzeczywistniła, to dotychczasowe uwikłania podświadomego umysłu – niewspierające przekonania i powiązane z nimi emocje, powstałe pod wpływem przeszłych doświadczeń osobistych i rodowych.

Te trudne emocje i przekonania są energią (jak wszystko). Nie są one jednak Twoją osobistą energią. Nie są Tobą. Posiadasz je chwilowo, ale możesz zdecydować, aby uwolnić je ze swojego pola energetycznego.

Masz pełną odpowiedzialność za to, co przechowujesz w swoim umyśle i Moc do zmieniania przekonań i programów, które Ci nie służą. Decyzja, czy weźmiesz tę odpowiedzialność, należy do Ciebie.

Uwolnienie ze swojego pola osobistego niewspierających przekonań:

 • pozwala klarownie uświadomić sobie, do czego wzywa Cię Twoja osobista Moc;
 • podłączyć się do wewnętrznego prowadzenia swojej Duszy/Serca oraz przewodnictwa Twoich Przewodników/Aniołów/Intuicji (wybierz określenia, które lepiej pasują Do Twojego światopoglądu), abyś wiedziała, jakie są kolejne kroki do wykonania na Twojej drodze;
 • powala na odzyskanie Zaufanie do siebie i pewność, że to dokąd idziemy jest właściwe i łatwo osiągalne. Bo tak jest. Wszelkie wątpliwości to tylko iluzja Twojego umysłu.

Pierwsza część spotkania będzie poświęcona właśnie uwolnieniu ze swojego pola energetycznego i fizycznego ciała energii tych niewspierających wzorców.

W drugiej części spotkania skoncentrujemy się umocnieniu Twojego połączenia z Duszą/Sercem oraz Przewodnikami/Aniołami (wybierz określenia, które lepiej pasują do Twojego światopoglądu), abyś mogła:

 • poczuć/zobaczyć/usłyszeć jaka jest intencja Twojej Duszy dla Ciebie na ten moment;
 • klarownie odczytać wskazówki odnośnie kolejnych kroków do wykonania;
 • podłączyć się w pełni do Źródła Twojej osobistej Mocy, aby Twoje działania w świecie zewnętrznym były już tylko wisienką na torcie – „kiwnięciem palcem”, które wywoła cały szereg zdarzeń, których nawet sama byś nie wymyśliła, a które doprowadzą do urzeczywistnienia Twojej wizji, w sposób, który Cię zadziwi i zachwyci swą lekkością.

Tak to działa.

I tak, tak można:)

Najczęściej pojawiające się pytania:

 1. Co konkretnie będziemy robić?

Medytować nagrania medytacji dostaniesz do domu), palić świeczki, bawić się ziemią, rysować, skakać i tańczyć, jeść i pić.

 1. Czy poradzę sobie na warsztacie jeśli nigdy nie medytowałam?

Techniki, które dla Ciebie przygotowałam są dostępne i łatwe do wdrożenia dla każdej osoby – zarówno dla osób, które medytują na co dzień, jak i dla tych, dla których medytacja, wizualizacja, czy praca terapeutyczna z ciałem będzie pierwszym doświadczeniem.

 1. Jestem osobą wierzącą. Czy sposób pracy zaproponowany na warsztacie nie stoi w sprzeczności z moja religią i wiarą?

Na warsztat zapraszam wszystkie osoby, które wierzą, że posiadają Duszę /wyższe Ja / wyższą świadomość (lub inna nazwa, której Ty używasz). Pogram spotkania nie stoi w sprzeczności z jakąkolwiek doktryną religijną, a wręcz pomaga pogłębić swoje połączenie z ze swoim wyższym Ja/Duszą. Nie ma znaczenia, jak to nazywasz.

 1. Jak potrzebuję przygotować się na warsztat?

Ubierz się tak, aby było Ci wygodnie i ciepło. Zabierz ze sobą coś na drugie śniadanie. Na miejscu będzie czekać na Ciebie ciepła ziołowa herbata, przekąski i gorąca zupa (będzie przerwa na lunch). Nie musisz brać ze sobą niczego do pisania. Będę miała dla Ciebie naszykowany specjalny zeszyt do robienia notatek i długopisy (ale jeśli wolisz, możesz zabrać swój ulubiony notes i długopis). Będą też naszykowane materiały plastyczne i inne przybory niezbędne do stworzenia Twojego dzieła – awataru Intencji Twojej duszy dla Ciebie, który zabierzesz ze sobą po zakończeniu spotkania.

 1. Obawiam się, że wezmę udział w warsztacie, ale rezultaty będą chwilowe. Spotkanie się zakończy, a ja po niedługim czasie wrócę do starych wzorców.

Na tym warsztacie uwolnisz kilogramy energii trudnych emocji i niewspierających przekonań, zaktywujesz lub pogłębisz swoje połączenie z wewnętrznym prowadzeniem oraz trwale udrożnisz kanały energetyczne, dzięki którym będziesz odczuwała w swoim ciele i umyśle więcej wspierającej energii. To wszystko sprawi, że marzenia, które nosisz w swoim sercu urzeczywistnią się.

I jednocześnie to jak szybko się to wydarzy, zależy od tego, w jakim stopniu weźmiesz odpowiedzialność za swoją drogę do urzeczywistnienia marzenia. Otrzymasz ode mnie krótkie medytacje, dzięki którym poradzisz sobie z wątpliwościami i utrzymasz połączenie ze swoją wewnętrzną Mocą i prowadzeniem. Jednak to od Ciebie zależy, czy będziesz z nich korzystać.

Jeśli masz do mnie inne pytania – skontaktuj się ze mną. Pozostaję do Twojej dyspozycji:)

 


PIĘKNY PILATES

Kameralne grupy/
Treningi indywidualnie

Dla kogo?
Na te zajęcia zapraszam kobiety w każdym wieku i kondycji (również kobiety w ciąży i okresie prenatalnym), które pragną zadbać o zdrowe, sprawne, smukłe ciało i wyciszyć umysł.

Co zyskujesz?
 • Zadbasz o swoje ciało pod kątem mięśni dna miednicy, brzucha, pleców i ogólnej kondycji;
 • Zniwelujesz bóle pleców i stawów;
 • Wyciszysz umysł – każdy trening rozpoczyna i kończy się krótką relaksacją.
 • Jeśli jesteś w ciąży -pomogę Ci zniwelować obciążenia Twojego ciała związane z ciążą oraz przygotować się do porodu.
 • Jeśli jesteś mamą niemowlaka, pomogę Ci w bezpieczny sposób wrócić do stanu zdrowia sprzed ciąży, a nawet zbudować lepszą kondycję i sylwetkę.
 • Indywidualne podejście – grupy są maksymalnie 3-osobowe, co pozwala mi na dostosowanie wykonywanych ćwiczeń do Twojego stanu zdrowia, jak również biorąc pod uwagę Twoje osobiste cele.
Kiedy?

Zadzwoń do mnie ustalimy termin.


Gdzie?

Ćwiczymy w Pięknym Miejscu – Hawajska 17 (niedaleko metra Imielin).

Miejsce jest kameralne. Nie mamy szatni – przebieramy się na sali lub przychodzimy w stroju do ćwiczeń.
Na miejscu jest woda, herbata, maty (choć oczywiście możesz mieć swoją, jeśli wolisz), przybory do ćwiczeń. Po każdych zajęciach dezynfekujemy przybory do ćwiczeń.

 

Prowadząca zajęcia?
Nazywam się Monika Cywińska i od 14 lat prowadzę zajęcia Pilates. Specjalizuję się w pracy z kobietami w okresie prenatalnym oraz z seniorami. Znam się na rzeczy, a do tego tworzę na zajęciach bardzo  ciepłą i relaksującą atmosferę. Przekonaj się sama:) 

Inwestycja?
PILATES w kameralnej rupie (maksymalnie 3 os).

Jeden trening to koszt 90 zł i możesz z niego skorzystać samodzielnie (trening indywidualny) lub z jedną lub dwiema koleżankami – koszt dzieli się na 2/3 osoby.

Zapisy: napisz sms na nr 781 949 249