fbpx

WARSZTATY I TRENINGI W PIĘKNYM MIEJSCU

Zapraszam Cię do skorzystania z warsztatów i treningów w PIEKNYM MIEJSCU na Warszawskim Ursynowie (okolice metra Imielin) przy ul. Hawajskiej 17.

Poniżej znajdziesz wydarzenia, które w najbliższym czasie odbywają się w Pięknym Miejscu.

KURS RODZICIELSTWA Z POZYTYWNĄ DYSCYPLINĄ

w Pięknym Miejscu
na warszawskim Ursynowie

 8-9.10.2022 r.

Każdy rodzic boryka się z wyzwaniami wychowawczymi. Dzieci się kłócą, nie chcą wywiązywać się ze swoich obowiązków, dotrzymywać umów, czasem dokuczają rówieśnikom lub są wycofane.

Nie ma idealnych dzieci i idealnych rodziców.

Często wpadamy w błędne przekonanie, że jeśli moje dziecko nie zachowuje się zgodnie z oczekiwaniami, to jestem złym rodzicem. Dajemy się wkręcić w przekonanie, że dobrego rodzica poznasz po grzecznym dziecku. Presja bycia rodzicem idealnym sprawia, ze paradoksalnie popełniamy jeszcze więcej błędów.

Według nas dobry rodzic to nie taki, który ma grzeczne dziecko, a taki, który mądrze reaguje na pojawiające się wyzwania, umie przyznać się do błędu. A jeśli coś poszło nie tak, znajduje przestrzeń na zatrzymanie i poszukanie rozwiązania na tę sytuację, która jest teraz oraz pomysłów na to, jak zachować się jeśli powtórzy się w przyszłości.

Ten KURS  to propozycja dla rodziców (lub innych osób które uczestniczą w wychowaniu dziecka), którzy chcą nauczyć się  skutecznie poszukiwać skutecznych i pełnych szacunku rozwiązań na codzienne wyzwania rodzicielskie i wychowawcze.

Podczas kursie poznasz kilkanaście podstawowych narzędzi POZYTYWNEJ DYSCYPLINY i poprzez branie udziału w ćwiczeniach i scenkach, w których będziesz wcielać się w rolę dziecka/partnera/teściowej doświadczysz jak one działają – a człowiek uczy się przez doświadczanie. Wiedza, to doskonały początek, jeśli jednak poprzestaniesz na przeczytaniu książki lub obejrzeniu filmiku, będzie to za mało, żeby wdrożyć zdobytą wiedzę do swojego życia. Dlatego właśnie KURSY PD obfitują w praktykę, praktykę i jeszcze raz praktykę:)

Discipline po łacinie to NAUKA. A zatem Pozytywna Dyscyplina daje rodzicom narzędzia do nauki ważnych kompetencji życiowych, które pomagają im samym i ich dzieciom wieść szczęśliwe i spełnione życie i poukładać swoje relacje w spokoju, bliskości i poczuciu wzajemnego wspierania się.

Co to konkretnie znaczy?

Czego konkretnie nauczysz się podczas tego kursu?

Nauczysz się używać narzędzi, z pomocą których zaczniesz:

 • rozumieć jaka ukryta potrzeba i podświadome przekonanie stoi za trudnym zachowaniem dziecka czy partnera,
 • w związku z czym będziesz wiedział/a jak odpowiedzieć na to zachowanie, aby zaspokoić potrzebę zarówno dziecka/partnera, jak i swoją – czyli wspólnie znaleźć rozwiązanie wygrany-wygrany.
 • krok po kroku układać Wasze rodzinne zasady w oparciu o konkretne potrzeby Waszej unikalnej rodziny,
 • stosować skuteczne i jednocześnie pełne szacunku dla siebie i innych narzędzia do egzekwowania podjętych wcześniej wspólnych postanowień.

Zdobywając powyższe umiejętności, będziesz umiał/a poradzić sobie z powszechnymi wyzwaniami, przed którymi stajesz jako rodzic ja m.in:

 • problemy z delegowaniem obowiązków osobistych (np. samodzielne ubieranie się, samodzielne zasypianie, sprzątanie po sobie, odrabianie lekcji…) i domowych (dbanie o wspólną przestrzeń – porządek, przygotowywanie posiłków) dzieciom (i dorosłym!),
 • kłótnie – nauczysz się jak pomóc sobie i dzieciom zamieniać je w poszukiwanie rozwiązań,
 • problemy z naużywaniem  ekranów, słodyczy,
 • niesamodzielność w organizowaniu sobie czasu – zamiast wciąż animować swoje dzieci i zarządzać ich czasem, nauczysz je robić to samodzielnie,
 • niespójność w podejściu do dziecka pomiędzy Tobą, a Twoim partnerem/partnerką/babcią/nianią – nauczysz się dogadywać się z dorosłymi, którzy współuczestniczą w wychowaniu Twojego dziecka.
 • uzależnienie dziecka od jednego rodzica.


SZCZEGÓŁY OGRANIZACYNE I FINANSOWE

DLA KOGO JEST TEN KURS?

 • Dla rodziców – możesz uczestniczyć w nim sam/a lub z drugim rodzicem
 • Dla innych osób zajmujących się dzieckiem w środowisku rodzinnym – babcia, niania.
 • Dla osób pracujących z dziećmi poza środowiskiem domowym – nauczyciel, pedagog lub osoba prowadząca zajęcia z dziećmi – po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenia, które są niezbędne, aby wziąć udział w kursie na edukatora PD.

TERMIN I MIEJSCE

Kurs odbędzie się w dniach 8-9.10.2022 r. w Pięknym Miejscu na warszawskim Ursynowie (ul. Hawajska 17).

INWESTYCJA

440 ZŁ/os

620 zł/para (Twoją parą może być Twój/Twoja partner/ka lub inna osoba)

Maksymalna liczba uczestników – 12 osób.

Pierwsze 7 osób otrzymuje BONUS – kurs PD w wersji online – nagrane filmiki, podcasty i notki wizualne z wiedzą i ćwiczeniami, które pomagają przerobić kurs samodzielnie w zaciszu swojego domu.

PILATES Z DUSZĄ

Kameralne grupy/
Treningi indywidualnie

Dla kogo?
Na te zajęcia zapraszam kobiety w każdym wielu, które pragną zadbać o zdrowe, sprawne, smukłe ciało i wyciszyć umysł.

Co zyskujesz?
 • Zadbasz o swoje ciało pod kątem mięśni dna miednicy, brzucha, pleców i ogólnej kondycji;
 • Zniwelujesz bóle pleców i stawów;
 • Wyciszysz umysł – każdy trening rozpoczyna i kończy się krótką relaksacją.
 • Indywidualne podejście – grupy są maksymalnie 4-ro osobowe, co pozwala mi na dostosowanie wykonywanych ćwiczeń do Twojego stanu zdrowia, jak również biorąc pod uwagę Twoje osobiste cele.
 • Zapraszam na nasze treningi również kobiety w ciąży, mamy z niemowlętami oraz Panie 50+. 
Kiedy?

Poniedziałki i środy g. 10-11, wtorki i czwartki g. 8-9.


Gdzie?

Ćwiczymy w Pięknym Miejscu – Hawajska 17 (niedaleko metra Imielin).

Miejsce jest kameralne. Nie mamy szatni – przebieramy się na sali lub przychodzimy w stroju do ćwiczeń.
Na miejscu jest woda, herbata, maty (choć oczywiście możesz mieć swoją, jeśli wolisz), przybory do ćwiczeń. Po każdych zajęciach dezynfekujemy przybory do ćwiczeń.

 

Prowadząca zajęcia?
Nazywam się Monika Cywińska i od 14 lat prowadzę zajęcia Pilates. Specjalizuję się w pracy z kobietami w okresie prenatalnym oraz z seniorami. Znam się na rzeczy, a do tego tworzę na zajęciach bardzo  ciepłą i relaksującą atmosferę. Przekonaj się sama:) 

Inwestycja?
PILATES w kameralnej rupie (maksymalnie 4 os)

40 zł– wejście jednorazowe – KUPUJĘ
140 zł – abonament na 4 wejścia (raz w tygodniu)- KUPUJĘ
240 zł– abonament na 8 wejść (dwa razy w tygodniu)- KUPUJĘ


Abonament do wykorzystania przez 6 tygodni od uczestnictwa w pierwszych zajęciach + istnieje możliwość zawieszania karnetu.

Nieobecność na zajęciach lub zawieszenie karnetu należy zgłosić z 24 h wyprzedzeniem, aby nie zostały one zdjęte z wykupionego abonamentu. Dzięki temu istnieje możliwość wykorzystania wolnego miejsca przez osoby z listy rezerwowej.

Dołączenie do zajęć jest możliwe w dowolnym momencie – nie trzeba czekać do nowego miesiąca.

Napisz od kiedy chcesz zacząć i sprawdź dostępność miejsc.

P.S. Jeśli chcesz uczestniczyć w zajęciach grupowych, ale nie pasują ci powyższe godziny, znajdź 3 pozostałe chętne osoby, które również chcą ćwiczyć w tym samym terminie co Ty. Zorganizujemy zajęcia w dogodnym dla Was terminie.

PILATES – trening indywidualny.
Termin jest dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb, celu i terminu w jakim chcesz ćwiczyć.

Ćwiczymy w Pięknym Miejscu.

Możliwe godziny treningów: 8.00-17.30

Trening jest nagrany (na życzenie), dlatego klientka może korzystać z niego również w domowym zaciszu.

Inwestycja?

Jednorazowy trening indywidualny: 150 zł / 1,5 h

Pakiet 4 treningów indywidualnych: 350 zł/ 1 h (pierwszy trening trwa 1,5h).

Napisz do mnie na adres: kontakt@monikacywinska.com, aby ustalić termin  pierwszego treningu.