Kobiecy Krąg Wymiany Mocy

 

Kobiecy Krąg Wymiany Mocy, to energetyczne, inspirujące spotkania, dzięki którym:

  • rozpuścisz nadmierne napięcie emocjonalne,
  • zatrzymasz się i połączysz ze Sobą,
  • spojrzysz na siebie i swoje sprawy z innej, bardziej wspierającej perspektywy, a to naturalnie, „mimochodem” doprowadzi Cię do dobrych dla Ciebie rezultatów,
  • nauczysz się jak być wspierającą, zamiast ratującą osobą – tu, na kręgu. A tę umiejętność zabierzesz do swojego codziennego życia.

 

Jak to wygląda?

Zaczynamy od RUNDKI 1, czyli po kolei dzielimy się tym z czym jesteśmy teraz. Może jesteś z czymś wesołym i lekkim, a może z czymś trudnym – zawsze zostaniesz przyjęta ze wszystkim. To jest czas na tak zwane wygadanie się, które trochę jest poukładaniem sobie samej w głowie, a trochę rozładowaniem nadmiernego potencjału emocjonalnego. Wiesz,  bo zwykłe opowiedzenie o tym, co u Ciebie w niezwykle bezpiecznej i wspierającej kobiecej przestrzeni, potrafi zrobić lepszą robotę niż godziny przesiedziane w gabinecie terapeuty… Wiem po sobie i dlatego organizuję te Kręgi. Nawet samo nazwanie tego z czym jesteś, często sprawia, że patrzysz na to z innej perspektywy i wiesz co robić. A jeśli obawiasz się tej rundki, bo nie czujesz się gotowa, aby opowiadać o sobie, to nie martw się już – możesz powiedzieć „pas” i to też będzie przyjęte z otwartością.

Następnie przechodzimy do RUNDKI 2 – to ta część, w której możesz podzielić się swoją Mocą w odniesieniu do sytuacji opisanej przez inną uczestniczkę – może to inspirująca opowieść z Twojego doświadczenia, która jakoś nawiązuje do jej sytuacji. A może to być przedstawienie jej ciekawej i wspierającej perspektywa, którą dostrzegłaś, gdy jej słuchałaś. A może dostrzegłaś w niej Moc, której zdaje się ona nie dostrzegać. Twoją Mocą może być też coś fizycznego, co może jej pomóc – może produkt, który oferujesz, albo usługa – my kobiety mamy naprawdę wspaniałe biznesy z serca.
I wreszcie, last but not least – Twoja OBECNOŚĆ, jest Twoją cenna Mocą, którą oferujesz, bo po prostu tam jesteś. Twoje bycie, Twoje wysłuchanie jest tym, co jest najcenniejsze dla innych.

W tym procesie ważne jest, aby wsparcie, które sobie nawzajem zaoferujemy faktycznie osadzało nas w naszej Mocy – opowiem o tym i będę nad tym czuwać:)

Kolejna część to UGRUNTOWANIE czyli proces końcowy, na który przeznaczymy około 30-40 min. Może to być medytacja prowadzona, fajne ćwiczenie z wizualizacją, oddechowe, albo coś jeszcze innego, co będę spontanicznie proponować w zależności od sytuacji, aby pomóc nam wszystkim zakotwiczyć pozytywne zmiany w naszej podświadomości.

Na sam koniec RUNDKA 3czyli podzielenie się z czym wychodzisz. To ważne. To jak tworzenie korytka dla wody, aby nie stała w miejscu, tylko popłynęła wartko we właściwym kierunku.

 

I jak Ci się to podoba?

Brzmi spoko?

Zatem wpadaj do nas i sprawdź, czy jest tak dobrze jak się wydaje – no bo wiadomo, że trzeba tu po prostu być, żeby sprawdzić, czy to dla Ciebie:)

 

Szczegóły „techniczne”:

Widzimy się w każdą niedzielę, w g. 18-21, w Pięknym Miejscu, przy ul. Hawajskiej 17 (Warszawa -Ursynów) – jest metro, autobus i dużo miejsc parkingowych.

Inwestycja: 70 zł za spotkanie.

Aby dołączyć kliknij przycisk DOŁĄCZAM poniżej, opłać spotkanie i napisz do mnie sms: o treści “KRĄG+data kręgu do którego chcesz dołączyć”
na numer 781-949-249

A jeśli chcesz być na messengerowej grupie Kręgowej i co piątek dostać ode mnie przypomnienie o kręgu napisz do mnie na messegerze 🙂