SESJE INDYWIDUALNE

Nasze ciało, umysł i dusza nie są oddzielnymi bytami.

Wszystkie te sfery wpływają na siebie nawzajem, dlatego aby dokonać skutecznej zmiany warto wykorzystać różne narzędzia, dzięki którym:

 • połączysz się ze swoją Intuicją, duchowym prowadzeniem i połączysz się z tą wersją Ciebie, która żyje życiem, którego pragniesz, do którego jesteś powołana/y i która Wie jak tam dotrzeć po linii najmniejszego oporu – użyjemy do tego narzędzi Soul Caoching®,
 • usuniesz podświadome wzorce, które sprawiały, że zamiast zmierzać tam gdzie chcesz pozostawałaś/eś w utknięciu i powtarzaniu wciąż i na nowo niechcianych  wzorców – tu najlepiej sprawdzają się narzędzia hipnoterapii i Access Bars,
 • zbudujesz na poziomie świadomym nowe strategie postępowania, które doprowadzą Cię tam, gdzie chcesz się znaleźć – wykorzystamy do tego narzędzia Coach Wise i Pozytywną Dyscyplinę.
 • W całym procesie warto również zadbać o swoje ciało, aby mieć wystarczająco dużo energię na wszystkie przemiany, które będą w Tobie zachodzić – dlatego pomogę Ci wprowadzić małe i jednocześnie istotne zmiany w swoich codziennych nawykach.

Podsumowując – zapraszam Cię do transformacji zarówno na poziomie
fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym, dzięki czemu osiągniesz swoje rezultaty szybko i po lini najmniejszego oporu!

 HIPNOTERAPIA

W hipnoterapii istnieje mnóstwo narzędzi, dzięki przetransformujesz dotychczasowy, niewspierający wzorzec myślenia i zachowania, na taki wzorzec, który pomoże Ci osiągnąć rezultaty, których pragniesz.

Spotkanie rozpoczyna się od rozmowy wstępnej, podczas której zadam Ci dużo pytań pomogą Ci doprecyzować swoje wyzwania i rezultaty jakie chcesz osiągnąć.

Następnie wprowadzę Cię w stan głębokiej relaksacji, zwany transem hipnotycznym (przeczytasz o tym TUTAJ). W tym stanie masz dostęp do swojej podświadomości, a jednocześnie jesteś w świadomym kontakcie ze mną, a ja uważnie podążam za Tobą. Hipnoterapeuta stwarza klientowi warunki, klient dokonuje zmiany jakiej chce samodzielnie.

Sposób przeprowadzenia procesu jest też zależny od wybranego narzedzia hipnoterapeutycznego, które dobieram w zależności od osoby, wyzwnia, kontekstu.

Hipnoterapia pomaga poradzić sobie z każdym problemem, ponieważ każde wyzwanie ma początek w powstaniu jakiś niewspierających przekonań i wzorców zachowań, pod wpływem wcześniejszych doświadczeń. Zatem z pomocą hipnozy można poradzić sobie zarówno ze zrzuceniem nadmiernych kilogramów, nałogami problemami z finansami, relacjami, czy jakiekolwiek inne wyzwania.

Możesz umówić się na SESJĘ HIPNOTERAPII jednorazowo lub na pakiet 3, 6 lub 9 spotkań (szczegóły – patrz niżej).

 

 

 

SOUL COACHING®

Metoda Soul Coaching, podobnie jak hipnoza zawiera wiele narzędzi do pracy w grupie i indywidualnie. Jednym z narzędzi do pracy indywidualnej są Soul Coachingowe® Podróże Duszy, których jest kilka rodzajów (w tym Podróż na Linii Czasu, która jest odpowiednikiem jednego z rodzajów tzw. Regresji w hipnozie).

Narzędzia w hipnozie i Soul Coaching’u®, są w niektórych przypadkach niemal identyczne. Podobnie jak w hipnoterapii rozpoczynamy od rozmowy wstępnej, a następnie wprowadzenia klienta w stan głębokiej relaksacji (zwany również transem hipnotycznym), aby zyskać dostęp do podświadomych wzorców zapisanych w podświadomości klienta.

W Soul Coaching’u® jednak, oprócz dostępu do podświadomości zyskujemy także dostęp do nadświadomości/wyższego Ja/Duszy/wyższej Intuicji. Zadaniem Soul Coacha jest więc stworzenie klientowi bezpiecznej przestrzeni do połączenia się z jego duchową sferą, która przeprowadzi go najprostszą i najłatwiejszą drogą do najlepszych rezultatów w obszarze, z którym przyszedł popracować.

Soul Coaching® to wspaniałe i skuteczne narzędzie, które pomaga człowiekowi połączyć się z jego duchową sferą. Tego nie da się opowiedzieć. Tego trzeba doświadczyć i poczuć nieopisany spokój, który pojawia się podczas duchowego prowadzenia.

Jeśli jesteś osobą, która wierzy w Duszę lub chce się otworzyć na swoje duchowe prowadzenie – polecam Soul Coaching®. Jeśli zaś wprowadzenie aspektu duchowego w tym narzędziu powoduje u Ciebie dyskomfort – nie ma się co męczyć, wybierz hipnozę:)

Możesz umówić się na sesję SOUL COACHING® jednorazowo lub na pakiet 3, 6, lub 9 spotkań (szczegóły – patrz niżej).

TOTALNA BIOLOGIA

Posługując się mapą Totalnej Biologii można szybko dotrzeć do podświadomych konfliktów emocjonalnych, z których często nie zdajemy sobie sprawy, albo zdajemy sobie sprawę, ale nie potrafimy sobie z nimi poradzić.
 
Chodzi o to, że konflikty te powiązane są z energią różnych emocji, która daje o sobie znać poprzez dolegliwości i choroby. Wiedząc z jakimi dolegliwościami boryka się dana osoba, a także znając (z grubsza) historię jej porodu i przebiegu ciąży, gdy mama nosiła go/ją w brzuchu, możemy szybko znaleźć źródło jej problemów nie tylko zdrowotnych, ale i w związku z partnerem, z finansami, nieuzasadnionym lękiem w konkretnych sytuacjach i innymi. Co ciekawe, nasze dzieci noszą te konflikty razem z nami, dlatego znajomość mapy Totalnej Biologii pomaga też zdjąć nasze ciężary z ciała, bądź zachowania naszych dzieci.
 
Skąd biorą się te konflikty?
Z naszych osobistych doświadczeń życiowych (poczynając od okresu prenatalnego), a także z doświadczeń naszych przodków (które i my nosimy) lub z poprzednich wcieleń (jeśli w nie wierzysz).
 
Co Ci to da, że będziesz wiedział/a co to za konflikty?
Kiedy je znasz, to możesz coś z nimi zrobić. A ponadto już samo uświadomienie sobie pochodzenia tych niewspierających programów pozwala je rozpuścić, a tym samym rozmagnesować trudności związane ze zdrowiem, relacjami, czy finansami i wyjść ze schematu powtarzania wciąż tych samych, trudnych historii, doświadczając spokoju i spełnienia.

Możesz umówić się na sesję SOUL COACHING® jednorazowo lub na pakiet 3, 6, lub 9 spotkań (szczegóły – patrz niżej)

POZYTYWNA DYSCYPLINA

Pozytywna Dyscyplina dostarcza gotowych narzędzi i technik do pracy nad sobą i budowania szczęśliwych relacji ze sobą samym, dzieckiem, partnerem, szefem, współpracownikiem, klientem, przyjacielem… Pozytywna Dyscyplina początkowo stosowana była głównie jako metoda pomocna w poradzeniu sobie z wyzwaniami wychowawczymi. Szybko okazało się, że równie dobrze sprawdza się w relacji z dorosłymi w różnych obszarach życia.

Główne założenie Pozytywnej opiera się o nauki austriackiego psychoterapeuty Alfreda Adlera, który uważał, że wszyscy ludzie mają jedno podstawowe pragnienie: chcą czuć, że przynależą i że są ważni.

Zgłębiając Pozytywną Dyscyplinę nauczysz się ważnych umiejętności społecznych i życiowych, dzięki którym zaczniesz współtworzyć w swoim otoczeniu rozwiązania wygrany-wygrany, czyli takie, które będą odpowiadały zarówno na potrzeby Twoje, jak i dorosłych i dzieci z Twojego otoczenia zyskując więcej bliskości, spokoju i współpracy w swoich relacjach. Dzięki technikom Pozytywnej Dyscypliny, nie tylko poradzisz sobie z wyzwaniami w relacjach, ale również łatwiej zrealizujesz swoje cele prywatne, zawodowe, wygospodarujesz więcej czasu na hobby i czas dla siebie.

To co najbardziej zachwyca mnie w Pozytywnej Dyscyplinie to jej praktyczny wymiar – teoria jest ubrana w bardzo konkretne narzędzia, z wyszczególnieniem punktów co robić, czego nie robić, aby być skutecznym. Dzięki temu metoda ta jest naprawdę możliwa do wdrożenia dla każdego:)

Możesz umówić się na konsultację Pozytywnej Dyscypliny jednorazowo lub na pakiet 3, 6, lub 9 spotkań (szczegóły – patrz niżej).

ACCESS BARS

Access Bars (punkty dostępu) to zabieg energetyczny polegający na delikatnym dotykaniu 32 punktów na głowie w określonej sekwencji. Celem zabiegu, który klient zauważy natychmiast po zakończeniu pracy jest wyraźnie zrelaksowanie ciała i uspokojenie. Bowiem wykonując AC rozładowujemy nadmierny potencjał elektryczny w mózgu – mówiąc kolokwialnie, rozładowujemy nadmierny stres.

Najciekawsze jednak dzieje się po zakończeniu pracy. W wyniku rozładowania napięcia punktach dostępu przestajemy być tak mocno przywiązani do dotychczasowych niewspierających przekonań, negatyw nawyków, które zapisały się w naszej podświadomości pod wpływem różnych doświadczeń życiowych. Energia życiowa, która płynie wprowadza homeostazę – doprowadza organizm i umysł do „ustawień fabrycznych”, czyli zdrowia, dostatku, spokoju, bliskich i szczerych relacji z innymi. Innymi słowy, wracamy do naszej prawdziwej natury.

Możesz sobie to wyobrazić tak, że twoje dotychczasowe przekonania były przyklejone mocno do twojej głowy, a posesji Access Bars odsunęły się na tyle, że wiesz że do tej pory działałaś w ten sposób, ale masz przestrzeń żeby teraz dokonać innego wyboru. Pojawia się kontaktu ze „świadomym obserwatorem” swojego ciała i umysłu, który prowadzi nas do najlepszych  rozwiązań dla nas i tych na którym nam zależy.

 

ACCESS BARS cd

 

Sesja trwa 1 – 1,5 h. Podczas klient leży na stole do masażu, i ja wykonuje Access Bars, a w międzyczasie rozmawiamy. Rozmowa podczas sesji jest o tyle okej, że pojawia się wtedy dużo myśli, emocji, powiązanych z jakimiś sytuacjami życiowymi i ich oceną. Dzięki temu że rozmawiamy i jednocześnie wykonujemy acces Bars emocje związane z tymi sytuacjami rozmagnesowują się nieco, a dotychczasowe przekonania, które być może były przyczyną znalezienia się dyskomfortowej sytuacji odsuwają się nieco, dzięki czemu po sesji klient ma poczucie większej stabilności i możliwości świadomego odpowiedzenia na sytuację, zamiast działania jak dotąd myśli reaktywnie.

Zatem zamiast zwykłej rozmowy, coachingowej możemy ją połączyć z Access Bars i uzyskać znacznie większy efekt.

Możesz umówić się na jednorazową terapię Access Bars w cenie 200 zł.

Z jakimi problemami najczęściej przychodzą do mnie klienci:

 • wyzwania wychowawcze oraz chęć wsparcia dziecka w rozwijaniu jego poczucia własnej wartości, zaradności, empatii, samodzielności, determinacji, chęci wnoszenia  wkładu w życie rodzinne, radzenie sobie ze “stresem szkolnym”,
 • wyzwania w relacji w związku – budowanie relacji opartej o partnerstwo, bliskość, wspieranie się, poszukiwanie wspólnych rozwiązań.
 • wyzwania w relacji ze swoimi rodzicami, szefem lub innymi dorosłymi,
 • poszukiwanie work-life balance – gdy brak harmonii borykamy się z nadmiernym stresem, lękowością, napięciem, brakiem spokoju wewnętrznego.
 • pragnienie zmiany ścieżki zawodowej/branży, poszukiwanie tzw. “misji życiowej”, chęć powrotu do życia zawodowego po dłuższej przerwie,
 • odnalezienie nowych sposobów na wyskalowanie swojego biznesu i zarobków,
 • problemy z długami i uzależnieniem od wydawania pieniędzy,
 • problemy ze zdrowiem swoim lub dziecka w oparciu o Totalną Biologię,
 • rozwijanie intuicji, samoświadomości, połączenia ze swoim wewnętrznym autorytetem – de facto, wszystkie powyższe wyzwania wymagają zajęcia się tym obszarem. W rezultacie uwolnisz się od poczucia winy, krzywdy i lęku staniesz się tą wersją siebie, która jest szczęśliwa, spokojna/y i wreszcie żyje swoim własnym życiem. 

JAKĄ FORMĘ WSPÓŁPRACY PROPONUJĘ?

Przed podjęciem współpracy umówimy się na 30-45 – minutową bezpłatną konsultację wstępną przez telefon
(napisz sms: 781949249, żeby umówić się na tę rozmowę).

Podczas konsultacji wstępnej określimy Twoje potrzeby, zasoby i obszary, z którymi chcesz pracować. Sprawdzimy, czy jest między nami “chemia” i czy jestem dla Ciebie właściwą osobą do współpracy oraz czy opcja pracy indywidualnej jest najlepszą opcją dla Ciebie.

Jeśli zdecydujemy się na współpracę ustalimy termin spotkania, liczbę sesji
i sposób przygotowania się do pierwszej sesji.

Sesje mogą odbywać się stacjonarnie lub online – możliwe są terminy w godzinach 7-20 w tygodniu (z wyjątkiem SESJI VIP, które odbywają się w niedzielę).

JEDNORAZOWA SESJA

JEDNORAZOWA SESJA trwa 2,5 h i może odbywać się na Zoom lub stacjonarnie (Warszawa – Ursynów, ul Hawajska 17) i poprzedzona jest 30-minutową konsultacją wstępną, na którą już dziś możesz niezobowiązująco się umówić.

Podczas konsultacji ustalimy wstępnie jak będziemy pracować z zaznaczeniem, że często ten plan jest modyfikowany podczas spotkania  w zależności od rodzaju wyzwania z jakim przychodzisz i Twoich preferencji.

Najczęściej, jeśli jesteś na to otwarta/y, przed sesją proszę o wypełnienie ankiety zawierającej pytania m.in o stan zdrowia oraz choroby przebyte w dzieciństwie. Mając tę wiedzę i “mapę” jaką oferuje Totalna Biologia, będę mogła podesłać Ci jeszcze przed spotkaniem informację o  potencjalnych konfliktach emocjonalnych, o których mówi Twoje ciało.

To dobry punkt wyjścia do rozmowy już podczas spotkania, gdzie wejdziemy głębiej w istotne wątki, a następnie przeprowadzimy Soul Coachingową Podróż Duszy / Hipnoterapię / konsultację Pozytywnej Dyscypliny lub terapię Access Bars.

Po zakończeniu spotkania otrzymasz ode mnie nagrania lekcji Pozytywnej Dyscypliny lub medytacji prowadzonych dostosowanych do Twoich potrzeb lub innych materiałów, które pomogą Ci ugruntować to co wypracowaliśmy na spotkaniu.

TWOJA INWESTYCJA: 395 zł

NAPISZ SMS I UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ – tel: 781949249

JEDNORAZOWA HOLISTYCZNA VIP SESJA

JEDNORAZOWA HOLISTYCZNA VIP SESJA trwa 8 h i najczęściej odbywa się w niedzielę w g. 9.30-17.30, tylko stacjonarnie (Warszawa – Ursynów, ul Hawajska 17) i poprzedzona jest 30-minutową konsultacją wstępną, na którą już dziś możesz niezobowiązująco się umówić.

Podczas konsultacji ustalimy wstępnie jak będziemy pracować z zaznaczeniem, że często ten plan jest modyfikowany podczas spotkania  w zależności od tego z jakim przychodzisz i Twoich preferencji.

JEDNORAZOWA HOLISTYCZNA SESJA VIP “zwykłej” sesji jednorazowej różni się tym, że mamy większą przestrzeń na rozmowę i użycie wielu narzędzi, aby od różnych stron zająć się sprawą z jaką przychodzisz.

Po zakończeniu spotkania również otrzymasz ode mnie nagrania lekcji Pozytywnej Dyscypliny lub medytacji prowadzonych dostosowanych do Twoich potrzeb.

W trakcie spotkania wyjdziemy przewietrzyć energię i dokarmić ciało podczas lunchu w pobliskiej knajpce.

 

 

 

 

 

TWOJA INWESTYCJA: 998 zł

NAPISZ SMS I UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ – tel: 781949249

PAKIETY HOLISTYCZNYCH SESJI

Spotkania w pakietach odbywają się na Zoom lub stacjonarnie (Warszawa-Ursynów) i trwają po 1,5 h, poza pierwszym spotkaniem, które trwa 2,5 h. Pierwsza sesja poprzedzona jest 30-minutową konsultacją wstępną, na którą już dziś możesz niezobowiązująco się umówić.

Pierwsza sesja wygląda tak jak opisano w JEDNORAZOWEJ HOLISTYCZNEJ SESJI. Kolejne spotkania mogą wyglądać przeróżnie w zależności o d Twoich potrzeb i tego, jak płynie proces.

Decydując się na pakiet sesji umawiamy się na cały proces, który ma początek (wraz z pierwszym spotkaniem), rozwinięcie i zakończenie (wraz z ostatnim spotkaniem, kiedy podsumowujemy cały proces i osiągnięte rezultaty), a spotkania powinny odbywać się co 1 lub 2 tygodnie. To ważne, aby utrzymać ciągłość i efektywność procesu transformacji.

 

 

 

 

TWOJA INWESTYCJA:

6 SPOTKAŃ 1700 zł (około 285 zł/ 1 spotknie)

9 SPOTKAŃ 2150 (około 240 zł/ 1 spotkanie)

Jest możliwość rozłożenia na raty.

 

TERAPIA ACCESS BARS

Opis Accesss Bars i przebieg sesji opisany jest wyżej.

TWOJA INWESTYCJA: 260 zł

NAPISZ SMS I UMÓW SIĘ NA TERPIĘ – tel: 781949249

Pamiętaj! Jesteś ważna/y!
Nie zostawiaj siebie na szarym końcu listy spraw do załatwienia!

Stając się szczęśliwszą osobą, wspierasz całe swoje otoczenie.