fbpx

SESJE COACHINGOWE
Z MONIKĄ

Zapraszam Cię w podróż w głąb Twej przestrzeni serca
– tam znajdziesz wszystkie odpowiedzi i wskazówki
dotyczące nurtujących Cię wyzwań życiowych.

Wierzę w harmonię. Zrównoważenie różnych obszarów życia oraz określenie swoich potrzeb w tych obszarach jest niezbędne,
aby świadomie kierować swoim życiem i cieszyć się szczęśliwymi relacjami z innymi.

Wierzę w holizm i integrację, dlatego na moich sesjach klienci pracują zarówno na poziomie
fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym dzięki wykorzystaniu:

...SOUL COACHING®

…usłyszysz głos swojego serca, Intuicji, Duszy, Wewnętrznej Mądrości, Wyższego JA, czy jakkolwiek Ty To nazywasz. Dzięki Podróżom Duszy Soul Coaching® porozmawiasz ze swoimi emocjami, odkryjesz i rozpuścisz ograniczające Cię przekonania, które blokują Cię w realizacji Twoich celów i marzeń.

Porozmawiasz też ze swoja duchową esencją i dowiesz się jakie intencje, przekazy i wskazówki ma dla Ciebie.

...POZYTYWNEJ DYSCYPLINY

…poznasz skuteczne narzędzia do budowania szczęśliwych relacji w rodzinie i biznesie, aby wprowadzić rozwiązania oparte na porządku 3 S:

  • Szacunku do własnych potrzeb;
  • Szacunku do potrzeb innych osób;
  • Szacunku do wymogów sytuacji.

...TOTALNEJ BIOLOGII

Twoje ciało jest mapą, która doprowadzi nas do podświadomych przekonań powstałych w ciągu Twojego życia, w okresie prenatalnym lub będących w Twoim polu jako pamięć komórkowa doświadczeń Twoich przodków Przekonania te tworzą kody energetyczne, które są jak magnes przyciągający pewne łatwości i trudności związane z Twoim życiem, zdrowiem, relacjami, finansami. Po ich namierzeniu możesz podjąć świadomą decyzję, które z nich zechcesz pozostawić w swoim polu, a które przetransformować do bardziej wspierających wibracji.

Dowiedz się więcej o mnie, o tym z jakimi obszarami najczęściej pracuję oraz jakie są korzyści z tej współpracy:

Nasza współpraca może odbywać się online oraz stacjonarnie
– na warszawskim Ursynowie.

JAKĄ FORMĘ WSPÓŁPRACY PROPONUJĘ?

Możesz wybrać TYDZIEŃ TRANSFORMACJI lub umówimy się na dłuższą formę współpracy.

Przed podjęciem współpracy umówimy się na krótką rozmowę telefoniczną, podczas której pomogę Ci dookreślić jakie są Twoje potrzeby, zasoby i obszary, z którymi chcesz pracować. Sprawdzimy, czy jest między nami chemia i czy jestem dla Ciebie właściwą osobą do współpracy oraz czy opcja pracy 1:1 jest najlepszą opcją dla Ciebie. Inne możliwości to np.  kursy internetowe, online lub warsztaty stacjonarne lub polecę Ci inną osobę, która specjalizuje się w metodzie pracy jakiej potrzebujesz.

TYDZIEŃ TRANSFORMACJI

TYDZIEŃ TRANSFORMACJI rozpoczynamy od 30 minutowej rozmowy telefonicznej, podczas której opowiesz mi jakie są Twoje potrzeby i wyzwania, z którymi chcesz pracować oraz ustalimy termin naszej 2,5 godzinnej sesji (na ZOOM lub na żywo). Po rozmowie wyślę do Ciebie maila z ankietą do wypełnienia – dzięki temu będę mogła lepiej przygotować się do spotkania, aby wykorzystać nasz czas jak najlepiej. Po spotkaniu otrzymasz ode mnie propozycje pracy własnej i ewentualnie materiały pomocnicze (np. medytacje prowadzone, linki do materiałów na itp.).

Nasza współpraca będzie kontynuowana jeszcze przez tydzień od dnia spotkania, na prywatnej grupie na fb lub formie mailowej/messengerowej – będę Cię wspierać w Twojej transformacji, odpowiadać na pytania, dawać kolejne wskazówki.

Po tygodniu od spotkania spotkamy się jeszcze na 30 minutową rozmowę telefoniczną – dam Ci ostatnie wskazówki i podsumujemy wspólny czas, zamkniemy proces.

 

TWOJA INWESTYCJA: 457 zł

 

NAPISZ DO MNIE I UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ
(kontakt@monikacywinska.com)

PAKIETY SESJI 1:1

Przed pierwszym spotkaniem otrzymasz ode mnie ankietę, dzięki której będę mogła lepiej przygotować się do spotkania, aby wykorzystać nasz czas jak najlepiej.

Spotkania w pakietach trwają po 1,5 h i odbywają się na Zoom lub stacjonarnie.

Umawiamy się na cały proces, który ma początek (wraz z pierwszym spotkaniem), rozwinięcie i zakończenie (wraz z ostatnim spotkaniem), a spotkania powinny odbywać się co 1, 2 lub max 3 tygodnie odległości czasowej od siebie. To ważne, aby utrzymać ciągłość i efektywności procesu transformacji.

 

TWOJA INWESTYCJA:

3 SPOTKANIA 807 zł (270 zł/1 spotkanie) lub 3x 297

6 SPOTKAŃ 1347 (225zł/1 spotkanie) lub 3×497

9 SPOTKAŃ 1747 (195 zł/1 spotkanie) lub4x 467
*pierwsza rata przed rozpoczęciem pierwszego spotkania, ostatnia rata przed zakończeniem ostatniego spotkania.