Ostatnio mój wieloletni klient zapytał mnie, nieco urażony, dlaczego warsztat NA SKRZYDŁACH MOEJ MOCY, który organizuję w Pięknym Miejscu w Sylwestra, jest tylko dla kobiet?

 Dziękuję za pytanie. Wykorzystuję je, żeby trochę opowiedzieć o kobiecej energii i o samym warsztacie.

 Na warsztacie będziemy się uczyć, jak w praktyce wykorzystywać kobiecą energię do manifestacji swoich pragnień.

 Kobiety mają zazwyczaj więcej kobiecej energii niż mężczyźni, choć nie jest to 100% regułą. Mężczyźni odwrotnie. Zarówno kobieca jak i męska energia, jest potrzebna do realizowania swoich zamiarów. Jednak w dzisiejszym świecie, to właśnie męska energia jest społecznie promowana. Dlatego często zdarza się, że kobiety puszczają parę w gwizdek, próbując realizować swoje cele „po męsku”. Nawet jeśli osiągną rezultaty, to często mniejsze niż włożona energia, a do tego zwykle okupione kosztem zdrowia, relacji w związku, niespełnieniem jako matka… Co okazuje się, że nie dało im to tyle spełnienia, co sądziły.

Mężczyźni, którzy również ignorują swoją kobiecą energię, także mają podobne doświadczenia, jednak mierne rezultaty i duże koszty są zazwyczaj bardziej widoczne u kobiet.

 Dla kobiety jest jeszcze ważniejsze niż dla mężczyzny, nauczyć się wykorzystywać kobiecą energię, ponieważ ZAZWYCZAJ ma tu większy potencjał, niż w energii męskiej.

Mój warsztat jest przeznaczony tylko dla kobiet dlatego, że będziemy na nim poruszać typowo kobiece blokady w wykorzystaniu kobiecej energii. Uczestniczki przekonają się, że te blokady są nałożone na nie społecznie. Uświadomienie sobie tego, zwykle początkowo powoduje wk*rw, który ładniej nazywa się “Świętym Gniewem”. Na tym warsztacie przekujemy go w energię DOBREJ ZMIANY – więc spokojnie. Wyjdziesz zrelaksowana i GOTOWA DO ZMIANY – lekkiej i łatwiej – po kobiecemu:) Czyli to się po prostu zacznie dziać, niejako samo.

 Kilka najważniejszych różnic pomiędzy męską /kobiecą energią w grafikach poniżej

 Jeśli to co napisałam rezonuje z Tobą (i jesteś kobietą;)) – zapraszam na warsztat – szczegóły i zapisy TUTAJ