Twoje REZULTATY jako rodzica, szefa, pracownika zależą od jakości Twojej energii.

Jeśli robisz dużo, bardzo, mocno, często, żeby osiągnąć jakieś rezultat – jakąś upragnioną zmianę – to niewiele z tego wyniknie jeśli w międzyczasie nie dbasz o swój poziom energii.  

Wiem. Jak jesteśmy w dramacie, stresujemy się czymś np. mamy jakiś trudny problem z dzieckiem – martwimy się, rwiemy włosy z głowy itp. to trudno, naprawdę trudno iść na spacer, do kina, spotkać się z koleżanką, wyskoczyć gdzieś na weekend, zrobić medytację…  
I tym bardziej trzeba zadbać o siebie.
Zrobić coś w tej sprawie oczywiście też – ale najpierw zrobić STOP i naładować baterię.
Nie wymyślisz nic mądrego jeśli jesteś totalnym stresie. To co zrobisz po wpływem tego stresu przyniesie jeszcze więcej stresu. 
Potrzeba się doprowadzić do stanu, w którym jesteś zmotywowany do działania i jednocześnie spokojny, że się uda. Bez zatrzymania i podniesienia energii to nie wyjdzie.  
Od jeszcze innej strony – znasz PRAWO PRZYCIĄGANIA ?
Twoja energia i mindset mają przyciągać to czego pragniesz. A jeśli jesteś wciąż energii martwienia się, to przyciągasz więcej powodów do martwienia się.
Co podnosi Twoją energię ?
Zrób swoją listę takich rzeczy i zrealizuj choć jedną z nich jeszcze dziś.
Wiem, że wielu rodziców, szczególnie mam ma ogromną trudność w zorganizowaniu chwili dla siebie. Albo organizuje czas dla siebie, ale jednocześnie ma poczucie winy, że to robi (że nie jest z dzieckiem, że obciąża innych itp).   Wiem, że czasem trudno jest zacząć, nie wiadomo jak o tym porozmawiać z partnerem/ka… 
Ja oróbowałam bezskutecznie dopóki nie poznałam Pozytywnej Dyscypliny, dzięki której tak poukładaliśmy swoje rodzinne zasady i relacje, żeby w naszym życiu zapanowała harmonia, więcej spokoju i bliskości.

Niech nie określa Cię rola rodzica- żandarma, który non stop zagania do obowiązków i nadzoruje swoje dzieci?

Mój pierwszy KURS RODZICIELSTWA Z POZYTYWNĄ DYSCYPLINĄ, pomógł mi faktycznie wprowadzić w życie sentencję SZCZĘŚLIWY RODZIC TO SZCZĘŚLIWE ,(i współpracujące DZIECKO).
Dogadałam się z dziećmi, partnerem i poukładałam swoje rodzinne relacje i zasady bliskości i spokoju, w którym zarówno rodzic jakie dziecko dbają o swoje potrzeby.  
OBECNIE DOSTĘPNE SĄ OSTATNIE MIEJSCA NA TERMIN: 18-19.11, w Pięknym Miejscu, na Warszawskim Ursynowie – ZAPISZ SIĘ NA KURS