„Gościu siądź pod mym liściem, a odpocznij sobie…”

Ostatnio podczas konsultacji wstępnej moja (już ) klientka powiedziała, że od pół roku zbierała się, żeby porozmawiać w sprawie ewentualnej współpracy.

Zapytałam: Co Cię powstrzymywało?

Odpowiedziała, że nie czuła się na siłach na intensywny rozwój, turbo transformacje, wymagające prace domowe, wychodzenie poza strefę swojego komfortu….

Wyjaśniłam jej, że w przypadku 80 % kobiet, które do mnie zajmujemy się czymś dokładnie odwrotnym – owszem, poszerzamy strefę komfortu, ale na odpoczynek, na dawanie sobie prawa do przyjemności, relaksu, zadbania o siebie – zwykle odpoczynek to jest właśnie „robota”, którą ta kobieta ma do zrobienia – przynajmniej na początku.

Równolegle otwieramy się na wspierające otoczenie – klientka dowiaduje się i poznaje swoich duchowych sojuszników – każdy z nas ich ma, warto ich poznać i otworzyć się na ich wsparcie, prowadzenie, wskazówki.

Kiedy otworzymy się na duchowe wsparcie, automatycznie, w naszym materialnym świecie pojawiają się nowe wspierające osoby lub dotychczasowe stają się bardziej wspierające – ponieważ pojawia się gotowość do przyjmowania tego wsparcia, proszenia o pomoc i dostrzeżenia, że to jest siła i mądrość człowieka, w przeciwieństwie do Zosiosamosiowania.

To tak jakbyś była Waltem Disneyem, miała do dyspozycji sztaby różnych specjalistów od różnych rzeczy, ale postanawiasz pokazać wszystkim, że jesteś super i próbujesz sama stworzyć megahit kinowy… No… To nie ma za dużo sensu chyba, co nie? 

Im bardziej moje klientki POSZEZRZAJĄ SWOJĄ STREFĘ KOMFORTU NA KOMFORT, tym bardziej rzeczy same się dzieją… No dobra, to Ty je robisz, ale będąc zrelaksowaną wersją siebie, dla której jest to tak łatwe jak pstryknięcie palcami.

~ ~ ~ ~ ~ ~
Jeśli, być może, jesteś tą osobą, która od jakiegoś czasu zbiera się, żeby porozmawiać w sprawie sesji…
Jeśli czujesz, że chcesz dokonać zmian i chcesz się przekonać, że możesz zrobić to lekko…

Napisz do mnie – umówimy się na niezobowiązującą telefoniczną konsultację wstępną:)

O moich sesjach możesz poczytać tutaj:
https://monikacywinska.com/21sesje-11/