UWOLNIJ 12 PRZEKONAŃ, KTÓRE PRZESZKADZAJĄ CI WYCHOWAC DZIECKO NA SZCZĘŚLIWEGO DOROSŁEGO

Od kiedy jestem coachem i zaczęłam wspierać rodziców w ich rodzicielskich wyzwaniach, zdarza mi się słyszeć, żadne warsztaty, czy kursy nie są potrzebne, bo tylko mieszają człowiekowi w głowie, najlepiej wychowywać dziecko zgodnie ze swoją intuicją.

Cóż… jeśli chodzi o intuicję – zgadzam się w 100%!

I jednocześnie wiem, że aby móc słuchać swojej Intuicji przez duże „I”, czyli głosu swojej wewnętrznej mądrości, Duszy, wyższego Ja, czy jakkolwiek Ty to nazywasz…
trzeba najpierw pójść na różne kursy i warsztaty, albo przeczytać parę książek, które otworzą Ci uszy na swój Wewnętrzny Głos.

Dlaczego upieram się, że rozwój jest niezbędny, żeby słuchać siebie❓

Ponieważ nasza podświadomość, która z „przyczajki” kieruje naszymi decyzjami, zapełniona jest mnóstwem przekonań, które mówią Ci, co powinnaś czego nie, co wolno, a czego nie oraz co powinnaś zrobić, żeby poradzić sobie z…

Jesteś nieświadomym nosicielem głosu swojej mamy/ taty dziadków/ nauczycieli / koleżanek/ sąsiadek/ osób, u których byłaś na warsztacie/autorów mądrych książek… które to głosy szepczą Ci jak masz się zachować w danej sytuacji.

Żebyś usłyszeć Głos swojej Intuicji trzeba najpierw uwolnić się od ślepego podążania za głosami innych ludzi i zastanowić się jaka jest Twoja prawda.

▶️W swojej podświadomości odkryłam 12 głównych przekonań, które przeszkadzały mi w wychowywaniu dziecka na szczęśliwego dorosłego😱

Chce się nimi podzielić z Tobą podczas BEZPŁATNEGO WARSZTATU, w grupie na fb KRÓLESTWO SZCZEŚLIWYCH RELACJI i zachęcić Cię do refleksji:
☑️ Czy i w jaki sposób te przekonania wkradają się w Twoją rzeczywistość?
☑️ Czy pomagają Ci wychować dziecko na szczęśliwego człowieka?
☑️ A jeśli podejmiesz decyzję, ze chcesz z nich zrezygnować będziesz miała przestrzeń, aby sformułować nowe przekonanie, które będziesz stosować w zamian…
☑️ …oraz podjąć kroki, które pomogą ci „zarosnąć trawą” ścieżki neuronowe ze starym przekonaniem i „wydeptać wyraźniej ścieżki neuronowe z nowym przekonaniem w Twoim podświadomym mózgu.

KIEDY? 
26,27,28,29 PAZDZIERNIKA O GODZINIE 14.30

GDZIE? 
Cykl live odbędzie się na grupie na fb KRÓLESTWO SZCZĘSLIWYCH RELACJI
https://www.facebook.com/group…

ZAPISY?
Dołącz do grupy KSR (https://www.facebook.com/group…)
oraz kliknij w link poniżej – otrzymasz dodatkowe materiały pdf oraz mailowe przypomnienie o warsztacie.

JAKA JEST INWESTYCJA?
Jest to warsztat bezpłatny.

JAKA JEST NIESPODZIANKA?💝
Na koniec każdego warsztatu będzie pytanie konkursowe – możesz wygrać 100 zł zniżki na listopadowy 28-dniowy program SOUL COACHING® online, pod hasłem:
ZAUFAJ SWOJEJ INTUICJI I POCZUJ SWĄ KRÓLEWSKĄ MOC:
https://monikacywinska.com/sou…

Nie mogę się Ciebie doczekać!😁

ZAPISZ SIĘ i UWOLNIJ 12 OGRANICZAJĄCYCH PRZEKONAŃ