Wsłuchaj się wmądrość swojego ciała.

28-DNIOWY PROGRAM BODY SOUL COACHING ®
9 marca – 6 kwietnia 2020 r.

 • Czy to Ty?
  • Czujesz, że natłok codziennych spraw, galopujące myśli sprawiają, że zaniedbujesz swoje ciało i straciłaś z nim połączenie? W codziennym zgiełku zaniedbujesz sen, odpoczynek i sposób w jaki się ożywiasz. Im bardziej wpadasz w sidła codziennego pośpiechu, tym trudniej Ci wrócić do zdrowych nawyków, które naturalnie wspierają odnowę Twojego źródła energii. Tym trudniej Ci skontaktować się ze swoim ciałem i dowiedzieć się czego ono potrzebuje, i jakie informacje niesie o Twoich myślach, emocjach i pragnieniach Twojej Duszy?
  • Jesteś zmęczona. Im bardziej jesteś zmęczona tym trudniej Ci reagować, tak jak byś chciała w relacji ze swoimi dziećmi. Wybuchasz złością albo jesteś zbyt pobłażliwa, ponieważ nie masz wystarczająco dużo energii, żeby zareagować tak jak chcesz? Ze zmęczenia wjeżdżasz na stare utarte tory, choć tyle razy powtarzałaś sobie, że tym razem postąpisz inaczej.
  • Jesteś zmęczona. Im bardziej jesteś zmęczona tym trudniej jest Ci zachować zdrowe granice w relacji z partnerem. Nie masz siły, żeby powiedzieć mu czego potrzebujesz. Nie masz siły, żeby wyjść z nawyku poświęcania się i zadowalania jego potrzeb zapominając o sobie. Nie wiedzieć, kiedy i jak stało się tak, że większość domowych obowiązków jest na Twojej głowie. A ty jesteś coraz bardziej zmęczona i nie masz siły, żeby coś z tym zrobić.
  • Budzisz się zmęczona. W ciągu dnia jesteś w ciągłym działaniu. Nie odpoczywasz. Zapomniałaś już jak to się robi. Jedno zadanie goni następne. Jak znaleźć czas dla siebie, zatrzymać się, wyjść na chwilę z tego wirującego kołowrotka. Praca, dzieci i obowiązki domowe wypełniają Twój dzień, a wieczorem jesteś tak zmęczona, że jesteś w stanie tylko obejrzeć serial lub wypić kieliszek wina i zasnąć? Po takim wieczorze rano znów budzisz się zmęczona. Mimo to rzucasz się w wir działań. Bo kto to wszystko zrobi, jeśli nie Ty?
  • Borykasz się z bólami kręgosłupa, stawów, przykurczonymi mięśniami lub powstałym podczas ciąży rozstępem mięśni prostych brzucha i zabrudzeniach mięśni dna miednicy? W rozszerzonej wersji programu otrzymasz ode mnie 4 trening i na żywo, które odbędą się w ostatnim dniu danego tygodnia programu w warszawskim studio Dobrzemitu, które wesprą Twoje ciało w zniwelowaniu tych dolegliwości.

  Jeśli któryś z tych punktów rezonuje z Tobą, zapoznaj się z resztą opisu tego cudownego programu.

Wsłuchaj się w mądrość swojego CIAŁA
i zyskaj ENERGIĘ
do pozytywnej transformacji swojego życia.

KUP KURS W PROMOCYJNEJ CENIE

CO ZYSKUJESZ BIORĄC UDZIAŁ W PROGRAMIE?

❤️Nauczysz się wsłuchiwać w mądrość swojego ciała i zyskasz energię niezbędną do pozytywnej transformacji swojego życia!

❤️Twoje ciało mówi do Ciebie w każdej chwili.

❤️Jest połączone z Twoimi myślami, emocjami, potrzebami Twojej Duszy, przekazami Twojej Duszy.

❤️Twoje ciało wpływa na stan Twoich myśli. Kiedy ciało jest zmęczona masz tendencje do krytykowania, czarnowidzenia i doszukiwania się dziury w całym. Te myśli napędzają emocje o niskiej wibracji – poczucie winy, wstyd, strach złość, a te emocje obniżają poziom Twojej energii i jakość Twojego życia.

❤️Trudne emocje powiązane z Twoimi niezaspokojonymi potrzebami (potrzebami ciała, umysłu i duszy), owocują chorobami, przemęczeniem i zmieniają sposób w jaki oddychasz i dotleniasz swoje komórki.

❤️Twoje ciało mówi do Ciebie w każdej chwili.

❤️Ciało zawsze mówi prawdę, nie umie kłamać. Nie posiada takiej funkcji.

❤️Wsłuchaj się w swoje ciało.

❤️Jaki jest stan Twojego zdrowia? Czy często boli Cię głowa, brzuch, hormony tarczycy wciąż nie są w normie? Jaki jest Twój oddech?

❤️Stosując jego przekazy zadbasz nie tylko o dobre samopoczucie fizyczne, ale także o zdrowe myśli i emocje, zdrowe relacje z samą sobą, swoimi bliskimi, swoim powołaniem.

❤️Zdrowe ciało jest czystym kanałem dla przekazów Twojej Duszy.

❤️Jakie są informacje płynące z Twojej Duszy? Co ona chce Ci powiedzieć. Wczuj się w swoje ciało, posłuchaj jakie informacje od Twojej Duszy chce Ci przekazać.

Ten program to piękna podróż, dzięki której usłyszysz informacje płynące z ciała i uporządkujesz swoje wnętrze na 4 poziomach:

Mentalnym – w tygodniu powietrza

Uzyskasz klarowność umysłu i spojrzysz na swoje życie z dystansem. W tym tygodniu będziesz uwalniała się od sądów i ocen swojego umysłu, a także zobaczysz swoje życie takim, jakie jest, bez osądów i emocji. Ta PRAWDA CIĘ WYZWOLI.

Emocjonalnym – w tygodniu wody

Poczujesz swoje emocje – nawet te, które od dawna tłumiłaś, zobaczysz swoje potrzeby – również te, do których już od dawna nie dajesz sobie prawa. Uzdrowisz relacje ze swoim wewnętrznym dzieckiem, co pomoże Ci uzdrowić relacje z bliskimi.

Duchowym – w tygodniu ognia

Ogień to żywioł transformacji i ten tydzień będzie pełen głębokich przemian. Mogą się pojawić emocje, które pchną Cię do działań, które od dawna Cię wołają. W tym tygodniu spotkasz się ze swoja własną dusza oko w oko i poznasz swój stosunek do życia i śmierci.

Fizycznym – w tygodniu ziemi

Ten tydzień będzie czasem ugruntowania Twojej zmiany, neutralizowania tego, co wymaga rozładowania. Będzie to też tydzień stabilizowania i uziemiania się, dzięki czemu zyskasz poczucie bezpieczeństwa, które pozwoli, aby Twoja zmiana była trwała.

Zadbaj o zdrowie, wysoki poziom energii, aby pozytywnie transformować swoje życie

program soul coaching online monika cywińska

Dzięki codziennym medytacjom i treningu uważności na siebie, uprzątniesz przestrzeń w sobie i Twoim otoczeniu, zadbasz o zwykłe potrzeby ciała. Te niezaspokojone potrzeby zacierają Ci przekaz mądrości płynącej z Twojego ciała i uniemożliwiają usłyszenie głosu własnej Duszy, która zawsze służy najwyższemu dobru Twojemu i wszystkich osób z Tobą związanych.

Zadbaj o zdrowie, wysoki poziom energii, aby pozytywnie transformować swoje życie

KUP KURS W PROMOCYJNEJ CENIE

STRUKTURA KURSU
CZYLI JAK MAM SIĘ ZORGANIZOWAĆ, ŻEBY ROBIĆ KURS SOUL COACHING?

❤️CODZIENNY MAIL Z AFIRMACJĄ, MEDYTACJĄ I ĆWICZENIEM

Codziennie wcześnie rano, rozpoczynając od 9 marca, otrzymasz ode mnie maila z nagraną medytacją i ćwiczeniami do wykonania.

MEDYTACJA

Ważne, abyś z samego rana odsłuchała medytacji, gdyż będzie Cię ona prowadziła na głębszym poziomie przez cały dzień, nawet bez specjalnego wysiłku czy rozmyślania na jej temat.

Medytacji nie musisz koniecznie wykonywać siedząc w lotosie, lewitując nad ziemią!

Możesz ją odsłuchać na przykład jeszcze zanim podniesiesz się z łóżka, podczas wykonywania porannych czynności, jadąc metrem, spacerując albo w samochodzie, zanim ruszysz w drogę do pracy (Uwaga! Nie słuchamy medytacji jadąc autem!).

Oczywiście idealnie jest, gdy uda ci się znaleźć sposób, aby na chwile zamknąć oczy i wyciszyć, ale nie martw się, jeśli Ci się nie uda.

To i tak działa!

I to nie żadne czary, tylko zdolności naszego podświadomego mózgu.

ĆWICZENIA

Ćwiczenia możesz wykonywać na 3 poziomach zaangażowania.

Poziom 1 (ZOBOWIĄZANIE DO ZMIANY) zajmie Ci około 10 minut. Na nim możesz poprzestać.

Jeśli poczujesz, że poruszany temat chcesz zgłębić bardziej i masz w tym dniu na to czas, możesz wykonać Poziom 2 (PODEJMUJĘ WYZWANIE) lub Poziom 3 (IDĘ NA CAŁOŚĆ).

Jakiego rodzaju to ćwiczenia?

Są przeróżne. Od odpowiadania na pytania na kartce, przez sprzątanie szuflady w biurku, po bardziej duchowe, jak wysyłanie intencji miłości do bliskiej osoby, czy twórcze, jak intuicyjne rysowanie lub taniec.

To Ty decydujesz, jak bardzo chcesz zaangażować się w daną lekcję.

NIE jest to tak, że im pilniej robisz program, tym lepsze masz efekty.

Program działa niezależnie od tego, jak pilnie go robisz, a Ty z pewnością będziesz go robić na takim poziomie „pilności”, jaki jest najwłaściwszy.

A gdy poczujesz, że nie chcesz robić danego ćwiczenia w ogóle, nawet na poziomie 1, może to oznaczać dwie rzeczy:

 • albo przerabiałaś ten temat już tyle razy, że nie masz ochoty znowu tego robić – i to jest okej;
 • albo Twój umysł tak bardzo broni się przed zmianą, która jest Ci potrzebna, że wymyśla wymówki i usprawiedliwienia.

Na pierwszym spotkaniu nauczę Cię, jak odróżniać jedno od drugiego.

❤️5 WEBINARÓW: 9.03, 16.03, 23.03, 30.03, 6.04 o godzinie 21.00

Podczas tych spotkań, będziemy dzielić się swoimi doświadczeniami, trudnościami i radościami oraz przechodzić przez transformujące ćwiczenia i procesy.

Spotkania będą odbywały się na platformie ZOOM, która umożliwi nam wzajemne widzenie i słyszenie się. Możesz też podjąć decyzję o wyłączeniu kamery i mikrofonu, jeśli poczujesz taką potrzebę. Wówczas będziesz porozumiewać się z pozostałymi uczestniczkami poprzez chat.

Jeżeli nie uda Ci się uczestniczyć w którymś z webinarów, nie martw się. Będziesz mogła odsłuchać go później i przejść przez przeprowadzone ćwiczenia w dogodnym momencie.

❤️TAJNA GRUPA NA FACEBOOKU

Do naszej dyspozycji będzie również tajna grupa na Facebooku, na której będę wrzucała codzienne afirmację. Jeśli będziesz miała potrzebę otrzymania wsparcia lub chęć podzielenia się, będziesz mogła to zrobić pod postem z afirmacja na dany dzień.

W ten sposób będziesz mogła otrzymać bieżące wsparcie ode mnie i pozostałych uczestniczek.

KUP PROGRAM I WSŁUCHAJ SIĘ W MĄDROŚĆ SWOJEGO CIAŁA

❤️BONUS! WERSJA ROZSZERZONA PROGRAMU Z 4 TRENINGAMI!❤️

Jeśli pragniesz zadbać o swój kręgosłup, odciążyć stawy, wzmocnić mięśnie zewnętrzne i głębokie, wysmuklić i uelastycznić swoje ciało to zapraszam Cię do wzięcia udziału w 4 treningach w warszawskim Dobrzemitu, które odbędą się na w 4 niedziele (15.03, 22.03, 29.03, 5.03) w godzinach 15.00 – 16.30 (na zakończenie każdego tygodnia programu).

Podczas tych treningów nauczysz się ponadto prawidłowo pracować mięśniami poprzecznymi brzucha i dna miednicy, tak aby przywrócić je do formy sprzed ciąży, lub zapobiec tym problemom, jeśli obecnie jesteś w ciąży (trening bowiem przeznaczony jest również dla kobiet w ciąży, które wykonają część ćwiczeń w inny sposób – adekwatnie do swojego stanu).

Trening bazuje na metodzie Pilates, oraz wykorzystuje techniki oddechowe wspierające prawidłową pracę przepony, mięśni poprzecznych brzucha oraz mięśni dna miednicy.

Odbywać się będzie przy spokojnej muzyce, a zakończony będzie, krótką medytacją i relaksacją, która pomoże wyciszyć umysł i jeszcze lepiej wsłuchać się w jego mądrość.

Będzie to doskonała okazja do tego, aby spotkać się na żywo😊

A ja z radością podzielę się z Wami moim 9-letnim doświadczeniem w pracy z ciałem jako instruktor Pilates i instruktorka ćwiczeń dla kobiet w okresie prenatalnym.

WAŻNE INFO DLA MAM:
Ze względu na wymagane skupienie podczas treningów będą się one odbywały bez dzieci. Natomiast osoby, które nie mają możliwości znalezienia opieki nad dzieckiem w tym czasie, mogą WYMIENNIE skorzystać z 4 zajęć MAMAFIT dedykowanych mamom z dziećmi (w wieku od 6 tygodni do 3 lat), które odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 12.15 w Dobrzemitu w okresie trwania programu: 9 marca – 6 kwietnia włącznie.

Dopłata za wersję z treningami to zaledwie 40 zł!
OTRZYMUJESZ TAK WIELE ZA SYMBOLICZNĄ DOPŁATĘ

KUP PROGRAM W ROZSZERZONEJ WERSJI I ZADBAJ O AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ
program soul coaching online monika cywińska

NIEZWYKŁA MOC TEGO PROGRAMU,
KTÓRA SPRAWIA, ŻE JEST ON IDEALNY DLA MAM

Niesamowita moc tego programu Soul Coaching ® polega na tym, że działa on niezależnie od tego, czy robisz go bardzo pilnie, czy pobieżnie.

Program działa również niezależnie od tego, jak bardzo Twój umysł w to wierzy lub czy nie, i niezależnie od tego, czy Ty sama to czujesz, czy nie!

Program działa również dlatego, że łączy w sobie moc wszystkich kobiet, które wspólnie wyruszyły w podróż w poszukiwanie mądrości swojego ciałac.

To wspólne pole, które tworzymy podczas tego programu, prowadzi nas i wspiera, daje dodatkową moc, która sprawia, że nasze transformacje będą jednocześnie znaczące, jak i łagodne.

„Ogromne, transformujące zmiany dzieją się w Tobie niezależnie od tego, czy to czujesz czy nie” – mawia Denise Linn, autorka programu Soul Coaching ®, która tworząc go, pomogła zarówno sobie, jak i tysiącom osób na całym świecie, uzdrawiać swoje zdrowie, relacje, życie.

Tak jest i to się dzieje!

MOJA PRZYGODA Z SOUL COACHING®

Od początku mojej praktyki jako coach, stosowałam podejście holistyczne. Duchowość jest i zawsze była dla mnie ważna, a rozwój osobisty zawsze łączyłam z pracą z oddechem, zdrowym ruchem, medytacją.

W 2018 roku ukończyłam kurs konsultanta Psychobiologii – nauki, która tłumaczy, w jaki sposób nasze doświadczenia i związane z nimi emocje z naszego życia, a także z okresu prenatalnego i doświadczeń przodków, wpływają na nasze zdrowie oraz zdarzenia  i trudności, których doświadczamy. Psychobiologia dała mi też precyzyjna mapę, dzięki której mogę szybko dotrzeć do źródła problemu -jeśli chodzi o nasze zdrowie i życiowe trudności. Co więcej Psychobiologia tłumaczy, że problemy zdrowotne naszych dzieci bardzo często związane są z problemami rodziców. I dlatego ważne jest uświadomienie sobie, że najlepszym prezentem jaki możesz zrobić dla swojego dziecka jest zadbanie o siebie – swoje ciało, umysł i połączenie się z płynącymi do nas przekazami od naszej Duszy.

Jednak nie zawsze sama świadomość wystarcza, aby ten problem rozwiązać. Czasem trzeba wykonać pracę – proces, w którym trudne emocje zostaną uwolnione, szkodliwe przekonania uzdrowione, a głębokie, płynące prosto z duszy wołania zostaną usłyszane.

Znane mi dotychczas narzędzia, wydawały się do tego bardzo powierzchowne. Chciałam pracować głębiej. Nie tylko na poziomie intelektu, ale i na poziomie podświadomości, która trzyma się za ręce z naszą duszą i która jest ściśle związana z naszym ciałem. Wykorzystywałam już rytuały i różne inne narzędzia służące do porozumienia się z podświadomością, która mówi językiem symboli, obrazów, metafor i natury. Wykorzystywałam pracę z ciałem, ponieważ od 9 lat prowadzę specyficzne ćwiczenia dla kobiet w okresie prenatalnym, dzięki którym dbają nie tylko o swoje ciało, ale i o prawidłowy oddech, pozytywne emocje i spokojne myśli.

Jednak, mimo iż miałam sporo narzędzi, to brakowało mi w nich spójności i struktury.

Tak zwanym przypadkiem, trafiłam na Celestynę Osiak, która jest biznes coachem i jedyną w Polsce trenerką Soul Coachingu®. Gdy tylko usłyszałam nazwę Soul Coaching, to aż podskoczyłam, bo często mówiłam znajomym: Kurczę, przydałby mi się jakiś taki kurs Coachingu „Duszowego”. 😊 I proszę, jest! I to w Polsce!

Rozpoczęcie przygody z Soul Coachingiem było dla mnie ważnym krokiem w mojej pracy z klientami, którzy zdawali mi piękne relacje z niesamowitych zmian, jakie zadziały się w ich życiu po jednej lub zaledwie kilku sesjach Podróży Duszy, Sesji z kartami Soul Coachingu czy Sesji po linii Czasu. Sprawy, nad którymi pracowałam z nimi miesiącami, nagle zaczęły tak po prostu toczyć się we właściwym kierunku. Przychodziły właściwe pytania i odpowiedzi. Właściwe osoby „przypadkiem” pojawiały się na mojej drodze, a właściwe wydarzenia zadziewały się zupełnym „zbiegiem okoliczności” w najwłaściwszym momencie.

Piszę o “przypadkach” i “zbiegach okoliczności” w cudzysłowie, bo znam działanie naszego podświadomego mózgu i wiem, że przypadki nie istnieją. To nasz umysł, za pomocą podświadomego mózgu, wyłapuje z otaczającego nas świata to co jest nam potrzebne, zgodnie z naszymi przekonaniami lub zgodnie z naszą intencją zmiany.

To samo zaczęło dziać się w moim życiu po odbyciu jednego, a potem drugiego 28-dniowego programu Soul Coachingu, a potem Body Soul Coachingu ®. Decyzje, które spędzały mi sen z powiek od miesięcy, nagle się podjęły, trudne tematy i spory istniejące od lat pomiędzy mną a moim partnerem zostały wyjaśnione. Mój biznes stał się jeszcze bardziej spójny z moimi potrzebami i talentami. Program Body Soul Coachingu® dał mi ponadto jeszcze większy kontakt z własnym ciałem, dzięki czemu stworzyłam w sobie szereg nawyków, które cały czas pomagają mi dbać o wysoki poziom swojej energii, co jest dla mnie kluczem – punktem wyjścia, aby móc w ogóle myśleć o pozytywnych zmianach w jakichkolwiek obszarach mojego życia – zarówno tych prywatnych jak i tych związanych z moją życiową misją i finansami.

Nad wieloma sprawami pracowałam od wielu miesięcy lub nawet lat, a teraz to po prostu się zadziało, ZGODNIE Z INTENCJĄ MOJEJ DUSZY, ZGODNIE Z MĄDROŚCIĄ MOJEGO CIAŁA, którą odkryłam na pierwszym WEBINARZE, w pierwszym dniu programu. 😊

Co ważne, dostałam narzędzia, aby jeszcze łatwiej komunikować się ze swoją duszą w każdej chwili, gdy tego potrzebuję.

Jestem niesamowicie wdzięczna! ❤

I mam ogromną potrzebę dzielenia się ze światem tym cudownym programem!

Zapraszam i Ciebie, abyś wyruszyła w przepiękną podróż, w której USŁYSZYSZ MĄDROŚĆ SWOJEGO CIAŁA I ZYSKAJ ENERGIĘ DO POZYTYWNEJ TRANSFORMACJI SWOJEGO ŻYCIA.

ZAPISZ SIĘ I WSŁUCHAJ SIĘ W MĄDROŚĆ SWOJEGO CIAŁA, DLA NAJWYŻSZEGO DOBRA TWOJEGO I OSÓB Z TOBĄ ZWIĄZANYCH
program soul coaching online monika cywińska
KUP PROGRAM I SKORZYSTAJ Z JEGO NIEZWYKLE TRANSFORMUJĄCEJ MOCY