program soul coaching online monika cywińska

Usłysz przekazy swojego Serca

28-DNIOWY PROGRAM SOUL COACHING ®
11 listopada – 9 grudnia 2020 r.

  • Czujesz, że straciłaś połączenie z głosem własnego Serca, własnej Duszy i pragniesz usłyszeć płynące od niego potrzeby i tęsknoty, odróżniając je od kaprysów własnego umysłu (które maja osłodzić żal po niespełnieniu prawdziwych potrzeb) oraz podszeptów Twojego wewnętrznego krytyka (który mówi Ci czego powinnaś pragnąć, bo tego oczekują inni)?
  • Czujesz, że w Twoich relacjach z bliskimi zatracasz siebie i chcesz poczuć równowagę i spokój w związku z partnerem i z dziećmi?
  • Czujesz, że Twoje życie toczy się bez Twojego udziału i chcesz zacząć świadomie nim kierować?
  • Masz pytania dotyczące ważnych dla siebie kwestii i, chociaż wiesz, że odpowiedzi są w Tobie, nie możesz ich odnaleźć?

Usłysz przekazy swojego Serca i promieniuj wewnętrzną Mocą w relacjach z bliskimi

KUP KURS W PROMOCYJNEJ CENIE

W codziennym zgiełku, głos naszego serca i duszy jest nieustająco zagłuszany.

Ten program to piękna podróż w głąb siebie, dzięki której poukładasz i uporządkujesz swoje wnętrze na 4 poziomach:

  • Mentalnym – w tygodniu powietrza

Uzyskasz klarowność umysłu i spojrzysz na swoje życie z dystansem. W tym tygodniu będziesz uwalniała się od sądów i ocen swojego umysłu, a także zobaczysz swoje życie takim, jakie jest, bez osądów i emocji. Ta PRAWDA CIĘ WYZWOLI.

  • Emocjonalnym – w tygodniu wody

Poczujesz swoje emocje – nawet te, które od dawna tłumiłaś, zobaczysz swoje potrzeby – również te, do których już od dawna nie dajesz sobie prawa. Uzdrowisz relacje ze swoim wewnętrznym dzieckiem, co pomoże Ci uzdrowić relacje z bliskimi.

  • Duchowym – w tygodniu ognia

Ogień to żywioł transformacji i ten tydzień będzie pełen głębokich przemian. Mogą się pojawić emocje, które pchną Cię do działań, które od dawna Cię wołają. W tym tygodniu spotkasz się ze swoja własną dusza oko w oko i poznasz swój stosunek do życia i śmierci.

  • Fizycznym – w tygodniu ziemi

Ten tydzień będzie czasem ugruntowania Twojej zmiany, neutralizowania tego, co wymaga rozładowania. Będzie to też tydzień stabilizowania i uziemiania się, dzięki czemu zyskasz poczucie bezpieczeństwa, które pozwoli, aby Twoja zmiana była trwała.

program soul coaching online monika cywińska

Dzięki codziennym medytacjom i treningu uważności na siebie, uprzątniesz przestrzeń w sobie i Twoim otoczeniu, dzięki czemu klarowniej usłyszysz przekazy własnego Serca, swojej Duszy, które zawsze służą najwyższemu dobru Twojemu i wszystkich osób z Tobą związanych.

KUP KURS W PROMOCYJNEJ CENIE

STRUKTURA KURSU
CZYLI JAK MAM SIĘ ZORGANIZOWAĆ, ŻEBY ROBIĆ KURS SOUL COACHING?

MAIL Z AFIRMACJĄ, MEDYTACJĄ I ĆWICZENIEM

Codziennie wcześnie rano, rozpoczynając od 11 listopada, otrzymasz ode mnie maila z nagraną medytacją i ćwiczeniami do wykonania na 3 poziomach (ćwiczenia będą zarówno nagrane, jak również napisane w treści maila).

MEDYTACJA

Ważne, abyś codziennie najlepiej w pierwszej części dnia odsłuchała medytacji, gdyż będzie Cię ona prowadziła na głębszym poziomie przez cały dzień, nawet bez specjalnego wysiłku czy rozmyślania na jej temat.

Medytacji nie musisz koniecznie wykonywać siedząc w lotosie, lewitując nad ziemią!

Możesz ją odsłuchać na przykład jeszcze zanim podniesiesz się z łóżka, podczas wykonywania porannych czynności, jadąc metrem, spacerując albo w samochodzie, zanim ruszysz w drogę do pracy (Uwaga! Nie słuchamy medytacji jadąc autem!).

Oczywiście idealnie jest, gdy uda ci się znaleźć sposób, aby na chwile zamknąć oczy i wyciszyć, ale nie martw się, jeśli Ci się nie uda.

To i tak działa!

I to nie żadne czary, tylko zdolności naszego podświadomego mózgu.

ĆWICZENIA

Ćwiczenia możesz wykonywać na 3 poziomach zaangażowania.

Poziom 1 (ZOBOWIĄZANIE DO ZMIANY) zajmie Ci około 10 minut. Na nim możesz poprzestać.
Jeśli poczujesz, ze poruszany temat chcesz zgłębić bardziej i masz w tym dniu na to czas, możesz wykonać Poziom 2 (PODEJMUJĘ WYZWANIE) lub Poziom 3 (IDĘ NA CAŁOŚĆ).

Jakiego rodzaju to ćwiczenia?
Są przeróżne. Od odpowiadania na pytania na kartce, przez sprzątanie szuflady w biurku, po bardziej duchowe, jak wysyłanie intencji miłości do bliskiej osoby, czy twórcze, jak intuicyjne rysowanie lub taniec.

To Ty decydujesz, jak bardzo chcesz zaangażować się w daną lekcję.

I nie jest to tak, że im pilniej robisz program, tym lepsze masz efekty.

Program działa niezależnie od tego, jak pilnie go robisz, a Ty z pewnością będziesz go robić na takim poziomie pilności, jaki jest najwłaściwszy.

A gdy poczujesz, że nie chcesz robić danego ćwiczenia w ogóle, nawet na poziomie 1, może to oznaczać dwie rzeczy:

  1. albo przerabiałaś ten temat już tyle razy, że nie masz ochoty znowu tego robić – i to jest okej;
  2. albo Twój umysł tak bardzo broni się przed zmianą, która jest Ci potrzebna, że wymyśla wymówki i usprawiedliwienia.

Na pierwszym spotkaniu nauczę Cię, jak odróżniać jedno od drugiego.

5 WEBINARÓW: 11.11, 18.11, 25.11, 2.12, 9.12 o godzinie 20.30-22.30

Podczas tych spotkań, będziemy dzielić się swoimi doświadczeniami, trudnościami i radościami oraz przechodzić przez transformujące ćwiczenia i procesy.

Spotkania będą odbywały się na platformie ZOOM, która umożliwi nam wzajemne widzenie i słyszenie się. Możesz też podjąć decyzję o wyłączeniu kamery i mikrofonu, jeśli poczujesz taką potrzebę. Wówczas będziesz porozumiewać się z pozostałymi uczestniczkami poprzez chat.

Jeżeli nie uda Ci się uczestniczyć w którymś z webinarów, nie martw się. Będziesz mogła odsłuchać go później i przejść przez przeprowadzone ćwiczenia w dogodnym momencie.

TAJNA GRUPA NA FACEBOOKU

Do naszej dyspozycji będzie również tajna grupa na Facebooku, na której będę wrzucała codzienne afirmację. Jeśli będziesz miała potrzebę otrzymania wsparcia lub chęć podzielenia się, będziesz mogła to zrobić pod postem z afirmacja na dany dzień.

W ten sposób będziesz mogła otrzymać bieżące wsparcie ode mnie i pozostałych uczestniczek.

KUP PROGRAM I ROZPOCZNIJ NIEZWYKŁĄ PODRÓŻ W GŁĄB SWOJEJ DUSZY
program soul coaching online monika cywińska

NIEZWYKŁA MOC TEGO PROGRAMU,
KTÓRA SPRAWIA, ŻE JEST ON IDEALNY DLA MAM

Niesamowita moc tego programu Soul Coaching ® polega na tym, że działa on niezależnie od tego, czy robisz go bardzo pilnie, czy pobieżnie.

Program działa również niezależnie od tego, jak bardzo Twój umysł w to wierzy lub czy nie, i niezależnie od tego, czy Ty sama to czujesz, czy nie!

Program działa również dlatego, że łączy w sobie moc wszystkich kobiet, które wspólnie wyruszyły w podróż w głąb swoich Dusz, za głosem swoich prawdziwych, głębokich pragnień i tęsknot swoich Serc.

To wspólne pole, które tworzymy podczas tego programu, prowadzi nas i wspiera, daje dodatkową moc, która sprawia, że nasze transformacje będą jednocześnie znaczące, jak i łagodne.

„Ogromne, transformujące zmiany dzieją się w Tobie niezależnie od tego, czy to czujesz czy nie” – mawia Denise Linn, autorka programu Soul Coaching ®, która tworząc go, pomogła zarówno sobie, jak i tysiącom osób na całym świecie, uzdrawiać swoje zdrowie, relacje, życie.

Tak jest i to się dzieje!

ĆWICZENIA

Od początku mojej praktyki jako coach, stosowałam podejście holistyczne. Duchowość jest i zawsze była dla mnie ważna, a rozwój osobisty zawsze łączyłam z pracą z oddechem, zdrowym ruchem, medytacją.

W 2018 roku ukończyłam kurs konsultanta Psychobiologii – nauki, która tłumaczy, w jaki sposób nasze doświadczenia i związane z nimi emocje z naszego życia, a także z okresu prenatalnego i doświadczeń przodków, wpływają na naszą obecną sytuacje i trudności, których doświadczamy. Psychobiologia dała mi też precyzyjna mapę, dzięki której mogę szybko dotrzeć do źródła problemu.

Jednak nie zawsze sama świadomość wystarcza, aby ten problem rozwiązać. Czasem trzeba wykonać pracę – proces, w którym trudne emocje zostaną uwolnione, szkodliwe przekonania uzdrowione, a głębokie, płynące prosto z duszy wołania zostaną usłyszane.

Znane mi dotychczas narzędzia, wydawały się do tego bardzo powierzchowne. Chciałam pracować głębiej. Nie tylko na poziomie intelektu, ale i na poziomie podświadomości, która trzyma się za ręce z naszą duszą. Wykorzystywałam już rytuały i różne inne narzędzia służące do porozumienia się z podświadomością, która mówi językiem symboli, obrazów, metafor i natury. Były to jednak pojedyncze narzędzia, brakowało mi w tym spójności – struktury.

Tak zwanym przypadkiem, trafiłam na Celestynę Osiak, która jest biznes coachem i jedyną w Polsce trenerką Soul Coachingu®. Gdy tylko usłyszałam nazwę Soul Coaching, to aż podskoczyłam, bo często mówiłam znajomym: Kurczę, przydałby mi się jakiś taki kurs Coachingu Duszowego. 😊 I proszę, jest! I to w Polsce!

Rozpoczęcie przygody z Soul Coachingiem było dla mnie ważnym krokiem w mojej pracy z klientami, którzy zdawali mi piękne relacje z niesamowitych zmian, jakie zadziały się w ich życiu po jednej lub zaledwie kilku sesjach Podróży Duszy, Sesji z kartami Soul Coachingu czy Sesji po linii Czasu. Sprawy, nad którymi pracowałam z nimi miesiącami, nagle zaczęły tak po prostu toczyć się we właściwym kierunku. Przychodziły właściwe pytania i odpowiedzi. Właściwe osoby „przypadkiem” pojawiały się na mojej drodze, a właściwe wydarzenia zadziewały się zupełnym „zbiegiem okoliczności” w najwłaściwszym momencie.

Piszę o “przypadkach” i “zbiegach okoliczności” w cudzysłowie, bo znam działanie naszego podświadomego mózgu i wiem, że przypadki nie istnieją. To nasz umysł, za pomocą podświadomego mózgu, wyłapuje z otaczającego nas świata t,o co jest nam potrzebne, zgodnie z naszymi przekonaniami lub zgodnie z naszą intencją zmiany.

To samo zaczęło dziać się w moim życiu po odbyciu jednego, a potem drugiego 28-dniowego programu Soul Coachingu on-line. Decyzje, które spędzały mi sen z powiek od miesięcy, nagle się podjęły, trudne tematy i spory istniejące od lat pomiędzy mną a moim partnerem zostały wyjaśnione. Mój biznes stał się jeszcze bardziej spójny z moimi potrzebami i talentami.

Nad wszystkimi tymi tematami pracowałam od wielu miesięcy lub nawet lat, a teraz to po prostu się zadziało, ZGODNIE Z INTENCJĄ MOJEJ DUSZY, którą odkryłam na pierwszym WEBINARZE, w pierwszym dniu programu. 😊

Co ważne, dostałam narzędzia, aby jeszcze łatwiej komunikować się ze swoją duszą w każdej chwili, gdy tego potrzebuję.

Jestem niesamowicie wdzięczna! ❤

I mam ogromną potrzebę dzielenia się ze światem tym cudownym programem!

Zapraszam i Ciebie, abyś wyruszyła w przepiękną podróż, w której USŁYSZYSZ GŁOS WŁASNEGO SERCA!

ZAPISZ SIĘ I PROMIENIUJ WEWNĘTRZNA MOCĄ NA SWOJE ŻYCIE DLA NAJWYŻSZEGO DOBRA TWOJEGO I OSÓB Z TOBĄ ZWIĄZANYCH
program soul coaching online monika cywińska
KUP PROGRAM I SKORZYSTAJ Z JEGO NIEZWYKLE TRANSFORMUJĄCEJ MOCY