program soul coaching online monika cywińska

Zaufaj swojej Intuicji

28-DNIOWY PROGRAM SOUL COACHING ®
11 listopada – 9 grudnia 2020 r.

 Znasz to uczucie, kiedy serce, Dusza, coś w środku podpowiada Ci zrób ten krok…

… rzuć tą pracę…

…weź tą pracę…

…podejdź do tego faceta…

… zrób ten projekt…

… kup ta wycieczkę…

Na sama myśl, że mogłabyś powiedzieć temu „Taaaak😁” czujesz radość, ekscytację, rozświetlenie i ciepło w sercu…

TO GŁOS TWOJEJ DUSZY 🧚‍♂️

Ale za chwilę przychodzi do Ciebie inny głos, który mówi:

Zwariowałaś??? Jesteś …

… za stara!

… za młoda!

… zbyt gruba!

… jesteś matką!

Nie możesz tego zrobić! Bo …

… to zbyt ryzykowne!

… to zbyt niepewne!

… to nie ma sensu!

… ludzie pomyślą że jesteś lekkomyślna/dziecinna/ bezczelna… a potem będę miała za swoje.

TO GŁOS TWOJEGO UMYSŁU🧠

  ☸️☸️☸️☸️☸️☸️☸️

Gdy słuchasz głosu swojego umysłu, próbujesz kontrolować swoje życie działając logicznie i rozsądnie, wówczas doświadczasz wciąż tych samych sytuacji, które masz teraz.

Ponieważ to co dla Twojego umysłu jest logiczne i rozsądne opiera się na przekonaniach, które w tym umyśle przechowujesz.  Działając w zgodzie z Twoją logiką, dalej otrzymasz to samo, co już masz.

Logiczne, nie? 😉😆

 ☸️☸️☸️☸️☸️☸️☸️

Nie rozwiążesz problemów UMYSŁU z poziomu UMYSŁU.

Za to Twoja Intuicja/Dusza/wyższe Ja, czy jakkolwiek Ty to nazywasz ma zawsze najlepsze wskazówki dla Ciebie i wszystkich osób z Tobą związanych.

                                ☸️☸️☸️☸️☸️☸️☸️

Czy masz takie doświadczenie, ze robiłaś coś, co wydawało się Tobie, jak również wszystkim wokół totalnie szalone, a jednak okazało się to być jedna z najlepszych decyzji w Twoim życiu.

Pomyśl jakie było by Twoje życie, gdybyś tego nie zrobiła.

Wyobraź sobie siebie, jako staruszkę na bujanym fotelu, która patrzy wstecz…

Co byś sobie powiedziała, gdybyś wtedy nie robiła tego „szalonego kroku”?

Przyjrzyj się swojemu życiu teraz i wyobraź sobie, że nic już w nim nie zmienisz. Co sobie powiesz kiedy będziesz już staruszką siedzącą w bujanym fotelu?

                                               ☸️☸️☸️☸️☸️☸️☸️

Zaufaj swojej Intuicji i poczuj swą Królewską Moc

Jesteś moją klientką?
Zapytaj o rabat i zdobądź kurs w SPECJALNEJ CENIE!
Zapisz się i zaufaj swojej Intuicji

    ☸️☸️☸️☸️☸️☸️☸️
Zaufanie swojej Intuicji/Duszy/Wyższemu Ja/sercu, czy jakkolwiek Ty to nazywasz, nie jest wyrazem szaleństwa. Jest wyrazem samoświadomości i dojrzałości.

Twój UMYSŁ nie jest ORGANIEM USTAWODAWCZYM  w Twoim życiu.

Jest nim Twoja DUSZA.

UMYSŁ jest ORGANEM WYKONAWCZYM (w zespole z Twoim ciałem).

☸️☸️☸️☸️☸️☸️☸️

Zapraszam Cię z całego serca do cudownego 28-dniowego programu Soul Coaching ®, tym razem pod hasłem:

„Zaufaj Swojej Intuicji i poczuj swą Królewską Moc”

Ten program to piękna podróż w głąb siebie, dzięki której nauczysz się ufać swojej Duszy i realizować się w świecie z poziomu Twojej Królewskiej Mocy – misji Twojej Duszy, Twoich talentów, specyfiki i wyjątkowości Twojej osobistej energii.

☸️☸️☸️☸️☸️☸️☸️

Aby móc łatwiej usłyszeć głos swojej Duszy potrzebne jest uprzątniecie i poukładanie się na nowo na 4 poziomach swojego jestestwa.

Na poziomie:

🌬Mentalnym – w tygodniu powietrza

Uzyskasz klarowność umysłu i spojrzysz na swoje życie z dystansem. W tym tygodniu będziesz uwalniała się od sądów i ocen swojego umysłu, a także zobaczysz swoje życie takim, jakie jest, bez osądów i emocji. PRAWDA CIĘ WYZWOLI.

💦Emocjonalnym – w tygodniu wody

Poczujesz swoje emocje – nawet te, które od dawna tłumiłaś, zobaczysz swoje potrzeby – również te, do których już od dawna nie dajesz sobie prawa. Uzdrowisz relacje ze swoim wewnętrznym dzieckiem, co pomoże Ci uzdrowić relacje z bliskimi.

🔥Duchowym – w tygodniu ognia

Ogień to żywioł transformacji i ten tydzień będzie pełen głębokich przemian. Mogą się pojawić emocje, które pchną Cię do działań, które od dawna Cię wołają. W tym tygodniu spotkasz się ze swoja własną dusza oko w oko i poznasz swój stosunek do życia i śmierci.

🌍Fizycznym – w tygodniu ziemi

Ten tydzień będzie czasem ugruntowania Twojej zmiany, neutralizowania tego, co wymaga rozładowania. Będzie to też tydzień stabilizowania i uziemiania się, dzięki czemu zyskasz poczucie bezpieczeństwa, które pozwoli, aby Twoja zmiana była trwała.

program soul coaching online monika cywińska

Dzięki codziennym medytacjom i treningu uważności na siebie, uprzątniesz przestrzeń w sobie i Twoim otoczeniu, dzięki czemu klarowniej usłyszysz przekazy własnego Serca, swojej Duszy, które zawsze służą najwyższemu dobru Twojemu i wszystkich osób z Tobą związanych, jak również poczujesz swoją Królewską Moc i jej Zaufasz.

POCZYTAJ CO O PROGRAMIE MÓWIA JEGO ABSOLWENTKI

Poczytaj co o programie mówi Kasia:

„Monika dziękuję, że zaprosiłaś mnie do uczestnictwa w 28-dniowym Programie Soul Coachingu. To był cudowny czas pobycia samej ze sobą, ze swoimi lękami, przekonaniami i radościami – bo w codziennym zaganianiu trudno mi było do tej pory znaleźć taki czas dla siebie. A teraz budzę się rano włączam medytację i zaczynam dzień z innym nastawieniem.

Twój wkład i zaangażowanie w ten program, energia jaką przekazałaś trudno wyrazić słowami. Czułam, że jesteś przy mnie i że towarzyszyłaś mi zarówno wtedy, gdy byłam w wysokiej energii, jak i wtedy, gdy energia odchodziła. To było dla mnie bardzo ważne i budujące.

Ten program był / jest dla mnie niesamowitym doświadczenie i czuję, że to dopiero początek 🙂

Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJE

Kasia”

Poczytaj co o programie mówi Małgosia:

„Gorąco polecam program Soul Coaching prowadzony przez Monikę Cywińską. To wspaniała podróż w głąb samego siebie, nauka medytacji i szukania kontaktu z własną duszą oraz coaching pozwalający zmierzyć się z własnymi lękami, słabościami i problemami. Program niezwykle ważny i intensywny. Duża zmiana jakości życia. Rekomenduje

Małgorzata„

 

Poczytaj co o programie mówi Jola:


Polecam program Soul Coachingu prowadzonego przez Monikę. Jestem osobą twardo stąpającą po ziemi i szczerze mówiąc na początku podchodziłam do tego programu bardzo sceptycznie. Jednakże jest w nim coś czego nie da się opisać słowami… Intencje duszy zapisane na początku programu kiełkują z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc. Jest się bardziej czujnym na znaki, jakimi mówi do nas dusza i wszechświat. Przeróżne ćwiczenia, które towarzyszą całemu programowi uczą bycia tu i teraz, pokazują wiele spraw z zupełnie innej, lepszej perspektywy… I wiele, wiele innych… Dodatkowo przez cały program Monika jest obecna i wspiera każdego uczestnika w rozwoju, jeśli tylko taki wyrazi chęć 🙂

Jola”

 

Poczytaj co o programie mówi Monika:

„Dlaczego zdecydowałam się na udział w programie Soul Choaching? Wszystko zaczęło się od Moniki, którą poznałam kilka lat temu w jednym z warszawskich klubów sportowych, gdzie uczęszczałam do niej na zajęcia pilatesu. W ciągu tych kilku lat przećwiczyłam z nią dwie ciąże, wracałam z nią do formy po porodach ćwicząc w towarzystwie moich dzieci. W międzyczasie zrobiłam też kurs z Pozytywnej Dyscypliny u Moniki, który także polecam każdemu rodzicowi.

 

Pewnego dnia Monika zadzwoniła do mnie i zaproponowała mi udział w kursie. Z różnych przyczyn nie zdecydowałam się. Za kilka miesięcy znów do mnie zadzwoniła z propozycją. Trochę biłam się z myślami, bo z jednej strony jestem osobą, która wie, że istnieje coś poza ciałem i duszą, z drugiej twardo stąpam po ziemi. Lubię testować, próbować nowych rzeczy, ale też nie byłam pewna czy medytacje są dla mnie. I koszty -kwota niby nie duża, ale dość spora, żeby wydać ot tak. Kilka dni toczyłam walkę. Coś jednak mnie przekonało i postanowiłam wziąć udział.

 

Jestem po. I co? Absolutnie polecam. Dlaczego? Jest magiczny. Pomaga posprzątać wszystko w głowie i ciele. Pomaga odpowiedzieć , co jest dla ciebie ważne. Dzięki tej programowi zwolniłam, nauczyłam się “być”, cieszyć się widokiem drzew, kolorem nieba, zapachem filiżanki kawy. Chłonę świat. Zmieniłam nawet nawyki żywieniowe. Nauczyłam się też kochać i akceptować siebie, swoje ciało. Zrobiłam porządek w szafie i emocjach. Naprawiam relacje z bliskimi.

Wszystko w takim duchu mindfullnesowym. Oprócz mnie wzięło udział jeszcze wiele fantastycznych kobiet, które widziałam, słyszałam i czytałam. Kurs się skończył, ale jego magia nadal jest we mnie, nadal się toczy i procesuje. Jestem bardziej przekonana, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Soul Coaching jest niesamowity i myślę, że nawet sceptyk “duchowy” znajdzie coś dla siebie, a to dzięki Monice. Monika to Soul Coach to petarda! Zawsze można do niej zadzwonić, napisać, rozwiać wątpliwości.

 

Poprowadzi stanowczo, ale jednocześnie delikatnym i czułym sposobem. Jeśli się wahasz, to tego nie rób i dołącz. Polecam. Jest wart swej ceny.

 

Dziękuję Monika! „

 

Poczytaj co o programie mówi kolejna Monika:

„Program SoulCoaching bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nie byłam pewna, czego się spodziewać i czy w ogóle potrzebuję czegoś takiego, ale okazało się, że był to bardzo wartościowy czas pracy nad sobą, okazja do zastanowienia się nad swoim sposobem myślenia. Stałam się też dużo uważniejsza, spokojniejsza i nauczyłam się odnajdywać ten spokój w sobie. Monika jest zawsze bardzo zaangażowana w to, co robi i tutaj było tak samo. Stworzyła niesamowitą atmosferę wsparcia i bezpieczeństwa. Polecam ten program nawet osobom, które nie czują potrzeby wielkich zmian w życiu, choćby jako bardzo ciekawe doświadczenie.

 

Pozdrawiam, Monika!

Dzięki jeszcze raz!!”

 

 

 

 

ZAPISZ SIE I ZAUFAJ SWOJEJ INTUICJI
Jesteś moja klientką?
Zapytaj o rabat i kup kurs w SPECJALNEJ CENIE?

STRUKTURA KURSU
CZYLI JAK MAM SIĘ ZORGANIZOWAĆ, ŻEBY ROBIĆ KURS SOUL COACHING?

MAIL Z AFIRMACJĄ, MEDYTACJĄ I ĆWICZENIEM

Codziennie wcześnie rano, rozpoczynając od 11 listopada, otrzymasz ode mnie maila z nagraną medytacją i ćwiczeniami do wykonania na 3 poziomach (ćwiczenia będą zarówno nagrane, jak również napisane w treści maila).

MEDYTACJA

Ważne, abyś codziennie najlepiej w pierwszej części dnia odsłuchała medytacji, gdyż będzie Cię ona prowadziła na głębszym poziomie przez cały dzień, nawet bez specjalnego wysiłku czy rozmyślania na jej temat.

Medytacji nie musisz koniecznie wykonywać siedząc w lotosie, lewitując nad ziemią!

Możesz ją odsłuchać na przykład jeszcze zanim podniesiesz się z łóżka, podczas wykonywania porannych czynności, jadąc metrem, spacerując albo w samochodzie, zanim ruszysz w drogę do pracy (Uwaga! Nie słuchamy medytacji jadąc autem!).

Oczywiście idealnie jest, gdy uda ci się znaleźć sposób, aby na chwile zamknąć oczy i wyciszyć, ale nie martw się, jeśli Ci się nie uda.

To i tak działa!

I to nie żadne czary, tylko zdolności naszego podświadomego mózgu.

ĆWICZENIA

Ćwiczenia możesz wykonywać na 3 poziomach zaangażowania.

Poziom 1 (ZOBOWIĄZANIE DO ZMIANY) zajmie Ci około 10 minut. Na nim możesz poprzestać.
Jeśli poczujesz, ze poruszany temat chcesz zgłębić bardziej i masz w tym dniu na to czas, możesz wykonać Poziom 2 (PODEJMUJĘ WYZWANIE) lub Poziom 3 (IDĘ NA CAŁOŚĆ).

Jakiego rodzaju to ćwiczenia?
Są przeróżne. Od odpowiadania na pytania na kartce, przez sprzątanie szuflady w biurku, po bardziej duchowe, jak wysyłanie intencji miłości do bliskiej osoby, czy twórcze, jak intuicyjne rysowanie lub taniec.

To Ty decydujesz, jak bardzo chcesz zaangażować się w daną lekcję.

I nie jest to tak, że im pilniej robisz program, tym lepsze masz efekty.

Program działa niezależnie od tego, jak pilnie go robisz, a Ty z pewnością będziesz go robić na takim poziomie pilności, jaki jest najwłaściwszy.

A gdy poczujesz, że nie chcesz robić danego ćwiczenia w ogóle, nawet na poziomie 1, może to oznaczać dwie rzeczy:

  1. albo przerabiałaś ten temat już tyle razy, że nie masz ochoty znowu tego robić – i to jest okej;
  2. albo Twój umysł tak bardzo broni się przed zmianą, która jest Ci potrzebna, że wymyśla wymówki i usprawiedliwienia.

Na pierwszym spotkaniu nauczę Cię, jak odróżniać jedno od drugiego.

5 WEBINARÓW: 11.11, 18.11, 25.11, 2.12, 9.12 o godzinie 20.30-22.30

Podczas tych spotkań, będziemy dzielić się swoimi doświadczeniami, trudnościami i radościami oraz przechodzić przez transformujące ćwiczenia i procesy.

Spotkania będą odbywały się na platformie ZOOM, która umożliwi nam wzajemne widzenie i słyszenie się. Możesz też podjąć decyzję o wyłączeniu kamery i mikrofonu, jeśli poczujesz taką potrzebę. Wówczas będziesz porozumiewać się z pozostałymi uczestniczkami poprzez chat.

Jeżeli nie uda Ci się uczestniczyć w którymś z webinarów, nie martw się. Będziesz mogła odsłuchać go później i przejść przez przeprowadzone ćwiczenia w dogodnym momencie.

 GRUPA KURSOWA NA FACEBOOKU

Do naszej dyspozycji będzie również  grupa na Facebooku, na której będę wrzucała codzienne afirmację. Jeśli będziesz miała potrzebę otrzymania wsparcia lub chęć podzielenia się, będziesz mogła to zrobić pod postem z afirmacja na dany dzień.

W ten sposób będziesz mogła otrzymać bieżące wsparcie ode mnie i pozostałych uczestniczek.

KUP PROGRAM I ROZPOCZNIJ NIEZWYKŁĄ PODRÓŻ W GŁĄB SWOJEJ DUSZY
Jesteś moją klientką?
Zapytaj o rabat i zdobądź kurs w SPECJALNEJ CENIE!
program soul coaching online monika cywińska

NIEZWYKŁA MOC TEGO PROGRAMU,
KTÓRA SPRAWIA, ŻE JEST ON IDEALNY RÓWNIEŻ DLA KOBIET BARDZO ZAJĘTYCH

Niesamowita moc tego programu Soul Coaching ® polega na tym, że działa on niezależnie od tego, czy robisz go bardzo pilnie, czy pobieżnie.

Program działa również niezależnie od tego, jak bardzo Twój umysł w to wierzy lub czy nie, i niezależnie od tego, czy Ty sama to czujesz, czy nie!

Program działa również dlatego, że łączy w sobie moc wszystkich kobiet, które wspólnie wyruszyły w podróż w głąb swoich Dusz, za głosem swoich prawdziwych, głębokich pragnień i tęsknot swoich Serc.

To wspólne pole, które tworzymy podczas tego programu, prowadzi nas i wspiera, daje dodatkową moc, która sprawia, że nasze transformacje będą jednocześnie znaczące, jak i łagodne.

„Ogromne, transformujące zmiany dzieją się w Tobie niezależnie od tego, czy to czujesz czy nie” – mawia Denise Linn, autorka programu Soul Coaching ®, która tworząc go, pomogła zarówno sobie, jak i tysiącom osób na całym świecie, uzdrawiać swoje zdrowie, relacje, życie.

Tak jest i to się dzieje!

MOJA HISTORIA

Od początku mojej praktyki jako coach, stosowałam podejście holistyczne. Duchowość jest i zawsze była dla mnie ważna, a rozwój osobisty zawsze łączyłam z pracą z oddechem, zdrowym ruchem, medytacją.

W 2018 roku ukończyłam kurs konsultanta Psychobiologii – nauki, która tłumaczy, w jaki sposób nasze doświadczenia i związane z nimi emocje z naszego życia, a także z okresu prenatalnego i doświadczeń przodków, wpływają na naszą obecną sytuacje i trudności, których doświadczamy. Psychobiologia dała mi też precyzyjna mapę, dzięki której mogę szybko dotrzeć do źródła problemu.

Jednak nie zawsze sama świadomość wystarcza, aby ten problem rozwiązać. Czasem trzeba wykonać pracę – proces, w którym trudne emocje zostaną uwolnione, szkodliwe przekonania uzdrowione, a głębokie, płynące prosto z duszy wołania zostaną usłyszane.

Znane mi dotychczas narzędzia, wydawały się do tego bardzo powierzchowne. Chciałam pracować głębiej. Nie tylko na poziomie intelektu, ale i na poziomie podświadomości, która trzyma się za ręce z naszą duszą. Wykorzystywałam już rytuały i różne inne narzędzia służące do porozumienia się z podświadomością, która mówi językiem symboli, obrazów, metafor i natury. Były to jednak pojedyncze narzędzia, brakowało mi w tym spójności – struktury.

Tak zwanym przypadkiem, trafiłam na Celestynę Osiak, która jest biznes coachem i jedyną w Polsce trenerką Soul Coachingu®. Gdy tylko usłyszałam nazwę Soul Coaching, to aż podskoczyłam, bo często mówiłam znajomym: Kurczę, przydałby mi się jakiś taki kurs Coachingu Duszowego. 😊 I proszę, jest! I to w Polsce!

Rozpoczęcie przygody z Soul Coachingiem było dla mnie ważnym krokiem w mojej pracy z klientami, którzy zdawali mi piękne relacje z niesamowitych zmian, jakie zadziały się w ich życiu po jednej lub zaledwie kilku sesjach Podróży Duszy, Sesji z kartami Soul Coachingu czy Sesji po linii Czasu. Sprawy, nad którymi pracowałam z nimi miesiącami, nagle zaczęły tak po prostu toczyć się we właściwym kierunku. Przychodziły właściwe pytania i odpowiedzi. Właściwe osoby „przypadkiem” pojawiały się na mojej drodze, a właściwe wydarzenia zadziewały się zupełnym „zbiegiem okoliczności” w najwłaściwszym momencie.

Piszę o “przypadkach” i “zbiegach okoliczności” w cudzysłowie, bo znam działanie naszego podświadomego mózgu i wiem, że przypadki nie istnieją. To nasz umysł, za pomocą podświadomego mózgu, wyłapuje z otaczającego nas świata t,o co jest nam potrzebne, zgodnie z naszymi przekonaniami lub zgodnie z naszą intencją zmiany.

To samo zaczęło dziać się w moim życiu po odbyciu jednego, a potem drugiego 28-dniowego programu Soul Coachingu on-line. Decyzje, które spędzały mi sen z powiek od miesięcy, nagle się podjęły, trudne tematy i spory istniejące od lat pomiędzy mną a moim partnerem zostały wyjaśnione. Mój biznes stał się jeszcze bardziej spójny z moimi potrzebami i talentami.

Nad wszystkimi tymi tematami pracowałam od wielu miesięcy lub nawet lat, a teraz to po prostu się zadziało, ZGODNIE Z INTENCJĄ MOJEJ DUSZY, którą odkryłam na pierwszym WEBINARZE, w pierwszym dniu programu. 😊

Co ważne, dostałam narzędzia, aby jeszcze łatwiej komunikować się ze swoją duszą w każdej chwili, gdy tego potrzebuję.

Jestem niesamowicie wdzięczna! ❤

I mam ogromną potrzebę dzielenia się ze światem tym cudownym programem!

Zapraszam i Ciebie, abyś wyruszyła w przepiękną podróż, w której ZAUFASZ SWOJEJ INTUICJI I ODKRYJESZ SWOJĄ WEWNETRZNA MOC!

ZAPISZ SIĘ I PROMIENIUJ SWOJĄ KRÓLEWSKĄ MOCĄ NA SWOJE ŻYCIE DLA NAJWYŻSZEGO DOBRA TWOJEGO I OSÓB Z TOBĄ ZWIĄZANYCH
Jesteś moją klientką?
Zapytaj o rabat i zdobądź kurs w SPECJALNEJ CENIE!
program soul coaching online monika cywińska