Jeśli chcesz coś zmienić w swojej rodzinie, a idzie jak po grudzie, to wygląda na to, że albo:

  • Próbujesz zrealizować cel, który nie jest Twój Np. postronne osoby narzucają presję, a Ty starasz się wprowadzi zmianę, po to, żeby przestali Cię źle oceniać.
  • Używasz dobrych metod (=spójnych z Tobą), ale potrzebujesz nowej perspektywy od ludzi, którzy też używają tej metody – czasem spojrzenie na sytuację od innej strony zmienia energię i rezultaty.
  • Używasz metod, które są niespójne z Twoimi wartościami, to nie będzie szło, bo będziesz mieć wewnętrzny sprzeciw. Szukaj sposobów, które są spójne z Twoimi wartościami:)

Czy czujesz, że któraś powyższych opcji dotyczy Ciebie ?

Jedno jest pewne:
JEŚLI CHCESZ ZMIENIĆ COŚ W SWOIM ŻYCIU, MUSISZ COŚ ZMIENIĆ W SWOIM ŻYCIU;)

Powiedzmy, że w frustruje Cię chaos w Twojej rodzinie. Kłócisz się z partnerem, nie macie wspólnego podejścia do dzieci, a dzieci Cię nie słuchają, wciąż musisz je wszystko powtarzać pierdyliard razy i jesteś już tym zmęczona.


 

Co robić ?

1. Na początek ZATRZYMAJ SIĘ.

2. Zastanów się co jest w ogóle Twoim celem – bo na pewno wiesz, czego nie chcesz. Ale czy wiesz do czego dążysz ?

3. Zastanów się, które metody, których już używasz przybliżają Cię do tego, do czego dążysz, a które dostarczają Ci więcej tego czego nie chcesz ?

4. Zastanów się jaka jest ta część Ciebie, która swoim BYCIEM i DZIAŁANIEM generuje więcej tego, czego chcesz (ta część Twojej tożsamości już jest w Tobie)?

Zastanów się co sprawia, że ta część Ciebie w Tobie rozkwita?
I daj sobie tego więcej.

Od tych kroków zaczynamy każdy Kurs Pozytywnej Dyscypliny.

Możesz je zastosować również w innych obszarach życia, w których chcesz pozytywnej zmiany.

BO ZMIANA JEST W TOBIE.
Nie musisz zmieniać siebie i innych, tylko połączyć się tą częścią Ciebie, która ma pełną MOC, aby doświadczać zmiany, którą zamierzasz mieć.