JAK UWOLNIĆ SWÓJ ZWIĄZEK OD TOKSYN?
Holistyczne uzdrawianie relacji

 
💔Być może tęsknisz za Waszą dawną bliską relacją i namiętnością, która uleciała gdzieś z biegiem lat i natłokiem kolejnych obowiązków?
💔A może czujesz, że w Twojej relacji Twoje potrzeby są zaniedbywane, a Ty nie umiesz podjąć rozmowy na ten temat lub każda rozmowa kończy się kłótnią?
💔Być może drażni Cię fakt, że Twój partner zachowuje się jak dziecko – chciałbyś, żeby podejmował ważne tematy i wywiązywał się z Waszych ustaleń?
💔A może czujesz, że chcesz przejść na kolejny poziom bliskości i zaufania ze swoim partnerem, ale czujesz, że są jakieś blokady (toksyny), które Wam w tym przeszkadzają?
 
Niezależnie od tego jakiej zmiany chcesz dokonać warto zrobić to w sposób świadomy, efektywny i jednocześnie z poszanowaniem Ciebie i Twojego partnera – lekko i bez przepchania się✨
 
👉☝️Tu i teraz mówię Ci, że to jest możliwe, nawet jeśli wydaje Ci się, że bezskutecznie próbowałaś już wszystkich narzędzi do pełnej szacunku komunikacji.
 
I tak, zdaję sobie sprawę, że to brzmi jak marketingowy bełkot i obiecanki cacanki. I jednocześnie sama byłam we frustracji pt. „To powinno zadziałać… dlaczego nie działa? Czy jestem beznadziejnym przypadkiem?” i poznałam wiele kobiet, które doświadczały tej frustracji i impasu, dopóki nie odkryły, dlaczego to nie działa.
 
❓Co nam przeszkadza w skutecznym wykorzystaniu narzędzi do budowania relacji?
👉Toksyny w naszej podświadomości, które sabotują to czego świadomie pragniesz💥
 
▶️Zapraszam Cię do udziału w bezpłatnym warsztacie:
„JAK UWOLNIĆ SWÓJ ZWIĄZEK OD TOKSYN?”
Dowiesz się na nim:
✔️czym są te toksyny, które zatruwają Twoją relację z partnerem, skąd się wzięły i jak możesz je zneutralizować, uzdrawiając swoja relację;
✔️jaki wpływ ma Twoja podświadomość na zachowanie Twojego partnera – w ujęciu psychologicznym i energetycznym;
✔️jak poradzić sobie z trudnymi emocjami w związku (np. złość, smutek, żal, lęk) i wprowadzić do swojego związku więcej docenia (zamiast oceniania), bliskości, wspierania się i czułości.
 
▶️Co zyskasz❓
Wiedzę i narzędzia do holistycznego uzdrawiania Twojej relacji z partnerem (lekko i bez przepychania się), dzięki czemu stworzysz związek jakiego pragniesz.
 
▶️Gdzie i kiedy❓
Na grupie KRÓLESTWO SZCZĘŚLIWYCH RELACJI – dołącz do grupy, aby uczestniczyć w warsztacie
4 maja g. 20.30
 
▶️Zapisy❓
Kliknij – przycisk poniżej i bezpłatnie zapisz się na warsztat👇

Zapisane osoby otrzymają mailowe przypomnienie o warsztacie w dniu spotkania oraz notkę wizualną i ebook – w którym znajdzie się wiedza z warsztatu i jej rozwinięcie.

P.S. Niniejszy warsztat jest wstępem i jednocześnie zaproszeniem do pełnej transformacji i holistycznego uzdrowienia Twojego związku podczas
KURSU NA KRÓLOWĄ W RELACJI Z PARTNEREM✨ – dowiedz się o nim więcej klikając TUTAJ
ZAPISZ SIĘ BEZPŁATNIE I DOGADAJ SIĘ Z PARTNEREM