KURS    NA    KRÓLOWĄ
W     RELACJI    Z    PARTNEREM

 

KURS ONLINE Z WYKORZYSTANIEM METOD:
POZYTYWNA DYSCYPLINA,
SOUL COACHING®,
PSYCHOBIOLOGIA (TOTALNA BIOLOGIA).

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Czy w relacji ze swoim partnerem…
  1. Tęsknisz za Waszą dawną szczerą, bezpośrednią, bliską relacja – za rozmowami, przytulaniem, wspólnym spędzaniem czasu?
  2. Tęsknisz za namiętnością i żarem, który gdzieś uleciał z biegiem lat i natłokiem kolejnych obowiązków?
  3. Masz wrażenie, że Ty non stop się rozwijasz, poszerzasz swoją świadomość… podczas gdy on uparcie stoi w tym samym miejscu, a Ty zwyczajnie nie masz z nim o czym rozmawiać?
  4. Odnosisz wrażenie, że masz do czynienia z niezmienianym „betonem”! Cokolwiek nie zaproponujesz spotykasz się z oporem, co sprawia, ze się frustrujesz i zniechęcasz?
  5. Czujesz, że chcesz się rozwijać zawodowo, a Twój partner chciałby, żebyś została w domu, zajęła się dziećmi, a on ogarnie finanse… tylko, że ty się dusisz! Marzysz, aby rozwinąć skrzydła, odkryć i pokazać światu swoją Moc! Ale przy nim, czujesz się na to zbyt słaba…?
  6. Masz czasem takie myśli, że Twój partner to kula u Twojej nogi – jak kolejne dziecko – niedecyzyjny, nie biorący odpowiedzialności, wiecznie narzekający. Wciąż coś krytykuje, narzeka na Ciebie lub dzieci, ale sam nie ma pomysłów, żeby coś z tym zrobić?
  7. A może czujesz się z nim jak Wendy i Piotruś Pan – on ma swoją pasjonującą pracę, kolegów, hobby, a Ty ogarniasz to co na planecie ziemia, żeby on mógł sobie pofruwać???
  8. Twój partner jest kłębkiem emocji, które regularnie wyładowuje na Tobie i dzieciach. Z czasem zaczęłaś „chodzić przy nim na paluszkach”, ale to i tak nie zmienia sytuacji. Rozumiesz jego emocje i jednocześnie nie chcesz, żeby je wyładowywał na Tobie i dzieciach. Chciałabyś wiedzieć jak postawić granice, w sposób, który będzie wspierający dla Was wszystkich.
  9. A może rozstałaś się z partnerem i chciałabyś lepiej zrozumieć co właściwie się stało i jak możesz sprawić, aby Twój kolejny związek był szczęśliwy?
  10. Chcesz się w swoim związku poczuć jak Królowa. I chciałabyś, aby w relacji z Tobą, Twój partner także czuł się po królewsku.

Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi TAK! – ten kurs jest dla Ciebie.

Ten kurs jest ponadto dla kobiet, które są otwarte na holistyczne podejście (nawet jeśli do tej pory jeszcze nie próbowały). Holistycznie to znaczy całościowo i na wszystkich poziomach Twojego istnienia. W tym programie będziemy łączyć pracę intelektu (świadomego umysłu), który współdziała z podświadomością, a która z kolei trzyma się za ręce z Duszą.
Zawartość naszej podświadomości ma kolosalny wpływ na to co dzieje się w Twoim ciele fizycznym oraz materialnym świecie (jakie są Twoje szeroko pojęte finanse, praca, gdzie mieszkasz itp). A z kolei to, czy dbasz o ciało fizyczne, czym je karmisz i czy dajesz mu wystarczająco dużo aktywności fizycznej, wpływa na to czy jest czystym (czy zatkanym) kanałem dla przekazów Twojej Duszy (wyższego ja, iskry stwórcy w Tobie, czy jakkolwiek to nazywasz), która prowadzi Cię zawsze dla najwyższego dobra Twojego i twoich bliskich.

DLA KOGO TEN KURS NIE JEST?

1. Jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz mogła ponarzekać na swojego faceta, lub na facetów ogółem.
Takie podejście – syndrom ofiary – to jest właśnie to, z czego chcemy się wysprzęgnąć.
Na tym kursie masz odzyskać swoją KRÓLEWSKĄ MOC – wziąć swoją część odpowiedzialności za swój związek i pozwolić swojemu mężczyźnie (z którym jesteś lub, którego poznasz), aby odzyskał swoją MOC.
Narzekanie i zrzucanie odpowiedzialności to Twoja NIEMOC – tego robić nie będziemy:)))
2. |Jeśli liczysz na to, że podsunę Ci tricki, które pomogą Ci zmienić Twojego partnera w Króla, o jakim marzysz.

Zasada jest taka, że jeśli napierasz na kogoś, żeby się zmienił, to on będzie odpierał Twój napór. Im bardziej napierasz, tym bardziej Twój partner się opiera – czysta fizyka:))) Na tym kursie nie będziemy zajmować się analizą Twojego mężczyzny.

Zmiana, która ma nastąpić dotyczy świata Twoich przekonań Królowo:) Kiedy Ty się zmieniasz ludzie, którzy są z Tobą związani zmieniają się również, w sposób automatyczny, naturalny… lub odpadają. Istnieje też taka możliwość. Natomiast jeśli masz dobrze poukładaną głowę, rozstanie jest zdrowe dla wszystkich zainteresowanych.
3. Jeśli liczysz na efekt czarodziejskiej różdżki – czyli, że przyjdziesz na kurs, a w Twoim życiu magicznie nastąpią zmiany.
Oczywiście, podczas tego kursu uwolnisz programy, które Cię blokowały, ale decyzję o podjęciu nowych działań możesz podjąć tylko Ty sama.
Jeśli będziesz potrzebowała pomocy w odkrywaniu kolejnych blokad – jestem dla Ciebie, ale decyzję o działaniu podejmujesz Ty, którlowo.
Będziesz też miała niesamowite wsparcie innych kobiet – niezwykła jest MOC kobiet zjednoczonych we wspólnej Intencji… Nie mniej jednak, ostatecznie to Ty będziesz musiała podjąć decyzję o działaniu.
I możesz to zrobić, bo masz swoją Królewską MOC.

CO DOSTAJESZ?

1. 6 webinariów na ZOOM w 3 tygodnie, we wtorki i środy w godz. 20.30-22.30, rozpoczynając od 11 maja, a kończąc na 26 maja.

Spotkania będą miały 3 części:

Pierwsza część spotkania to przywitanie i podzielenie się wrażeniami z poprzedniego tygodnia/dnia.

Następnie przechodzimy do wiedzy i praktyki.

Każde spotkanie będzie zakończone około 10-20 minutową Podróżą Duszy – medytacją/wizualizacją metodą Soul Coaching®, która pomoże Ci dotrzeć do swoich ograniczających przekonań i zblokowanych emocji i przetransformować je w przekonania i emocje, które wspierają Ciebie i Twoje relacje.

Wszystkie spotkania będą nagrane i wysłane uczestnikom po zakończeniu spotkania – zachęcam Cię do uczestniczenia na żywo. Jednak jeśli udział w jakimś spotkaniu nie będzie możliwy, będziesz mogła odsłuchać nagrania

2. W ramach kursu otrzymujesz ode mnie minisesję coachingową (45 minut), którą możesz wykorzystać podczas trwania programu lub do 30 dni po jego zakończeniu.

3. Workbook w pdf

INWESTYCJA

Regularna cena kursu to 300, zł natomiast do 5 maja trwa promocja i możesz zdobyć ten skarb za 270 zł.

Możesz rozłożyć płatność na raty – pierwsza płatność to 150 zł – DANE BANKOWE

Kolejne raty w zależnie od Twoich możliwości.

Ostatnia rata ma być wpłacona najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem kursu – zapisz proszę tą datę w kalendarzu i dopilnuj płatności w terminie.
Z góry dziękuję :)))

REKOMENDACJE MOICH KURSÓW

Poznałam Monikę na kursie Pozytywnej Dyscypliny. Jej szczerość, bezpośredniość, profesjonalizm, opanowanie i podejście do życia sprawiły, że postanowiłam umówić się z nią na sesje indywidualne. Była to jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam w ostatnim czasie. Spotkania z Moniką pozwalają mi spojrzeć na ważne dla mnie sprawy z innej, szerszej perspektywy, motywują mnie do pracy nad sobą, pozwalają identyfikować moje potrzeby i weryfikować moje przekonania. Dzięki Monice uczę się oddzielać życie prywatne od zawodowego i nie przenosić pracy do domu. Te spotkania są dla mnie bardzo ważne i pozwalają wprowadzać konkretne zmiany w moim życiu.

KASIA, Your Content Goes Here

Pozytywna dyscyplina to dla mnie coś więcej niż zestaw bardzo praktycznych narzędzi rodzicielskich. To proces stawiania się stanowczą i niewyręczającą innych ponad miarę. A zarazem nauka współpracy i wiary w to, że moi bliscy poradzą sobie ze swoimi wyzwaniami i uczuciami. Trud jest, żeby nie wpadać w stare tory, ale efekty są na tyle obiecujące, że warto! No i na szczęście Monika organizuje regularne grupy ćwiczeniowe po warsztatach, więc jest gdzie utrwalać nową postawę. Dziękuję za warsztaty i zmiany, które ze sobą przyniosły.

DOROTA, Your Content Goes Here

Monika to cudowna osoba – ciepła, otwarta, wspierająca. Bardzo mądrze i przejrzyście przekazuje wiedzę. Zawsze zaproponuje jakieś rozwiązanie, popierając je swoimi doświadczeniami z codziennego życia. Ogromnie się cieszę, że spotkałam Monikę na swojej drodze i miałam przyjemność widywać się z nią przez 12 tygodni podczas kursu – na każde spotkanie czekałam z niecierpliwością. Miałam wrażenie, że doskonale się rozumiemy i uzupełniamy w swoich myślach i podejściu do wychowywania dzieci. Polecam z całego serca.

DOMINIKA, Your Content Goes Here

Polecam warsztaty prowadzone przez Monikę! Nie dość, że sama Pozytywna Dyscyplina daje dużo narzędzi, aby relacje z dziećmi wzmacniały się, to na kursie Monika całą sobą przekazuje wiedzę i doświadczenie. Dziękuję.

KASIA, Your Content Goes Here

Polecam w 100%. Monika jest niesamowitą osobą, pełną energii, która zaraża i inspiruje. Ma ogromną wiedzę w temacie wychowawczym. Uczestniczyłam w warsztatach Pozytywnej Dyscypliny, chodzę do Moniki na różne zajęcia. Każdy kurs prowadzony przez Monikę to inwestycja w siebie.

MONIKA, Your Content Goes Here

Pozytywna Dyscyplina pomaga uregulować wspólne, codzienne życie. Małe, zbędne napięcia, które kumulują się i urastają do rangi poważnych problemów, działają destrukcyjnie na nasze rodzinne relacje. Narzędzia Pozytywnej Dyscypliny wydają się być doskonałym sposobem na uniknięcie takich pułapek. Wierzę, że ich zastosowanie pozwoli nam na lepsze i bardziej sprawne oraz szczęśliwe funkcjonowanie w naszej rodzinie.

KAMILA, Your Content Goes Here

KURS NA KRÓLOWĄ W RELACJI Z PARTNEREM jest jednym z 4 warsztatów składających się na
KURS NA KRÓLOWĄ RODZINNYCH RELACJI

Możesz go realizować solo lub dowolnym pakiecie z pozostałymi kursami.

Dowiedz się więcej o całej idei KURSU NA KRÓLOWĄ RODZINNYCH RELACJI
i podejmij decyzję, w których kursach chcesz wziąć udział.

SPRAWDZAM PEŁNĄ OFERTĘ KURSU NA KRÓLOWĄ RODZINNYCH RELACJI
KUPUJĘ KURS NA KRÓLOWĄ W RELACJI Z PARTNEREM (11.05-26.05)