Kurs na Królową
w relacji z partnerem

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Czy w relacji ze swoim partnerem…

  • Tęsknisz za Waszą dawną szczerą, bezpośrednią, bliską relacją – za rozmowami, przytulaniem, wspólnym spędzaniem czasu?
  • Tęsknisz za namiętnością i żarem, który gdzieś uleciał z biegiem lat i natłokiem kolejnych obowiązków?
  • Chciałabyś inaczej poukładać swój work-life balance, ale Twój partner nie jest otwarty na nowe rozwiązania lub Ty nie jesteś gotowa ta tą rozmowę?
  • Nie wiesz jak to się stało, że wciąż sobie docinacie i wytykacie błędy? Chciałabyś znaleźć sposób, abyście umieli wzajemnie się wspierać i poszukiwać rozwiązań, które pasują Wam obojgu i są dobre dla Waszych dzieci?
  • Chcesz się w swoim związku poczuć jak Królowa. I chciałabyś, aby w relacji z Tobą, Twój partner także czuł się po królewsku
  • A może rozstałaś się z partnerem i chciałabyś lepiej zrozumieć co właściwie się stało i jak możesz sprawić, aby Twój kolejny związek był szczęśliwy?Jeśli, któraś z odpowiedzi opisuje Twoje myśli i uczucia, ten kurs jest dla Ciebie.

DLA KOGO TEN KURS NIE JEST?

1. Dla kobiet, które pragną poczuć się lepiej przez narzekanie.

Moja intencją jest zaprosić Cię do odzyskania swojej Królewskiej Mocy, wzięcia odpowiedzialności za swój związek i pozwolenia swojemu mężczyźnie aby odzyskał swoją MOC.

Narzekanie na innych ludzi to strata czasu i energii, ponieważ zmienić możesz tyko siebie. Kiedy zaś Ty się zmieniasz, Twoje otoczenie naturalnie dostraja sie do nowej Ciebie.

2. Dla kobiet, które chcą poznać “tricki”, które pomogą im zmienić swojego partnera.

Jeśli napierasz na kogoś, żeby się zmienił, to on będzie odpierał Twój napór. Im bardziej napierasz, tym bardziej Twój partner się opiera – czysta fizyka:)
Na tym kursie nie będziemy zajmować się analizą Twojego mężczyzny.

Nie oznacza to, że będziemy zmieniać Ciebie. Będziemy Ciebie uwalniać – uwalniać od wzorców, które nie są Twoje, a Ty nieświadomie je nosisz i poprzez nie działasz.

3. Dla kobiet, które oczekują efektu magicznej różdżki.

Twoje rezultaty zależą od Twojego zaangażowania. Podczas kursu będą do wykonania różne ćwiczenia – zarówno podczas naszych webinarów, a także do wykonania samej po spotkaniu.

Z całego serca zapraszam Cię do zaangażowania się w proces, aby Twoje rezultaty były spektakularne.

KUPUJĘ KURS NA KRÓLOWĄ W RELACJI Z PARTNEREM (11.05-26.05)

CO DOSTAJESZ?

1. 6 webinariów na ZOOM w 3 tygodnie, we wtorki i środy w godz. 20.30-22.30, rozpoczynając od 11 maja, a kończąc na 26 maja.

Spotkania będą miały 3 części:

  • Pierwsza część spotkania to przywitanie i podzielenie się wrażeniami z poprzedniego tygodnia/dnia.
  • Następnie przechodzimy do wiedzy i praktyki.
  • Każde spotkanie będzie zakończone około 10-20 minutową Podróżą Duszy – medytacją/wizualizacją metodą Soul Coaching®, która pomoże Ci dotrzeć do swoich ograniczających przekonań i zblokowanych emocji i przetransformować je w przekonania i emocje, które wspierają Ciebie i Twoje relacje.

Wszystkie spotkania będą nagrane i wysłane uczestnikom po zakończeniu spotkania – zachęcam Cię do uczestniczenia na żywo.
Jednak jeśli udział w jakimś spotkaniu nie będzie możliwy, będziesz mogła odsłuchać nagrania

2. W ramach kursu otrzymujesz ode mnie minisesję coachingową (45 minut), którą możesz wykorzystać podczas trwania programu lub do 30 dni po jego zakończeniu.

3. Workbook w pdf

KUPUJĘ KURS NA KRÓLOWĄ W RELACJI Z PARTNEREM (11.05-26.05)

INWESTYCJA

Regularna cena kursu to 300, zł natomiast do 5 maja  trwa promocja i kurs kosztuje 270 zł.

Cena może być jeszcze niższa jeśli decydujesz się na holistyczna transformację Twojej relacji z partnerem biorąc udział w CYKLU 2 WARSZTATÓW
DOGADAJ SIĘ Z PARTNEREM: POZYTYWNA DYSCYPLINA W ZWIĄZKU+KURS NA KRÓLOWĄ W RELACJI Z PARTNEREM

Cena za oba warsztaty w pakiecie to 460 zł

Poznałam Monikę na kursie Pozytywnej Dyscypliny. Jej szczerość, bezpośredniość, profesjonalizm, opanowanie i podejście do życia sprawiły, że postanowiłam umówić się z nią na sesje indywidualne. Była to jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam w ostatnim czasie. Spotkania z Moniką pozwalają mi spojrzeć na ważne dla mnie sprawy z innej, szerszej perspektywy, motywują mnie do pracy nad sobą, pozwalają identyfikować moje potrzeby i weryfikować moje przekonania. Dzięki Monice uczę się oddzielać życie prywatne od zawodowego i nie przenosić pracy do domu. Te spotkania są dla mnie bardzo ważne i pozwalają wprowadzać konkretne zmiany w moim życiu.

KASIA, Your Content Goes Here

Pozytywna dyscyplina to dla mnie coś więcej niż zestaw bardzo praktycznych narzędzi rodzicielskich. To proces stawiania się stanowczą i niewyręczającą innych ponad miarę. A zarazem nauka współpracy i wiary w to, że moi bliscy poradzą sobie ze swoimi wyzwaniami i uczuciami. Trud jest, żeby nie wpadać w stare tory, ale efekty są na tyle obiecujące, że warto! No i na szczęście Monika organizuje regularne grupy ćwiczeniowe po warsztatach, więc jest gdzie utrwalać nową postawę. Dziękuję za warsztaty i zmiany, które ze sobą przyniosły.

DOROTA, Your Content Goes Here

Monika to cudowna osoba – ciepła, otwarta, wspierająca. Bardzo mądrze i przejrzyście przekazuje wiedzę. Zawsze zaproponuje jakieś rozwiązanie, popierając je swoimi doświadczeniami z codziennego życia. Ogromnie się cieszę, że spotkałam Monikę na swojej drodze i miałam przyjemność widywać się z nią przez 12 tygodni podczas kursu – na każde spotkanie czekałam z niecierpliwością. Miałam wrażenie, że doskonale się rozumiemy i uzupełniamy w swoich myślach i podejściu do wychowywania dzieci. Polecam z całego serca.

DOMINIKA, Your Content Goes Here

Polecam warsztaty prowadzone przez Monikę! Nie dość, że sama Pozytywna Dyscyplina daje dużo narzędzi, aby relacje z dziećmi wzmacniały się, to na kursie Monika całą sobą przekazuje wiedzę i doświadczenie. Dziękuję.

KASIA, Your Content Goes Here

Polecam w 100%. Monika jest niesamowitą osobą, pełną energii, która zaraża i inspiruje. Ma ogromną wiedzę w temacie wychowawczym. Uczestniczyłam w warsztatach Pozytywnej Dyscypliny, chodzę do Moniki na różne zajęcia. Każdy kurs prowadzony przez Monikę to inwestycja w siebie.

MONIKA, Your Content Goes Here

Pozytywna Dyscyplina pomaga uregulować wspólne, codzienne życie. Małe, zbędne napięcia, które kumulują się i urastają do rangi poważnych problemów, działają destrukcyjnie na nasze rodzinne relacje. Narzędzia Pozytywnej Dyscypliny wydają się być doskonałym sposobem na uniknięcie takich pułapek. Wierzę, że ich zastosowanie pozwoli nam na lepsze i bardziej sprawne oraz szczęśliwe funkcjonowanie w naszej rodzinie.

KAMILA, Your Content Goes Here
KUPUJĘ KURS NA KRÓLOWĄ W RELACJI Z PARTNEREM (11.05-26.05)
ZAPISZ SIĘ NA CYKL 2 WARSZTATÓW i oszczędzaj 15%