Jednym z narzędzi od jakich lubię zacząć współpracę z nowym klientem jest TOTALNA BIOLOGIA.

Co to jest Totalna Biologia?
Dlaczego zaczynam właśnie od tego?

Posługując się mapą Totalnej Biologii można szybko dotrzeć do podświadomych konfliktów emocjonalnych, z których często nie zdajemy sobie sprawy, albo zdajemy sobie sprawę, ale nie potrafimy sobie z nimi poradzić.

Chodzi o to, że konflikty te powiązane są z energią różnych emocji, która daje o sobie znać poprzez dolegliwości i choroby. Wiedząc z jakimi dolegliwościami boryka się dana osoba, a także znając (z grubsza) historię jej porodu i przebiegu ciąży, gdy mama nosiła go/ją w brzuchu, możemy szybko znaleźć źródło jej problemów nie tylko zdrowotnych, ale i w związku z partnerem, z finansami, nieuzasadnionym lękiem w konkretnych sytuacjach i innymi. Co ciekawe, nasze dzieci noszą te konflikty razem z nami, dlatego znajomość mapy Totalnej Biologii pomaga też zdjąć nasze ciężary z ciała, bądź zachowania naszych dzieci.

Skąd biorą się te konflikty?

Z naszych osobistych doświadczeń życiowych (poczynając od okresu prenatalnego), a także z doświadczeń naszych przodków (które i my nosimy) lub z poprzednich wcieleń (jeśli w nie wierzysz).

Co Ci to da, że będziesz wiedział/a co to za konflikty?

Kiedy je znasz, to możesz coś z nimi zrobić. A ponadto już samo uświadomienie sobie pochodzenia tych niewspierających programów pozwala je rozpuścić, a tym samym rozmagnesować trudności związane ze zdrowiem, relacjami, czy finansami i wyjść ze schematu powtarzania wciąż tych samych, trudnych historii, doświadczając spokoju i spełnienia.