Kurs Pozytywnej Dyscypliny w związku online

13 – 28 kwietnia 2021

Pozytywna transformacja rodzinnych relacji!

pozytywna dyscyplina monika cywińska

Wierzę w równowagę. Myślę, że zrównoważenie różnych obszarów życia, takich jak relacja z dziećmi, relacja z Twoją pracą, z partnerem, samą sobą oraz świadome określenie potrzeb poszczególnych członków rodziny, jest niezbędne, aby świadomie kierować swoim życiem i cieszyć się szczęśliwymi relacjami z innymi.

Poświęcanie się dzieciom kosztem siebie i kosztem czasu na pielęgnację swojego związku z partnerem, jest prostą drogą do wygenerowania coraz większych trudności wychowawczych i zatracenia bliskości w związku.

Moje doświadczenie pokazało mi, że, aby poukładać swoje relacje z dziećmi potrzebne jest zarówno poznanie odpowiedniej wiedzy i narzędzi, jak i uwolnienie ograniczających przekonań i zblokowanych emocji, które sprawiają, że wciąż odtwarzamy te same wzorce.

Co więcej, aby poukładać swoje relacje z dziećmi, ważne ( o ile nie kluczowe) jest poukładanie swojej relacji z partnerem.

Kurs  Pozytywnej Dyscypliny
w związku

to pozytywna transformacja Twojej relacji z partnerem oraz Waszych relacji rodzinnych.

ZAPISZ SIĘ NA KURS POZYTYWNEJ DYSCYPLINY W ZWIĄZKU (13-28.04)

Rekomendacje

Poznałam Monikę na kursie Pozytywnej Dyscypliny. Jej szczerość, bezpośredniość, profesjonalizm, opanowanie i podejście do życia sprawiły, że postanowiłam umówić się z nią na sesje indywidualne. Była to jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam w ostatnim czasie. Spotkania z Moniką pozwalają mi spojrzeć na ważne dla mnie sprawy z innej, szerszej perspektywy, motywują mnie do pracy nad sobą, pozwalają identyfikować moje potrzeby i weryfikować moje przekonania. Dzięki Monice uczę się oddzielać życie prywatne od zawodowego i nie przenosić pracy do domu. Te spotkania są dla mnie bardzo ważne i pozwalają wprowadzać konkretne zmiany w moim życiu.

Kasia, mama Zuzi (4) i Krzysia (2)

Pozytywna dyscyplina to dla mnie coś więcej niż zestaw bardzo praktycznych narzędzi rodzicielskich. To proces stawiania się stanowczą i niewyręczającą innych ponad miarę. A zarazem nauka współpracy i wiary w to, że moi bliscy poradzą sobie ze swoimi wyzwaniami i uczuciami. Trud jest, żeby nie wpadać w stare tory, ale efekty są na tyle obiecujące, że warto! No i na szczęście Monika organizuje regularne grupy ćwiczeniowe po warsztatach, więc jest gdzie utrwalać nową postawę. Dziękuję za warsztaty i zmiany, które ze sobą przyniosły.

Dorota, mama Charliego (6 m-cy) i opiekunka Amelii (9 lat)

Po warsztatach mamy większą świadomość swoich potrzeb, stylu wychowawczego, perspektywy dzieci. Planujemy zacząć spotkania rodzinne. Nauczyliśmy się cenić partnera i jego wkład w wychowanie dzieci oraz będziemy uczyć się od siebie.

Marysia i Tomek, rodzice Magdy (5), Julii (3) i Karola (1)

To bardzo praktyczny warsztat, na którym nie „uwieszamy” się na teorii, ale traktujemy ją jako drogowskaz.

Monika, mama Frania (3) i Helenki (1)

Monika to cudowna osoba – ciepła, otwarta, wspierająca. Bardzo mądrze i przejrzyście przekazuje wiedzę. Zawsze zaproponuje jakieś rozwiązanie, popierając je swoimi doświadczeniami z codziennego życia. Ogromnie się cieszę, że spotkałam Monikę na swojej drodze i miałam przyjemność widywać się z nią przez 12 tygodni podczas kursu – na każde spotkanie czekałam z niecierpliwością. Miałam wrażenie, że doskonale się rozumiemy i uzupełniamy w swoich myślach i podejściu do wychowywania dzieci. Polecam z całego serca.

Dominika, mama Miłosza (3)

Polecam warsztaty prowadzone przez Monikę! Nie dość, że sama Pozytywna Dyscyplina daje dużo narzędzi, aby relacje z dziećmi wzmacniały się, to na kursie Monika całą sobą przekazuje wiedzę i doświadczenie. Dziękuję.

Kasia, mama Franka (2 lata) i Basi (1 miesiąc)

Polecam w 100%. Monika jest niesamowitą osobą, pełną energii, która zaraża i inspiruje. Ma ogromną wiedzę w temacie wychowawczym. Uczestniczyłam w warsztatach Pozytywnej Dyscypliny, chodzę do Moniki na różne zajęcia. Każdy kurs prowadzony przez Monikę to inwestycja w siebie.

Monika, mama Zuzi (2 lata)

Polecam warsztaty Moniki. Uczestniczyłam w zajęciach z Pozytywnej Dyscypliny, tematu dla mnie nowego i jakże inspirującego. Prowadząca Monika pokazuje, że nigdy nie jest za późno na zmiany, że warto być ciekawym świata, rozwijać się, wystarczy tylko dać sobie szansę.

Magda, mama Tadka (2 miesiące)

Bardzo polecam zajęcia z Moniką – wszystkie! Ogromne wsparcie psychiczne dla mamy i jej rodziny. Dodatkowo wybór Pozytywnej Dyscypliny był “w punkt”, bo nie tylko wskazuje jak NIE robić, ale również co i jakimi sposobami robić! Monika jako prowadząca jest bardzo zaangażowana podczas prowadzenia zajęć i jednocześnie indywidualnie wspiera wszelkie problemy wychowawcze. Przypadkiem trafiłam na Monikę, ale to jest wybór, który wielokrotnie bym powtarzała, moje życie po prostu stało się lepsze.

Marta, mama Mieszka (4 lata) i Marianki (1)

Korzystałam z sesji indywidualnych coachingu u Moniki, z którą nawiązałam bardzo szybko kontakt. Monika jest bardzo ciepłą, wrażliwą osoba z wielka uważnością na drugiego człowieka i sercem otwartym na zrozumienie. Jest bardzo szczera w swoim podejściu, ale i wrażliwa na potrzeby klienta. Monika pomogła mi uporządkować siebie w prywatnych sferach mojego życia, zaoferowała i nakierowała mnie na narzędzia, które pozwoliły mi efektywnie ruszyć do przodu. Pracując z Moniką czułam, że mogę jej zaufać, a ona była dla mnie ze swoim pełnym wyczucia wsparciem płynącym nie tyko ze jej wiedzy, doświadczenia, ale i serca. Dziękuję, Monika!

Agnieszka, mama Marysi (8 lat)

Bardzo polecamy warsztaty prowadzone przez Monikę Cywińską wszystkim osobom chcącym poznać zagadnienia Pozytywnej Dyscypliny. Wiedza na warsztatach przekazywana jest w sposób przystępny i zrozumiały, a atmosfera jest luźna i miła. Wątpliwości i pytania uczestników nie pozostają bez odpowiedzi.

Aleksandra i Robert, rodzice oczekujący dziecka

Pozytywna Dyscyplina pomaga uregulować wspólne, codzienne życie. Małe, zbędne napięcia, które kumulują się i urastają do rangi poważnych problemów, działają destrukcyjnie na nasze rodzinne relacje.

Narzędzia Pozytywnej Dyscypliny wydają się być doskonałym sposobem na uniknięcie takich pułapek. Wierzę, że ich zastosowanie pozwoli nam na lepsze i bardziej sprawne oraz szczęśliwe funkcjonowanie w naszej rodzinie.

Kamila, mama Alicji (1,5 roku)

Bardzo interesujące warsztaty, tym bardziej, że temat jest ważny i bardzo obszerny. Pozytywna Dyscyplina to aż 52 zasady wzajemnie się uzupełniające. Na tych warsztatach poznajesz je dokładnie wraz z podaniem ciekawych i bardzo życiowych przykładów. Przekonujesz się, że to działa.

Od ciebie zależy, czy zmienisz coś w swoim rodzinnym życiu. Ale teraz wiesz już, jak możesz to zrobić.

Michał, tata Marcysi (3 lata)

Wspaniała okazja do poznania Pozytywnej Dyscypliny – doskonale przedstawione poszczególne aspekty metody z podaniem przykładów, ćwiczeniami i scenkami, w których można skupić się na swoich “problemach”. Monika wytłumaczyła jasno na czym polegają narzędzia i dała przestrzeń na zadawanie pytań. Super atmosfera i duży komfort! Warsztaty pozwoliły mi na podjęcie konkretnych postanowień i kroków.

Małgosia, mama Karola (4 lata)

Każdy rodzic powinien uczestniczyć w tych warsztatach! Nie tylko dlatego, że można zafundować sobie weekend bez dziecka, ale wiedza przedstawiona w sposób dostępny, przyjemny i prosty daje naprawdę możliwość poprawy jakości życia w rodzinie. Udział w tym kursie nie oznacza, że jesteśmy złymi rodzicami – wręcz odwrotnie, dzięki tym spotkaniom czuję siłę żeby zmieniać swoje życie i być jeszcze wspanialszym rodzicem. Polecam! Polecam!

To nie był zmarnowany czas.

Agnieszka, mama Marty (2,5 roku)

Miła atmosfera, dużo przykładów z życia wziętych, które łatwo przyswoić i zrozumieć sposoby postępowania, jakie są błędne a jakie pozytywne.

Maciek, tata Olka (3 lata)

Bardzo polecam warsztaty wszystkim osobom, które nie mogą zapanować nad chaosem w swoim życiu rodzinnym. Program warsztatów pomaga odnaleźć kontrolę, uświadamia nieodzowność pewnych emocji (złość, rozczarowanie) oraz daje narzędzia, którymi należy się posługiwać, by osiągnąć swój upragniony spokój wewnętrzny i poczucie przynależności każdego członka rodziny.

Kasia, mama Tomka (2,5 roku) i Klary (1,5)

Podczas KURSU POZYTYWNEJ DYSCYPLINY W ZWIĄZKU poznasz metodologię PD, jej narzędzia i nauczysz się jak się ich używać w relacji z partnerem, tak aby dogadać się z nim w kwestiach domowych obowiązków, spójnego podejścia do wychowania dzieci oraz odzyskać dawną bliskość i wyprowadzić Waszą rodzinę na spokojne wody współpracy i wzajemnego wspierania się.

Ten kurs to przede wszystkim ćwiczenia praktyczne, dzięki czemu nie tylko poznasz narzędzia, ale również doświadczysz ich działania i będziesz umiała samodzielnie zastosować je w swoim życiu.

Zdobyte umiejętności pomogą Ci:

❤️dogadać się z partnerem/ką w kwestii domowo – rodzinnych obowiązków, aby każde z Was mogło znaleźć harmonię, spokój i czas dla siebie;
🧡zaprosić swojego partnera do współdecydowania o sprawach rodzinnych w sposób skuteczny i jednocześnie w szacunku do jego punktu widzenia;
💛uprzejmie i jednocześnie stanowczo egzekwować zawarte wcześniej umowy;
💚wprowadzić spokój, porządek i przestrzeganie zasad, jednocześnie uzyskując bliskość i wzajemny szacunek w relacji z partnerem;
💙zamienić kłótnie w poszukiwanie rozwiązań wygrany-wygrany;
💚wspierać swojego partnera/kę;
💜zarządzać swoimi emocjami w trudnych rozmowach;
❤️zaprosić partnera/kę do odnowienia dawnej bliskości i wspólnego spędzania czasu;

Wiedza i umiejętności, które posiądziesz na tym kursie pomogą Ci w budowaniu zrównoważonych i harmonijnych relacji nie tylko ze swoim partnerem, ale również z innymi dorosłymi osobami. Dzięki nim łatwiej Ci będzie współtworzyć z innymi osobami rozwiązania obejmujące potrzeby, emocje i punkt widzenia wszystkich zainteresowanych.

ZAPISZ SIĘ NA KURS POZYTYWNEJ DYSCYPLINY W ZWIĄZKU (13-28.04)

ZOBACZ, CO ZYSKUJESZ W PROGRAMIE:

  • 6 spotkań on-line w dniach 13-28.04 – we wtorki i środy, w godzinach 20.30-22.30 na platformie ZOOM, która umożliwia uczestnikom na branie udziału w ćwiczeniach i scenkach, dzięki czemu nie tylko poznają oni narzędzia, ale i doświadczą ich działania.
    Wszystkie spotkania będą nagrane i wysłane uczestnikom po zakończeniu spotkania – zachęcam Cię do uczestniczenia na żywo. Jednak jeśli udział w jakimś spotkaniu nie będzie możliwy, będziesz mogła odsłuchać nagrania.
  • kurs Internetowy “MAMO! ZŁAP RÓWNOWAGĘ?” – zapis 8 LIVE dzięki, którym uświadomisz sobie w jakim miejscu jesteś jeśli chodzi o Twoje podejście do własnych potrzeb, a więc czy jesteś w swoim domu KOPCIUSZKIEM, KSIĘŻNICZKĄ, WŁADCZYNIĄ, CZY KRÓLOWĄ. Sprawdzisz ile faktycznie robisz w poszczególnych obszarach Twojego życia – które z tych obszarów zajmują najwięcej miejsca w Twoim grafiku i sprawdzisz jak to się ma do Twoich wartości życiowych (regularna cena tego bonusu to 147 zł, podczas, gdy Ty dostajesz go w prezencie)
  • Możliwość zapytania o konkretne problemy w związku w formie mailowej przez cały czas trwania programu.
pozytywna dyscyplina monika cywińska
ZAPISZ SIĘ NA KURS POZYTYWNEJ DYSCYPLINY W ZWIĄZKU (13-28.04)
Sprawdź również KURS NA KRÓLOWĄ W RELACJI Z PARTNEREM

INWESTYCJA

Regularna cena kursu to 300, zł natomiast do 7 kwietnia  trwa promocja i kurs kosztuje 270 zł.

Cena może być jeszcze niższa jeśli decydujesz się na holistyczna transformację Twojej relacji z partnerem biorąc udział w CYKLU 2 WARSZTATÓW
DOGADAJ SIĘ Z PARTNEREM: POZYTYWNA DYSCYPLINA W ZWIĄZKU+KURS NA KRÓLOWĄ W RELACJI Z PARTNEREM

Cena za oba warsztaty w pakiecie to 460 zł

ZAPISZ SIĘ NA KURS POZYTYWNEJ DYSCYPLINY W ZWIĄZKU (13-28.04)
ZAPISZ SIĘ NA CYKL 2 WARSZTATÓW: DOGADAJ SIE Z PARTNEREM oszczędzając 15 %