Dogadaj się z partnerem zyskując bliskość, spokój w rodzinie i harmonię życiową. 

Zapracowany Kopciuszek, sfrustrowana księżniczka, kontrolująca władczyni i mądra królowa… Znamy te wszystkie postaci z bajek. Czy wiesz, że występują też w prawdziwym życiu?

Tak naprawdę każdą z nich nosisz w sobie.

Ale która z nich wychodzi przed szereg w Twoich rodzinnych relacjach?

Wiele kobiet wychodzi z założenia, że jeśli problemem jest rodzinny chaos, to trzeba w pierwszej kolejności poszukać sposobów, aby skuteczniej wychowywać dzieci. Wtedy pozostałe problemy, np. kłótnie z partnerem, czy brak work- balance same się rozwiążą.

Jednak często okazuje się, że kolejne kursy wychowawcze nie przynoszą pożądanych rezultatów. Ponieważ dzieci uczą się niewiele z tego co do nich mówisz, nieco więcej z tego, co wobec nich robisz, a najwięcej uczą się przez przykład – obserwując relację swoich rodziców.

To w końcu Ty i Twój Król wspólnie (no właśnie, wspólnie?) kreujecie Wasze Królestwo.

Zapraszam Cię  na cykl dwóch warsztatów (które możesz realizować razem lub osobno), które pomogą Ci dogadać się z partnerem zyskując bliskość, spokój w rodzinie i harmonię życiową.

🌈WARSZTAT 1: POZYTYWNA DYSCYPLINA W ZWIĄZKU (13-28 kwietnia): poznasz narzędzia Pozytywnej Dyscypliny i nauczysz się stosować je w relacji z partnerem (i innymi dorosłymi), zyskując bliskość i poczucie, że gracie do jednej bramki. 👩‍❤‍💋‍👨🙌
W tym programie możesz brać udział solo lub wraz ze swoim partnerem.

Więcej informacji o tym warsztacie znajdziesz – TUTAJ.

🌈WARSZTAT 2: KURS NA KRÓLOWĄ W RELACJI Z PARTNEREM (11.05-26.05): uświadomisz sobie przekonania, które negatywnie wpływają na Twój związek i przetransformujesz je w pięknych medytacjach metodą Soul Coaching®
Więcej informacji o tym warsztacie znajdziesz – TUTAJ.

DOŁĄCZAM DO OBU WYDARZEŃ – zniżka 15%
POZYTYWNA DYSCYPLINA W ZWIĄZKU (13.04-28.04.2021) – sprawdź szczegóły
KURS NA KRÓLOWĄ W RELACJI Z PARTNEREM (11.05-26.05) – sprawdź szczegóły