?: Moniko, a czym Ty się właściwie zajmujesz?
M: Wspieram rodziców w pokochaniu siebie, żeby mogli tego samego nauczyć swoje dzieci, które niebawem stworzą Ziemię szczęśliwych ludzi.
?: Okeeej… Ale kim Ty w końcu jesteś Instruktorką Pilates, ekdukatorką Pozytywnej Dyscypliny, hipnoterapeutką, coachem, szamanką….???

JESTEM TYM WSZYSTKIM. MAM WIELE CZĘŚCI, KTÓRE NAWZAJEM ZE SOBĄ WSPÓŁPRACUJĄ. I TY TEŻ MASZ WIELE CZĘŚCI.

A ja mogę wesprzeć Cię w tym, żeby Twoje części współpracowały ze sobą, zamiast siebie nawzajem sabotować.

Na szczęście przestałam wierzyć, że jak jesteś od wszystkiego to jesteś od niczego.

Jak jesteś od wszystkiego, to możesz dostrzec więcej, bo masz szerszą wiedzę i perspektywę:)

Moja szamanka doskonale wspiera moją instruktorkę Pilates, a ta wspiera coachę, a wogóle to wszystkie one też wspierają inne moje części, jak np. Monika-mama, Monika-partnerka, Monika-zorganizowana, Monika-artystyczna, Monika-biolog, Monika-forrestlover…

TY TEŻ MASZ MNÓSTWO CZĘŚCI!

Ciekawe czy te części lubią i wspierają się nawzajem?

Dzięki temu, że moje części coraz lepiej ze sobą współpracują mogę m.in. pomagać moim klientom (i sobie samej) w holistyczny sposób – a HOLISTYCZNE podejście daje najszybsze rezultaty.

Bo wiesz, OPRÓCZ TEGO ŻE MASZ RÓŻNE CZĘŚCI SIEBIE, TO MASZ TEŻ RÓŻNE POZIOMY SWOJEGO ISTENIENIA (np. ciało, umysł i Duszę) i jeśli jakiś poziom jest zaniedbany, to jest piętą Achillesową, która trzyma Cię w impasie.

PYTANIE DO TWOJEJ INTUICJI: JAKIE TWOJE CZĘŚCI POTRZEBUJĄ SIĘ LEPIEJ ZE SOBĄ DOGADAĆ?

-> pierwsza myśl jest zawsze właściwa – idź za nią! 

-> a jeśli nc nie przyszło, to pojawi się jak będziesz gotować pomidorową, albo w innym momencie, kiedy będziesz robić coś zupełnie innego, niż szukanie odpowiedzi na to pytanie.