Indywidualne konsultacje coachingowe

Z moich sesji korzystają kobiety, które pragną ODNALEŹĆ SIĘ NA NOWO W RELACJI Z SAMĄ SOBĄ, a w następstwie zyskać bliskość i spokój w relacji ze swoim partnerem oraz z dziećmi, aby być (wystarczająco) dobrą, radosną i skuteczną mamą, która ma czas dla siebie i szczęśliwy związek partnerski oraz szeroko rozumianą samorealizację.

Pomagam również kobietom w ciąży oraz kobietom planującym ciążę, które pragną świadomie przygotować się do macierzyństwa, poradzić sobie z trudnościami i emocjami związanymi z planowaniem dziecka.

coaching monika cywińska

Jak pracuję?

Wierzę w równowagę. Myślę, że zrównoważenie różnych obszarów życia (takich jak czas z dziećmi, czas na pracę, czas z partnerem, czas dla samej siebie) oraz świadome określenie swoich potrzeb w tych obszarach jest niezbędne, aby świadomie kierować swoim życiem i cieszyć się szczęśliwymi relacjami z innymi.

Wierzę w holizm i integrację, dlatego na moich sesjach klientki pracują zarówno na poziomie fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym, dzięki wykorzystaniu:

  • Metody SOUL COACHING – dzięki tej przepięknej metodzie usłyszysz głos
  • Mądrze skonstruowanej formuły metody Coach Wise, która pomaga określić swoje cele, wymarzoną wizję, faktyczne zasoby oraz podjąć właściwe i optymalne kroki.
  • Szerokiego wachlarza narzędzi, jakie daje Pozytywna Dyscyplina – nurt zrównoważonego wychowywania dzieci, który pomaga rodzicom wprowadzić w swojej rodzinie właściwy porządek oparty na 3 S: Szacunku do własnych potrzeb, Szacunku do potrzeb pozostałych członków rodziny, Szacunku do wymogów sytuacji.
  • Wiedzy z Psychobiologii i Totalnej Biologii do badania głębszych zależności osobowości klientki, związanych z kodem wielopokoleniowym, przeżyciami z okresu prenatalnego oraz doświadczeniami z dzieciństwa.
  • Otwarciu się na wewnętrzne prowadzenie na poziomie duszy oraz przesłanie płynące z Kart Anielskich, a także wykorzystaniu mocy rytuałów i wiedzy o podświadomości.
ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ WSTĘPNĄ

OBSZARY, W KTÓRYCH PRACUJĘ

Porozmawiajmy

coaching monika cywińska

Opowiedz o tym co czujesz, jakie turbulencje odczuwasz w swojej relacji z partnerem, z dziećmi lub z samą sobą, a ja podpowiem Ci jaki krok możesz wykonać, w jakim kierunku możesz pójść. Sprawdzimy też, czy jestem właściwą osobą, aby Cię w tym wspierać.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ WSTĘPNĄ

Poznałam Monikę na kursie Pozytywnej Dyscypliny. Jej szczerość, bezpośredniość, profesjonalizm, opanowanie i podejście do życia sprawiły, że postanowiłam umówić się z nią na sesje indywidualne. Była to jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam w ostatnim czasie. Spotkania z Moniką pozwalają mi spojrzeć na ważne dla mnie sprawy z innej, szerszej perspektywy, motywują mnie do pracy nad sobą, pozwalają identyfikować moje potrzeby i weryfikować moje przekonania. Dzięki Monice uczę się oddzielać życie prywatne od zawodowego i nie przenosić pracy do domu. Te spotkania są dla mnie bardzo ważne i pozwalają wprowadzać konkretne zmiany w moim życiu.

Kasia, mama Zuzi (4) i Krzysia (2)

Pozytywna dyscyplina to dla mnie coś więcej niż zestaw bardzo praktycznych narzędzi rodzicielskich. To proces stawiania się stanowczą i niewyręczającą innych ponad miarę. A zarazem nauka współpracy i wiary w to, że moi bliscy poradzą sobie ze swoimi wyzwaniami i uczuciami. Trud jest, żeby nie wpadać w stare tory, ale efekty są na tyle obiecujące, że warto! No i na szczęście Monika organizuje regularne grupy ćwiczeniowe po warsztatach, więc jest gdzie utrwalać nową postawę. Dziękuję za warsztaty i zmiany, które ze sobą przyniosły.

Dorota, mama Charliego (6 m-cy) i opiekunka Amelii (9 lat)

Po warsztatach mamy większą świadomość swoich potrzeb, stylu wychowawczego, perspektywy dzieci. Planujemy zacząć spotkania rodzinne. Nauczyliśmy się cenić partnera i jego wkład w wychowanie dzieci oraz będziemy uczyć się od siebie.

Marysia i Tomek, rodzice Magdy (5), Julii (3) i Karola (1)

To bardzo praktyczny warsztat, na którym nie „uwieszamy” się na teorii, ale traktujemy ją jako drogowskaz.

Monika, mama Frania (3) i Helenki (1)

Warsztaty przydadzą się każdemu rodzicowi, ponieważ poruszają wiele kwestii związanych z wychowywaniem dzieci w dogłębny sposób. Dzięki wiedzy zdobytej podczas warsztatów mogę lepiej zrozumieć swoje dziecko i lepiej się z nim komunikować.

Maja, mama Dobrawy (3) i Martynki (2)

Monika to cudowna osoba – ciepła, otwarta, wspierająca. Bardzo mądrze i przejrzyście przekazuje wiedzę. Zawsze zaproponuje jakieś rozwiązanie, popierając je swoimi doświadczeniami z codziennego życia. Ogromnie się cieszę, że spotkałam Monikę na swojej drodze i miałam przyjemność widywać się z nią przez 12 tygodni podczas kursu – na każde spotkanie czekałam z niecierpliwością. Miałam wrażenie, że doskonale się rozumiemy i uzupełniamy w swoich myślach i podejściu do wychowywania dzieci. Polecam z całego serca.

Dominika, mama Miłosza (3)

Gorąco polecam profesjonalizm, indywidualne podejście i nieocenione wsparcie w zakresie ciała i duszy, jakie niesie Monika.

Nina, mama Nadii (2 lata) i Bruna (3 miesiące)

Polecam warsztaty prowadzone przez Monikę! Nie dość, że sama Pozytywna Dyscyplina daje dużo narzędzi, aby relacje z dziećmi wzmacniały się, to na kursie Monika całą sobą przekazuje wiedzę i doświadczenie. Dziękuję.

Kasia, mama Franka (2 lata) i Basi (1 miesiąc)

Polecam w 100%. Monika jest niesamowitą osobą, pełną energii, która zaraża i inspiruje. Ma ogromną wiedzę w temacie wychowawczym. Uczestniczyłam w warsztatach Pozytywnej Dyscypliny, chodzę do Moniki na różne zajęcia. Każdy kurs prowadzony przez Monikę to inwestycja w siebie.

Monika, mama Zuzi (2 lata)

Polecam warsztaty Moniki. Uczestniczyłam w zajęciach z Pozytywnej Dyscypliny, tematu dla mnie nowego i jakże inspirującego. Prowadząca Monika pokazuje, że nigdy nie jest za późno na zmiany, że warto być ciekawym świata, rozwijać się, wystarczy tylko dać sobie szansę.

Magda, mama Tadka (2 miesiące)

Bardzo polecam zajęcia z Moniką – wszystkie! Ogromne wsparcie psychiczne dla mamy i jej rodziny. Dodatkowo wybór Pozytywnej Dyscypliny był “w punkt”, bo nie tylko wskazuje jak NIE robić, ale również co i jakimi sposobami robić! Monika jako prowadząca jest bardzo zaangażowana podczas prowadzenia zajęć i jednocześnie indywidualnie wspiera wszelkie problemy wychowawcze. Przypadkiem trafiłam na Monikę, ale to jest wybór, który wielokrotnie bym powtarzała, moje życie po prostu stało się lepsze.

Marta, mama Mieszka (4 lata) i Marianki (1)

Korzystałam z sesji indywidualnych coachingu u Moniki, z którą nawiązałam bardzo szybko kontakt. Monika jest bardzo ciepłą, wrażliwą osoba z wielka uważnością na drugiego człowieka i sercem otwartym na zrozumienie. Jest bardzo szczera w swoim podejściu, ale i wrażliwa na potrzeby klienta. Monika pomogła mi uporządkować siebie w prywatnych sferach mojego życia, zaoferowała i nakierowała mnie na narzędzia, które pozwoliły mi efektywnie ruszyć do przodu. Pracując z Moniką czułam, że mogę jej zaufać, a ona była dla mnie ze swoim pełnym wyczucia wsparciem płynącym nie tyko ze jej wiedzy, doświadczenia, ale i serca. Dziękuję, Monika!

Agnieszka, mama Marysi (8 lat)

Bardzo polecamy warsztaty prowadzone przez Monikę Cywińską wszystkim osobom chcącym poznać zagadnienia Pozytywnej Dyscypliny. Wiedza na warsztatach przekazywana jest w sposób przystępny i zrozumiały, a atmosfera jest luźna i miła. Wątpliwości i pytania uczestników nie pozostają bez odpowiedzi.

Aleksandra i Robert, rodzice oczekujący dziecka

Pozytywna Dyscyplina pomaga uregulować wspólne, codzienne życie. Małe, zbędne napięcia, które kumulują się i urastają do rangi poważnych problemów, działają destrukcyjnie na nasze rodzinne relacje.

Narzędzia Pozytywnej Dyscypliny wydają się być doskonałym sposobem na uniknięcie takich pułapek. Wierzę, że ich zastosowanie pozwoli nam na lepsze i bardziej sprawne oraz szczęśliwe funkcjonowanie w naszej rodzinie.

Kamila, mama Alicji (1,5 roku)

Bardzo interesujące warsztaty, tym bardziej, że temat jest ważny i bardzo obszerny. Pozytywna Dyscyplina to aż 52 zasady wzajemnie się uzupełniające. Na tych warsztatach poznajesz je dokładnie wraz z podaniem ciekawych i bardzo życiowych przykładów. Przekonujesz się, że to działa.

Od ciebie zależy, czy zmienisz coś w swoim rodzinnym życiu. Ale teraz wiesz już, jak możesz to zrobić.

Michał, tata Marcysi (3 lata)

Prowadząca pełna pozytywnej energii, empatii. Kompetentna osoba. Organizator (partner) bardzo pomocny, troskliwy i działający bardzo dyskretnie.

Polecam kurs Pozytywnej Dyscypliny prowadzony przez Monikę i Marcina, gdyż teorię można przekuć to na praktykę.

A towarzystwo niemowląt – bezcenne. Dzieci nie przeszkadzały, a wręcz uzupełniały całe szkolenie. Bardzo się cieszę, że były jednymi z uczestników.

Agata, mama Maksa (8 lat), Dominika (5) i Franciszka (3,5)

Wspaniała okazja do poznania Pozytywnej Dyscypliny – doskonale przedstawione poszczególne aspekty metody z podaniem przykładów, ćwiczeniami i scenkami, w których można skupić się na swoich “problemach”. Monika wytłumaczyła jasno na czym polegają narzędzia i dała przestrzeń na zadawanie pytań. Super atmosfera i duży komfort! Warsztaty pozwoliły mi na podjęcie konkretnych postanowień i kroków.

Małgosia, mama Karola (4 lata)

Każdy rodzic powinien uczestniczyć w tych warsztatach! Nie tylko dlatego, że można zafundować sobie weekend bez dziecka, ale wiedza przedstawiona w sposób dostępny, przyjemny i prosty daje naprawdę możliwość poprawy jakości życia w rodzinie. Udział w tym kursie nie oznacza, że jesteśmy złymi rodzicami – wręcz odwrotnie, dzięki tym spotkaniom czuję siłę żeby zmieniać swoje życie i być jeszcze wspanialszym rodzicem. Polecam! Polecam!

To nie był zmarnowany czas.

Agnieszka, mama Marty (2,5 roku)

Miła atmosfera, dużo przykładów z życia wziętych, które łatwo przyswoić i zrozumieć sposoby postępowania, jakie są błędne a jakie pozytywne.

Maciek, tata Olka (3 lata)

Bardzo polecam warsztaty wszystkim osobom, które nie mogą zapanować nad chaosem w swoim życiu rodzinnym. Program warsztatów pomaga odnaleźć kontrolę, uświadamia nieodzowność pewnych emocji (złość, rozczarowanie) oraz daje narzędzia, którymi należy się posługiwać, by osiągnąć swój upragniony spokój wewnętrzny i poczucie przynależności każdego członka rodziny.

Kasia, mama Tomka (2,5 roku) i Klary (1,5)

Kiedy wspominam ścieżkę własnego macierzyństwa, przychodzi mi na myśl, że moja droga prowadziła:

od KOPCIUSZKA
Gdy wierzyłam, że potrzeby wszystkich wokół są tak ważne, iż w ogóle nie zauważałam swoich własnych… W amoku zadowalania wszystkich wokół – dzieci, partnera, klientów, nie miałam nawet czasu zastanowić się, czy sama mam jakieś potrzeby. Moje życie polegało na gaszeniu jednego pożaru za drugim… Gdy pomyślę o tym okresie z perspektywy czasu, przychodzi mi na myśl jedno słowo: CHAOS!

przez KSIĘŻNICZKĘ
Kiedy zauważyłam wreszcie, że mam potrzeby i wezbrała w mnie złość, że nie są nie dostrzegane przez innych i kiedy usłyszałam, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko, postanowiłam, że będę WALCZYĆ!

Do cholery, moje potrzeby też są ważne! Problem polegał na tym, że zamiast zadbać o nie sama, oczekiwałam, że zadba o nie mój partner… Co więcej, oczekiwałam, że sam się domyśli, jakie to potrzeby. No bo w końcu tyle lat razem, wspólne dzieci, więc to chyba normalne, że powinien wiedzieć, co nie? Ja na przykład znałam jego potrzeby lepiej niż on sam i dokładnie wiedziałam, jak powinny być spełnione… Tylko nie chciałam ich spełniać, bo przecież on nie spełniał moich. Frajerem nie będę, o nie! Ten okres kojarzy mi się ze słowami ZŁOŚĆ i BUNT!

oraz WŁADCZYNIĘ
Kiedy zreflektowałam się, że mój mąż nie domyśli się moich potrzeb. Widocznie nie jest wystarczająco rozwinięty duchowo, czy coś… Oczywiście ja to co innego! Jako matka i świadoma kobieta, najlepiej wiedziałam, czego potrzeba poszczególnym członkom mojej rodziny i wkładałam dużo zaangażowania w to, aby spełniać ich potrzeby w taki sposób, abym jednocześnie mogła spełnić swoje własne. Nasz rodzinny grafik był wyśrubowany i zawsze dopięty na ostatni guzik! Ten okres kojarzy mi się z dwoma słowami: NAPIĘCIE i KONTROLA.

do KRÓLOWEJ
Odkąd odkryłam superważną rzecz: kiedy postawi się swoje potrzeby na pierwszym miejscu i zacznie po prostu samodzielnie je realizować i na tym się skupiać, inni wokół zaczynają robić dokładnie to samo. W efekcie, każdy czuje się odpowiedzialny za uświadomienie sobie swoich potrzeb i znalezienie sposobu na ich realizację. I to się nazywa wytyczanie granic! A jeśli zadzieje się tak, że granice zaczynają się ścierać, wówczas trzeba pomyśleć o stworzeniu takich rozwiązań i rodzinnych umów, które oparte będą o zasadę wygrany-wygrany, czyli takich, które obejmą 3 szacunki: do siebie, do innych i do wymogów sytuacji.

Myślisz, że takie umowy nie są możliwe? Ja też tak myślałam, dopóki nie odkryłam 52 narzędzi Pozytywnej Dyscypliny. Aby jeszcze pełniej je wykorzystać, musiałam zrobić porządek w sobie samej – na poziomie mentalnym, emocjonalnym, duchowym i fizycznym. Pomógł mi w tym cudowny Soul Coaching®.

Co było dalej?

Wraz z moim procesem stawania się Królową, automatycznie i zupełnie bez wysiłku mój mąż zaczął przeistaczać się w Króla, a dzieci w Królewnę i Królewicza, którzy współdecydują (adekwatnie do swojego wieku) o rodzinnych sprawach, co przygotowuje ich do tego, aby w przyszłości mądrze zarządzali swoimi własnymi Królestwami – własnym życiem.

Bo tak to jest, że kiedy Ty się zmieniasz, Twoi bliscy dostosowują się i zmieniają się wraz z Tobą!

PAKIETY

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ