Indywidualne konsultacje coachingowe

Z moich sesji korzystają kobiety, które pragną ODNALEŹĆ SIĘ NA NOWO W RELACJI Z SAMĄ SOBĄ, a w następstwie zyskać bliskość i spokój w relacji ze swoim partnerem oraz z dziećmi, aby być (wystarczająco) dobrą, radosną i skuteczną mamą, która ma czas dla siebie i szczęśliwy związek partnerski.

Pomagam również kobietom w ciąży oraz kobietom planującym ciążę, które pragną świadomie przygotować się do macierzyństwa.

Jak pracuję?

Wierzę w równowagę. Myślę, że zrównoważenie różnych obszarów życia (takich jak czas z dziećmi, czas na pracę, czas z partnerem, czas dla samej siebie) oraz świadome określenie swoich potrzeb w tych obszarach jest niezbędne, aby świadomie kierować swoim życiem i cieszyć się szczęśliwymi relacjami z innymi.

Wierzę w holizm i integrację, dlatego na moich sesjach klientki pracują zarówno na poziomie fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym, dzięki wykorzystaniu:

  • Mądrze skonstruowanej formuły metody Coach Wise, która pomaga określić swoje cele, wymarzoną wizję, faktyczne zasoby oraz podjąć właściwe i optymalne kroki.
  • Szerokiego wachlarza narzędzi, jakie daje Pozytywna Dyscyplina – nurt zrównoważonego wychowywania dzieci, który pomaga rodzicom wprowadzić w swojej rodzinie właściwy porządek oparty na 3 S: Szacunku do własnych potrzeb, Szacunku do potrzeb pozostałych członków rodziny, Szacunku do wymogów sytuacji.
  • Wiedzy z Psychobiologii i Totalnej Biologii do badania głębszych zależności osobowości klientki, związanych z kodem wielopokoleniowym, przeżyciami z okresu prenatalnego oraz doświadczeniami z dzieciństwa.
  • Otwarciu się na wewnętrzne prowadzenie na poziomie duszy oraz przesłanie płynące z Kart Anielskich, a także wykorzystaniu mocy rytuałów i wiedzy o podświadomości.
ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ WSTĘPNĄ

OBSZARY, W KTÓRYCH PRACUJĘ

Porozmawiajmy

Opowiedz o tym co czujesz, jakie turbulencje odczuwasz w swojej relacji z partnerem, z dziećmi lub z samą sobą, a ja podpowiem Ci jaki krok możesz wykonać, w jakim kierunku możesz pójść. Sprawdzimy też, czy jestem właściwą osobą, aby Cię w tym wspierać.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ WSTĘPNĄ

METODY, KTÓRYCH UŻYWAM

Rekomendacje

Poznałam Monikę na kursie Pozytywnej Dyscypliny. Jej szczerość, bezpośredniość, profesjonalizm, opanowanie i podejście do życia sprawiły, że postanowiłam umówić się z nią na sesje indywidualne. Była to jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam w ostatnim czasie. Spotkania z Moniką pozwalają mi spojrzeć na ważne dla mnie sprawy z innej, szerszej perspektywy, motywują mnie do pracy nad sobą, pozwalają identyfikować moje potrzeby i weryfikować moje przekonania. Dzięki Monice uczę się oddzielać życie prywatne od zawodowego i nie przenosić pracy do domu. Te spotkania są dla mnie bardzo ważne i pozwalają wprowadzać konkretne zmiany w moim życiu.

Kasia, mama Zuzi (4) i Krzysia (2)

Pozytywna dyscyplina to dla mnie coś więcej niż zestaw bardzo praktycznych narzędzi rodzicielskich. To proces stawiania się stanowczą i niewyręczającą innych ponad miarę. A zarazem nauka współpracy i wiary w to, że moi bliscy poradzą sobie ze swoimi wyzwaniami i uczuciami. Trud jest, żeby nie wpadać w stare tory, ale efekty są na tyle obiecujące, że warto! No i na szczęście Monika organizuje regularne grupy ćwiczeniowe po warsztatach, więc jest gdzie utrwalać nową postawę. Dziękuję za warsztaty i zmiany, które ze sobą przyniosły.

Dorota, mama Charliego (6 m-cy) i opiekunka Amelii (9 lat)

Po warsztatach mamy większą świadomość swoich potrzeb, stylu wychowawczego, perspektywy dzieci. Planujemy zacząć spotkania rodzinne. Nauczyliśmy się cenić partnera i jego wkład w wychowanie dzieci oraz będziemy uczyć się od siebie.

Marysia i Tomek, rodzice Magdy (5), Julii (3) i Karola (1)

To bardzo praktyczny warsztat, na którym nie „uwieszamy” się na teorii, ale traktujemy ją jako drogowskaz.

Monika, mama Frania (3) i Helenki (1)

Warsztaty przydadzą się każdemu rodzicowi, ponieważ poruszają wiele kwestii związanych z wychowywaniem dzieci w dogłębny sposób. Dzięki wiedzy zdobytej podczas warsztatów mogę lepiej zrozumieć swoje dziecko i lepiej się z nim komunikować.

Maja, mama Dobrawy (3) i Martynki (2)

Monika to cudowna osoba – ciepła, otwarta, wspierająca. Bardzo mądrze i przejrzyście przekazuje wiedzę. Zawsze zaproponuje jakieś rozwiązanie, popierając je swoimi doświadczeniami z codziennego życia. Ogromnie się cieszę, że spotkałam Monikę na swojej drodze i miałam przyjemność widywać się z nią przez 12 tygodni podczas kursu – na każde spotkanie czekałam z niecierpliwością. Miałam wrażenie, że doskonale się rozumiemy i uzupełniamy w swoich myślach i podejściu do wychowywania dzieci. Polecam z całego serca.

Dominika, mama Miłosza (3)

Gorąco polecam profesjonalizm, indywidualne podejście i nieocenione wsparcie w zakresie ciała i duszy, jakie niesie Monika.

Nina, mama Nadii (2 lata) i Bruna (3 miesiące)

Polecam warsztaty prowadzone przez Monikę! Nie dość, że sama Pozytywna Dyscyplina daje dużo narzędzi, aby relacje z dziećmi wzmacniały się, to na kursie Monika całą sobą przekazuje wiedzę i doświadczenie. Dziękuję.

Kasia, mama Franka (2 lata) i Basi (1 miesiąc)

Polecam w 100%. Monika jest niesamowitą osobą, pełną energii, która zaraża i inspiruje. Ma ogromną wiedzę w temacie wychowawczym. Uczestniczyłam w warsztatach Pozytywnej Dyscypliny, chodzę do Moniki na różne zajęcia. Każdy kurs prowadzony przez Monikę to inwestycja w siebie.

Monika, mama Zuzi (2 lata)

Polecam warsztaty Moniki. Uczestniczyłam w zajęciach z Pozytywnej Dyscypliny, tematu dla mnie nowego i jakże inspirującego. Prowadząca Monika pokazuje, że nigdy nie jest za późno na zmiany, że warto być ciekawym świata, rozwijać się, wystarczy tylko dać sobie szansę.

Magda, mama Tadka (2 miesiące)

Bardzo polecam zajęcia z Moniką – wszystkie! Ogromne wsparcie psychiczne dla mamy i jej rodziny. Dodatkowo wybór Pozytywnej Dyscypliny był “w punkt”, bo nie tylko wskazuje jak NIE robić, ale również co i jakimi sposobami robić! Monika jako prowadząca jest bardzo zaangażowana podczas prowadzenia zajęć i jednocześnie indywidualnie wspiera wszelkie problemy wychowawcze. Przypadkiem trafiłam na Monikę, ale to jest wybór, który wielokrotnie bym powtarzała, moje życie po prostu stało się lepsze.

Marta, mama Mieszka (4 lata) i Marianki (1)

PAKIETY

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ