fbpx

COACHING

Indywidualne konsultacje coachingowe

W jakich obszarach mogę Ci pomóc?

  • Wspieram rodziców w świadomym wychowywaniu dzieci na zaradnych i szczęśliwych dorosłych oraz układaniu się w swoich rodzinach w bliskości i spokoju.
  • Pomagam kobietom i mężczyznom poukładać swoje relacje w związku z parterami, swoją misją życiową, własnymi marzeniami.
  • Wspieram ludzi w uwalnianiu się od niepotrzebnych, ograniczających przekonań i zblokowanych emocji, które stoją im na drodze do tego, o czym marzą – pięknych relacjach, spełnieniu w pracy, zdrowia.

Suma summarum jakość wszystkich Twoich relacji  – z bliskimi, z pieniędzmi, z własnym ciałem, ze zdrowiem, z klientami, z szefami, z marzeniami… zależy od tego jaka jest Twoja relacja z własną Duszą, Sercem, Intuicją, Wewnętrzną Mocą, wyższym Ja…. czy jakkolwiek Ty to nazywasz😊

Tak naprawdę, jeśli poukładamy się sami ze sobą, wszystko inne tez zaczyna się układać. Czasem Twoim posłańcem, który przywiedzie Cię do samej/samego siebie jest Twoje dziecko, czasem partner życiowy, a czasem są to Twoje perturbacje w sferze zdrowia lub finansów.

Tak to już działa!

Przychodzi taki moment, kiedy człowiek w samorozwoju zaczyna się doceniać te sytuacje i osoby, które przyprowadzają go do samej/samego siebie, – do swojej wyjątkowej unikalnej wibracji, Wewnętrznej Mocy✨

Ten moment nazywam szczęściem🌞

Ciesz się tą droga, podziwiaj widoki, zamiast wpadać w zadyszkę obiecując sobie, ze jeszcze tylko… i będę mogła/mógł być szczęśliwy.

Z całego serca tego Ci życzę – umiejętności rozwoju w poczuci szczęścia w każdym momencie swojego życia.

Zapraszam Cię do odkrycia, że oprócz człowieka w sobie, który ma te różne emocje, ograniczające przekonania i perturbacje, masz też w sobie Świętego Obserwatora, który z miłością patrzy na Twoje życie, wspiera Cię i towarzyszy Ci cały czas, dając ci wskazówki dla najwyższego dobra Twojego i wszystkich osób z Tobą związanych.

coaching monika cywińska

Jak pracuję?

Wierzę w równowagę. Myślę, że zrównoważenie różnych obszarów życia (takich jak czas z dziećmi, czas na pracę, czas z partnerem, czas dla samej siebie) oraz świadome określenie swoich potrzeb w tych obszarach jest niezbędne, aby świadomie kierować swoim życiem i cieszyć się szczęśliwymi relacjami z innymi.

Wierzę w holizm i integrację, dlatego na moich sesjach klientki pracują zarówno na poziomie fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym, dzięki wykorzystaniu:

  • Metody SOUL COACHING – dzięki tej przepięknej metodzie usłyszysz głos swojego serca, Intuicji, Duszy, Wewnętrznej Mądrości, Wyższego JA czy jakkolwiek Ty to nazywasz. Dzięki Soul coachingowym Podróżom Duszy porozmawiasz, ze swoimi emocjami, odkryjesz ograniczające cię przekonania, które blokują Cię w realizacji swoich celów i marzeń. Metoda ta wykorzystuje fakt, ze zarówno Twoja Dusza, jak i podświadomy umysł mówią językiem symbolu, obrazu, metafory i natury.
  • Mądrze skonstruowanej formuły metody Coach Wise, która pomaga określić swoje cele, wymarzoną wizję, faktyczne zasoby oraz podjąć właściwe i optymalne kroki.
  • Szerokiego wachlarza narzędzi, jakie daje Pozytywna Dyscyplina – nurt zrównoważonego wychowywania dzieci, który pomaga rodzicom wprowadzić w swojej rodzinie właściwy porządek oparty na 3 S: Szacunku do własnych potrzeb, Szacunku do potrzeb pozostałych członków rodziny, Szacunku do wymogów sytuacji.
  • Wiedzy z Psychobiologii i Totalnej Biologii do badania głębszych zależności osobowości klientki, związanych z kodem wielopokoleniowym, przeżyciami z okresu prenatalnego oraz doświadczeniami z dzieciństwa.
  • Otwarciu się na wewnętrzne prowadzenie na poziomie duszy oraz przesłanie płynące z Kart Anielskich, a także wykorzystaniu mocy rytuałów i wiedzy o podświadomości.
ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ WSTĘPNĄ

OBSZARY, W KTÓRYCH PRACUJĘ

Porozmawiajmy

coaching monika cywińska

Opowiedz o tym co czujesz, jakie turbulencje odczuwasz w swojej relacji z partnerem, z dziećmi lub z samą sobą, a ja podpowiem Ci jaki krok możesz wykonać, w jakim kierunku możesz pójść. Sprawdzimy też, czy jestem właściwą osobą, aby Cię w tym wspierać.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ WSTĘPNĄ

Poznałam Monikę na kursie Pozytywnej Dyscypliny. Jej szczerość, bezpośredniość, profesjonalizm, opanowanie i podejście do życia sprawiły, że postanowiłam umówić się z nią na sesje indywidualne. Była to jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam w ostatnim czasie. Spotkania z Moniką pozwalają mi spojrzeć na ważne dla mnie sprawy z innej, szerszej perspektywy, motywują mnie do pracy nad sobą, pozwalają identyfikować moje potrzeby i weryfikować moje przekonania. Dzięki Monice uczę się oddzielać życie prywatne od zawodowego i nie przenosić pracy do domu. Te spotkania są dla mnie bardzo ważne i pozwalają wprowadzać konkretne zmiany w moim życiu.

Kasia, mama Zuzi (4) i Krzysia (2)

Pozytywna dyscyplina to dla mnie coś więcej niż zestaw bardzo praktycznych narzędzi rodzicielskich. To proces stawiania się stanowczą i niewyręczającą innych ponad miarę. A zarazem nauka współpracy i wiary w to, że moi bliscy poradzą sobie ze swoimi wyzwaniami i uczuciami. Trud jest, żeby nie wpadać w stare tory, ale efekty są na tyle obiecujące, że warto! No i na szczęście Monika organizuje regularne grupy ćwiczeniowe po warsztatach, więc jest gdzie utrwalać nową postawę. Dziękuję za warsztaty i zmiany, które ze sobą przyniosły.

Dorota, mama Charliego (6 m-cy) i opiekunka Amelii (9 lat)

Po warsztatach mamy większą świadomość swoich potrzeb, stylu wychowawczego, perspektywy dzieci. Planujemy zacząć spotkania rodzinne. Nauczyliśmy się cenić partnera i jego wkład w wychowanie dzieci oraz będziemy uczyć się od siebie.

Marysia i Tomek, rodzice Magdy (5), Julii (3) i Karola (1)

To bardzo praktyczny warsztat, na którym nie „uwieszamy” się na teorii, ale traktujemy ją jako drogowskaz.

Monika, mama Frania (3) i Helenki (1)

Warsztaty przydadzą się każdemu rodzicowi, ponieważ poruszają wiele kwestii związanych z wychowywaniem dzieci w dogłębny sposób. Dzięki wiedzy zdobytej podczas warsztatów mogę lepiej zrozumieć swoje dziecko i lepiej się z nim komunikować.

Maja, mama Dobrawy (3) i Martynki (2)

Monika to cudowna osoba – ciepła, otwarta, wspierająca. Bardzo mądrze i przejrzyście przekazuje wiedzę. Zawsze zaproponuje jakieś rozwiązanie, popierając je swoimi doświadczeniami z codziennego życia. Ogromnie się cieszę, że spotkałam Monikę na swojej drodze i miałam przyjemność widywać się z nią przez 12 tygodni podczas kursu – na każde spotkanie czekałam z niecierpliwością. Miałam wrażenie, że doskonale się rozumiemy i uzupełniamy w swoich myślach i podejściu do wychowywania dzieci. Polecam z całego serca.

Dominika, mama Miłosza (3)

Gorąco polecam profesjonalizm, indywidualne podejście i nieocenione wsparcie w zakresie ciała i duszy, jakie niesie Monika.

Nina, mama Nadii (2 lata) i Bruna (3 miesiące)

Polecam warsztaty prowadzone przez Monikę! Nie dość, że sama Pozytywna Dyscyplina daje dużo narzędzi, aby relacje z dziećmi wzmacniały się, to na kursie Monika całą sobą przekazuje wiedzę i doświadczenie. Dziękuję.

Kasia, mama Franka (2 lata) i Basi (1 miesiąc)

Polecam w 100%. Monika jest niesamowitą osobą, pełną energii, która zaraża i inspiruje. Ma ogromną wiedzę w temacie wychowawczym. Uczestniczyłam w warsztatach Pozytywnej Dyscypliny, chodzę do Moniki na różne zajęcia. Każdy kurs prowadzony przez Monikę to inwestycja w siebie.

Monika, mama Zuzi (2 lata)

Polecam warsztaty Moniki. Uczestniczyłam w zajęciach z Pozytywnej Dyscypliny, tematu dla mnie nowego i jakże inspirującego. Prowadząca Monika pokazuje, że nigdy nie jest za późno na zmiany, że warto być ciekawym świata, rozwijać się, wystarczy tylko dać sobie szansę.

Magda, mama Tadka (2 miesiące)

Bardzo polecam zajęcia z Moniką – wszystkie! Ogromne wsparcie psychiczne dla mamy i jej rodziny. Dodatkowo wybór Pozytywnej Dyscypliny był “w punkt”, bo nie tylko wskazuje jak NIE robić, ale również co i jakimi sposobami robić! Monika jako prowadząca jest bardzo zaangażowana podczas prowadzenia zajęć i jednocześnie indywidualnie wspiera wszelkie problemy wychowawcze. Przypadkiem trafiłam na Monikę, ale to jest wybór, który wielokrotnie bym powtarzała, moje życie po prostu stało się lepsze.

Marta, mama Mieszka (4 lata) i Marianki (1)

Korzystałam z sesji indywidualnych coachingu u Moniki, z którą nawiązałam bardzo szybko kontakt. Monika jest bardzo ciepłą, wrażliwą osoba z wielka uważnością na drugiego człowieka i sercem otwartym na zrozumienie. Jest bardzo szczera w swoim podejściu, ale i wrażliwa na potrzeby klienta. Monika pomogła mi uporządkować siebie w prywatnych sferach mojego życia, zaoferowała i nakierowała mnie na narzędzia, które pozwoliły mi efektywnie ruszyć do przodu. Pracując z Moniką czułam, że mogę jej zaufać, a ona była dla mnie ze swoim pełnym wyczucia wsparciem płynącym nie tyko ze jej wiedzy, doświadczenia, ale i serca. Dziękuję, Monika!

Agnieszka, mama Marysi (8 lat)

Bardzo polecamy warsztaty prowadzone przez Monikę Cywińską wszystkim osobom chcącym poznać zagadnienia Pozytywnej Dyscypliny. Wiedza na warsztatach przekazywana jest w sposób przystępny i zrozumiały, a atmosfera jest luźna i miła. Wątpliwości i pytania uczestników nie pozostają bez odpowiedzi.

Aleksandra i Robert, rodzice oczekujący dziecka

Pozytywna Dyscyplina pomaga uregulować wspólne, codzienne życie. Małe, zbędne napięcia, które kumulują się i urastają do rangi poważnych problemów, działają destrukcyjnie na nasze rodzinne relacje.

Narzędzia Pozytywnej Dyscypliny wydają się być doskonałym sposobem na uniknięcie takich pułapek. Wierzę, że ich zastosowanie pozwoli nam na lepsze i bardziej sprawne oraz szczęśliwe funkcjonowanie w naszej rodzinie.

Kamila, mama Alicji (1,5 roku)

Bardzo interesujące warsztaty, tym bardziej, że temat jest ważny i bardzo obszerny. Pozytywna Dyscyplina to aż 52 zasady wzajemnie się uzupełniające. Na tych warsztatach poznajesz je dokładnie wraz z podaniem ciekawych i bardzo życiowych przykładów. Przekonujesz się, że to działa.

Od ciebie zależy, czy zmienisz coś w swoim rodzinnym życiu. Ale teraz wiesz już, jak możesz to zrobić.

Michał, tata Marcysi (3 lata)

Prowadząca pełna pozytywnej energii, empatii. Kompetentna osoba. Organizator (partner) bardzo pomocny, troskliwy i działający bardzo dyskretnie.

Polecam kurs Pozytywnej Dyscypliny prowadzony przez Monikę i Marcina, gdyż teorię można przekuć to na praktykę.

A towarzystwo niemowląt – bezcenne. Dzieci nie przeszkadzały, a wręcz uzupełniały całe szkolenie. Bardzo się cieszę, że były jednymi z uczestników.

Agata, mama Maksa (8 lat), Dominika (5) i Franciszka (3,5)

Wspaniała okazja do poznania Pozytywnej Dyscypliny – doskonale przedstawione poszczególne aspekty metody z podaniem przykładów, ćwiczeniami i scenkami, w których można skupić się na swoich “problemach”. Monika wytłumaczyła jasno na czym polegają narzędzia i dała przestrzeń na zadawanie pytań. Super atmosfera i duży komfort! Warsztaty pozwoliły mi na podjęcie konkretnych postanowień i kroków.

Małgosia, mama Karola (4 lata)

Każdy rodzic powinien uczestniczyć w tych warsztatach! Nie tylko dlatego, że można zafundować sobie weekend bez dziecka, ale wiedza przedstawiona w sposób dostępny, przyjemny i prosty daje naprawdę możliwość poprawy jakości życia w rodzinie. Udział w tym kursie nie oznacza, że jesteśmy złymi rodzicami – wręcz odwrotnie, dzięki tym spotkaniom czuję siłę żeby zmieniać swoje życie i być jeszcze wspanialszym rodzicem. Polecam! Polecam!

To nie był zmarnowany czas.

Agnieszka, mama Marty (2,5 roku)

Miła atmosfera, dużo przykładów z życia wziętych, które łatwo przyswoić i zrozumieć sposoby postępowania, jakie są błędne a jakie pozytywne.

Maciek, tata Olka (3 lata)

Bardzo polecam warsztaty wszystkim osobom, które nie mogą zapanować nad chaosem w swoim życiu rodzinnym. Program warsztatów pomaga odnaleźć kontrolę, uświadamia nieodzowność pewnych emocji (złość, rozczarowanie) oraz daje narzędzia, którymi należy się posługiwać, by osiągnąć swój upragniony spokój wewnętrzny i poczucie przynależności każdego członka rodziny.

Kasia, mama Tomka (2,5 roku) i Klary (1,5)

POJEDYNCZA SESJA

327 zł

ZAPISZ SIĘ NA POJEDYNCZĄ SESJĘ

PAKIETY SESJI COACHINGOWYCH

697 zł

ZAPISZ SIĘ NA PAKIET 3 SESJI

 1167 zł

ZAPISZ SIĘ NA PAKIET 6 SESJI

1527 zł lub 3 x 527 zł

ZAPISZ SIĘ NA PAKIET 9 SESJI
ZAPISZ SIĘ NA PAKIET 9 SESJI – 3 RATY

Indywidualny 28-dniowy program Soul Coaching® online

STRUKTURA PROGRAMU OBEJMUJE:

MAIL Z AFIRMACJĄ, MEDYTACJĄ I ĆWICZENIEM

Codziennie wcześnie rano otrzymasz ode mnie maila z nagraną medytacją i ćwiczeniami do wykonania na 3 poziomach (ćwiczenia będą zarówno nagrane, jak również napisane w treści maila).

MEDYTACJA

Ważne, abyś z samego rana odsłuchała medytacji, gdyż będzie Cię ona prowadziła na głębszym poziomie przez cały dzień, nawet bez specjalnego wysiłku czy rozmyślania na jej temat.

Medytacji nie musisz koniecznie wykonywać siedząc w lotosie, lewitując nad ziemią!

Możesz ją odsłuchać na przykład jeszcze zanim podniesiesz się z łóżka, podczas wykonywania porannych czynności, jadąc metrem, spacerując albo w samochodzie, zanim ruszysz w drogę do pracy (Uwaga! Nie słuchamy medytacji jadąc autem!).

Oczywiście idealnie jest, gdy uda ci się znaleźć sposób, aby na chwile zamknąć oczy i wyciszyć, ale nie martw się, jeśli Ci się nie uda.

To i tak działa!

I to nie żadne czary, tylko zdolności naszego podświadomego mózgu.

ĆWICZENIA

Ćwiczenia możesz wykonywać na 3 poziomach zaangażowania.

Poziom 1 (ZOBOWIĄZANIE DO ZMIANY) zajmie Ci około 10 minut. Na nim możesz poprzestać.
Jeśli poczujesz, ze poruszany temat chcesz zgłębić bardziej i masz w tym dniu na to czas, możesz wykonać Poziom 2 (PODEJMUJĘ WYZWANIE) lub Poziom 3 (IDĘ NA CAŁOŚĆ).

Jakiego rodzaju to ćwiczenia?
Są przeróżne. Od odpowiadania na pytania na kartce, przez sprzątanie szuflady w biurku, po bardziej duchowe, jak wysyłanie intencji miłości do bliskiej osoby, czy twórcze, jak intuicyjne rysowanie lub taniec.

To Ty decydujesz, jak bardzo chcesz zaangażować się w daną lekcję.

I nie jest to tak, że im pilniej robisz program, tym lepsze masz efekty.

Program działa niezależnie od tego, jak pilnie go robisz, a Ty z pewnością będziesz go robić na takim poziomie pilności, jaki jest najwłaściwszy.

A gdy poczujesz, że nie chcesz robić danego ćwiczenia w ogóle, nawet na poziomie 1, może to oznaczać dwie rzeczy:

  1. albo przerabiałaś ten temat już tyle razy, że nie masz ochoty znowu tego robić – i to jest okej;
  2. albo Twój umysł tak bardzo broni się przed zmianą, która jest Ci potrzebna, że wymyśla wymówki i usprawiedliwienia.

Na pierwszym spotkaniu nauczę Cię, jak odróżniać jedno od drugiego.

5 SPOTKAŃ ONLINE (po 1,5h każde)

Podczas tych spotkań, będziemy dzielić się swoimi doświadczeniami, trudnościami i radościami oraz przechodzić przez transformujące ćwiczenia i procesy.

Spotkania będą odbywały się na platformie ZOOM, która umożliwi nam wzajemne widzenie i słyszenie się. Możesz też podjąć decyzję o wyłączeniu kamery i mikrofonu, jeśli poczujesz taką potrzebę. Wówczas będziesz porozumiewać się ze mną poprzez chat.

Istnieje możliwość nagrania spotkań, abyś mogła wrócić do nich w przyszłości.

INWESTYCJA: 1097 zł

Więcej informacji o 28-dniowym programie Soul Coaching® znajdziesz TUTAJ.

1247 zł

ZAPISZ SIĘ NA INDYWIDUALNY 28-DNIOWY PROGRAM SOUL COACHING®