Jestem kobietą. Matką, żoną i kochanką. Kiedy urodziły się dzieci, zagubiłam się, ponieważ posadziłam je na tronie w swoim królestwie pod tytułem RODZINA. W rezultacie, straciłam bliskość w relacji z moim partnerem, a sama wciąż czułam, że jestem niewystarczająco dobrą mamą. Dodatkowo, kiedy byłam w pracy, miałam poczucie winy, że nie jestem z dziećmi, a kiedy byłam w domu, czułam, że powinnam więcej pracować.

W chwili, gdy chaos w rodzinie i relacji sięgnął zenitu, na mojej drodze pojawiła się Pozytywna Dyscyplina. Początkowo, dzieci i partner reagowali buntem, kiedy starałam się ją wdrażać. Na szczęście w końcu zrozumiałam, że zmiany w rodzinie to nie rewolucja, a ewolucja.

Poczułam, że małe kroki to właściwa droga. I co najważniejsze, uświadomiłam sobie, że ponieważ dzieci uczą się przez przykład, to miłość i porządek pojawią się w mojej rodzinie dopiero wtedy, kiedy zacznę je wprowadzać przede wszystkim w relacji z partnerem.

Dlatego teraz inspiruję rodziców do tego, by uczyli się współpracy, doceniania swoich różnic i odkrywania siebie i swojej relacji na nowo, pomimo i z dziećmi na pokładzie.

Nawiązując do metafory rodziny jako królestwa, to rodzice są w nim królem i królową, a dzieci królewną czy królewiczem, którzy w przyszłości założą własne królestwa, a naszą rolą jest je do tego przygotować.

Jestem coachem rodzicielskim i edukatorką Pozytywnej Dyscypliny. Głębsze zależności w rodzinnych relacjach studiowałam w obszarze Totalnej Biologii. Obecnie, jako certyfikowany soul coach wspieram kobiety i mężczyzn w odkrywaniu siebie nawzajem na głębszych poziomach szczęścia w związku.

Z czego jestem znana?

 • Z dygresji, które często okazują się kluczowe.
 • Z poczucia humoru i dystansu do siebie.
 • Z bezpośredniego, szczerego i pełnego szacunku podejścia do człowieka.
 • Z tego, że trafiam w punkt.
 • Z tego, że łączę narzędzia umysłu z wewnętrznym prowadzeniem własnej INTUICJI.

Jakie korzyści otrzymasz, korzystając z moich kursów i indywidualnych spotkań?

 • Konkretne narzędzia do poukładania swojej rodziny na nowo i zbudowania szczęśliwych relacji z partnerem i z dziećmi.
 • Uświadomisz sobie swoje pomyłki, ograniczające przekonania, iluzje…
 • Będziesz miała większą zgodę na popełnianie błędów, a także otrzymasz narzędzia, które pomogą Ci sobie z tym radzić.
 • Poznasz również narzędzia, które pomogą nie tylko naprawić błędy, ale zamienić je na korzyści.
 • Otworzysz się na głos własnej intuicji i wewnętrznego prowadzenia.
 • Stworzysz własny plan działania do zastosowania w swoim życiu.
Do zobaczenia!
Monika Cywińska

Rekomendacje

Poznałam Monikę na kursie Pozytywnej Dyscypliny. Jej szczerość, bezpośredniość, profesjonalizm, opanowanie i podejście do życia sprawiły, że postanowiłam umówić się z nią na sesje indywidualne. Była to jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam w ostatnim czasie. Spotkania z Moniką pozwalają mi spojrzeć na ważne dla mnie sprawy z innej, szerszej perspektywy, motywują mnie do pracy nad sobą, pozwalają identyfikować moje potrzeby i weryfikować moje przekonania. Dzięki Monice uczę się oddzielać życie prywatne od zawodowego i nie przenosić pracy do domu. Te spotkania są dla mnie bardzo ważne i pozwalają wprowadzać konkretne zmiany w moim życiu.

Kasia, mama Zuzi (4) i Krzysia (2)

Pozytywna dyscyplina to dla mnie coś więcej niż zestaw bardzo praktycznych narzędzi rodzicielskich. To proces stawiania się stanowczą i niewyręczającą innych ponad miarę. A zarazem nauka współpracy i wiary w to, że moi bliscy poradzą sobie ze swoimi wyzwaniami i uczuciami. Trud jest, żeby nie wpadać w stare tory, ale efekty są na tyle obiecujące, że warto! No i na szczęście Monika organizuje regularne grupy ćwiczeniowe po warsztatach, więc jest gdzie utrwalać nową postawę. Dziękuję za warsztaty i zmiany, które ze sobą przyniosły.

Dorota, mama Charliego (6 m-cy) i opiekunka Amelii (9 lat)

Po warsztatach mamy większą świadomość swoich potrzeb, stylu wychowawczego, perspektywy dzieci. Planujemy zacząć spotkania rodzinne. Nauczyliśmy się cenić partnera i jego wkład w wychowanie dzieci oraz będziemy uczyć się od siebie.

Marysia i Tomek, rodzice Magdy (5), Julii (3) i Karola (1)

To bardzo praktyczny warsztat, na którym nie „uwieszamy” się na teorii, ale traktujemy ją jako drogowskaz.

Monika, mama Frania (3) i Helenki (1)

Warsztaty przydadzą się każdemu rodzicowi, ponieważ poruszają wiele kwestii związanych z wychowywaniem dzieci w dogłębny sposób. Dzięki wiedzy zdobytej podczas warsztatów mogę lepiej zrozumieć swoje dziecko i lepiej się z nim komunikować.

Maja, mama Dobrawy (3) i Martynki (2)

Monika to cudowna osoba – ciepła, otwarta, wspierająca. Bardzo mądrze i przejrzyście przekazuje wiedzę. Zawsze zaproponuje jakieś rozwiązanie, popierając je swoimi doświadczeniami z codziennego życia. Ogromnie się cieszę, że spotkałam Monikę na swojej drodze i miałam przyjemność widywać się z nią przez 12 tygodni podczas kursu – na każde spotkanie czekałam z niecierpliwością. Miałam wrażenie, że doskonale się rozumiemy i uzupełniamy w swoich myślach i podejściu do wychowywania dzieci. Polecam z całego serca.

Dominika, mama Miłosza (3)

Gorąco polecam profesjonalizm, indywidualne podejście i nieocenione wsparcie w zakresie ciała i duszy, jakie niesie Monika.

Nina, mama Nadii (2 lata) i Bruna (3 miesiące)

Polecam warsztaty prowadzone przez Monikę! Nie dość, że sama Pozytywna Dyscyplina daje dużo narzędzi, aby relacje z dziećmi wzmacniały się, to na kursie Monika całą sobą przekazuje wiedzę i doświadczenie. Dziękuję.

Kasia, mama Franka (2 lata) i Basi (1 miesiąc)

Polecam w 100%. Monika jest niesamowitą osobą, pełną energii, która zaraża i inspiruje. Ma ogromną wiedzę w temacie wychowawczym. Uczestniczyłam w warsztatach Pozytywnej Dyscypliny, chodzę do Moniki na różne zajęcia. Każdy kurs prowadzony przez Monikę to inwestycja w siebie.

Monika, mama Zuzi (2 lata)

Polecam warsztaty Moniki. Uczestniczyłam w zajęciach z Pozytywnej Dyscypliny, tematu dla mnie nowego i jakże inspirującego. Prowadząca Monika pokazuje, że nigdy nie jest za późno na zmiany, że warto być ciekawym świata, rozwijać się, wystarczy tylko dać sobie szansę.

Magda, mama Tadka (2 miesiące)

Bardzo polecam zajęcia z Moniką – wszystkie! Ogromne wsparcie psychiczne dla mamy i jej rodziny. Dodatkowo wybór Pozytywnej Dyscypliny był “w punkt”, bo nie tylko wskazuje jak NIE robić, ale również co i jakimi sposobami robić! Monika jako prowadząca jest bardzo zaangażowana podczas prowadzenia zajęć i jednocześnie indywidualnie wspiera wszelkie problemy wychowawcze. Przypadkiem trafiłam na Monikę, ale to jest wybór, który wielokrotnie bym powtarzała, moje życie po prostu stało się lepsze.

Marta, mama Mieszka (4 lata) i Marianki (1)