Klub Radosnych Mam

 

Klub Radosnych Mam to bezpieczna przestrzeń dla mam dzieci małych i dużych, a także kobiet w ciąży, które chcą spotykać się, aby dzielić się doświadczeniami związanymi z macierzyństwem i nie tylko oraz zyskać konkretną wiedzę i umiejętności, dzięki którym poukładają swoje rodzinne relacje w spokoju i bliskości.

Jestem szamanką i coachem rodzicielskim & edukatorką Pozytywnej Dyscypliny w jednym.

Podczas spotkań łączę te role:

  • w pierwszej części będziemy dzielić się tym z czym jesteśmy, aby zostawić to co trudne i zaktywować bardziej to co wspierające – coś w stylu Kręgu Kobiet,
  • w drugiej części będziemy uczyć się narzędzi Pozytywnej Dyscypliny (i innych), dzięki którym poukładamy swoje rodzinne relacje w większej szczerości, bliskości, poszanowaniu własnych potrzeb i granic.

Szczęśliwa i świadoma mama buduje wspierające relacje ze swoimi bliskimi, w tym swoim dzieckiem, które nim się obejrzysz, będzie szczęśliwym, świadomym i kompetentnym dorosłym, który realizuje swoje marzenia dla najwyższego dobra swojego i całej planety.

Robi to lekko i w przyjemności – w radości z bycia i życia.

Byłoby super gdyby się to ziściło, prawda?

Każdy rodzic pragnie dla swojego dziecka, po prostu szczęśliwego życia.

Skąd Twoje dziecko ma umieć szczęśliwie żyć?

Wiesz, dzieci uczą się przede wszystkim przez przykład – więc pokaż mu jak to się robi:)

Dołącz do Klubu Radosnych Mam w Pięknym Miejscu przy ul. Hawajskiej 17 w każdą środę g. 13-15 po więcej spokoju, świadomości, radości i przyjemności!

Pierwsze zajęcia 4 października 2023.

P.S. Na zajęcia możesz oczywiście przyjść z e swoim niemowlakiem. Niestety nasza przestrzeń nie jest jednak odpowiednia dla dzieci, rocznych i starszych (za mało miejsca i za dużo rzeczy, które można sobie zrzucić na głowę). Jeśli jesteś mamą takiego brykającego maluszka, zajrzyj w ofertę Kobiecego Kręgu Wymiany Mocy lub KURS POZYTYWNEJ DYSCYPLINY – być, któraś z tych opcji będzie dla Ciebie.

INWESTYCJA: 50 zł/spotkanie

Aby dołączyć kliknij przycisk DOŁĄCZAM poniżej, opłać spotkanie i napisz do mnie sms: o treści „KLUB+data spotkania do którego chcesz dołączyć”na numer 781-949-249

A jeśli chcesz być na messengerowej grupie Kręgowej i co piątek dostać ode mnie przypomnienie o kręgu – napisz do mnie na messegerze 🙂