fbpx

WARSZTATY

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” hundred_percent_height_scroll=”no” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” status=”published” publish_date=”” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_image_id=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””]

WARSZTAT 2-DNIOWY: ZOSTAŃ KRÓLOWĄ W SWOIM RODZINNYM KRÓLESTWIE

Warsztat przeznaczony jest dla kobiet mających gotowość do głębokiej zmiany i wielopoziomowej transformacji swojego wnętrza w myśl zasady – ZMIANA ZACZYNA SIĘ OD CIEBIE, A OTOCZENIE REZONUJĄC Z TOBĄ, BĘDZIE ZMIENIAĆ SIĘ SAMOISTNIE.

Podczas tego warsztatu wejdziesz we wzmocnioną energią grupy innych kobiet, które także dokonały decyzji, że chcą zmienić swoje życie, doświadczysz procesów i wykonasz praktyczne ćwiczenia, dzięki którym otworzysz się na wewnętrzne prowadzenie przez swoją własną intuicję i Duszę. Praca w tym programie prowadzi do głębokich transformacji  poziomie mentalnym, emocjonalnym i duchowym, a w efekcie ZMIANA zadzieje się w Twoim życiu – na poziomie materii, w Twoich rodzinnych relacjach.


PROGRAM:

Przed spotkaniem na żywo, uczestniczki otrzymają materiały zawierające kontent oraz zadania do indywidualnej pracy, których wykonanie otworzy je na zmianę, aby mogły jak najpełniej wykorzystać dwa dni warsztatu w grupie.

Podczas dwóch wspólnych dni uczestniczki wezmą udział w ćwiczeniach i procesach, które pomogą im uświadomić sobie swoje potrzeby, posprzątać we własnych przekonaniach, postawić się na chwilę w butach swojego partnera i dzieci, wymienić się doświadczeniami.

Podczas warsztatu poznasz także konkretne narzędzia, które pomogą Ci poukładać swoją rodzinę po królewsku.😊 Zrównoważyć obszary swojego życia związane z relacją z dziećmi, pracą, mężem, obowiązkami domowymi oraz samą sobą.

Pod koniec warsztatu uczestniczki stworzą dla siebie indywidualny plan, dzięki któremu zmiany jeszcze pełniej dokonają się na planie fizycznym.

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH


Dlaczego warsztaty na żywo?

Uwielbiam prowadzić lajwy, nagrywać wideo czy pisać artykuły. Wypełnia się wtedy moja edukacyjna i nauczycielska misja, którą czuję w sobie od kiedy pamiętam.

Natomiast pracę w grupie uwielbiam do kwadratu! Kiedy tylko uczestnicy zapisują się na ten sam warsztat, zaczynają oni tworzyć całość, wspólne pole. Jeszcze przed pierwszym spotkaniem. Jako prowadząca mogę podążać za potrzebami grupy, które słyszę i wyczuwam, co sprawia, że każdy warsztat jest inny, każdy jest właściwy dla tej konkretnej grupy i każdy jest wyjątkowy. Wciąż i na nowo fascynuje mnie jak uczestnicy podświadomie, zupełnie poza naszą intelektualną wiedzą, dobierają się w grupy tak, aby najlepiej wzmocnić swoje cele warsztatowe.

Spotkania na żywo mają dodatkowy wymiar, że uczestnicy uczą się nie tylko od osoby prowadzącej, ale także od siebie nawzajem. Poznajemy się nawzajem, dzielimy się swoimi doświadczeniami i historiami. Żywy kontakt z drugim człowiekiem, możliwość zobaczenia go, usłyszenia, poczucia jego bezpośredniej obecności sprawia, że zmiany, które zachodzą w nas podczas warsztatu zadziewają się mocniej. Dlaczego? Ponieważ podświadomość jest silnie związana z ciałem.

A poza tym, kobiece spotkania są super fajne! Zostawiamy dzieci w czułych objęciach taty/babci/niani i możemy pogadać o babskich sprawach, poznawać się i cieszyć się dniem wolnym od codzienności. Osobiście uwielbiam!

I wreszcie – fakt, że zaangażowałaś się w proces na tyle, żeby wyjść z domu, zorganizować sprawy, tak aby móc uczestnicy w warsztacie, wzmacnia efekty płynące z tego spotkania.


Z czego jestem znana?

  • Jestem znana z dygresji, które okazują się kluczowe.
  • Jestem znana z poczucia humoru i dysonansu do siebie.
  • Jestem znana ze szczerego mówienia kim jestem ze wszystkim co mam.
  • Jestem znana z nieowijania w bawełnę.
  • Jestem znana z tego, że trafiam w punkt.
  • Jestem znana z tego, że każę ludziom palić świeczki, zakopywać różne rzeczy w ziemi, a inne  palić lub wrzucać do płynącej wody.


Jakie korzyści otrzymasz korzystając z moich kursów?

Konkretne narzędzia do poukładania swojej rodziny na nowo i zbudowania szczęśliwych relacji z partnerem i z dziećmi.

Uświadomisz sobie swoje pomyłki, ograniczające przekonania, iluzje…

Będziesz miała większą zgodę na fakt, że popełniasz błędy, i otrzymasz narzędzia, które pomogą Ci sobie z tym radzić.

Poznasz również narzędzia, które pomogą nie tylko naprawić błędy, ale zamienić je na korzyści.

Otworzysz się na głos własnej intuicji i wewnętrznego prowadzenia.

Plan działania do zastosowania po kursie.

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]