Warsztat wyjazdowy:

JESTEM SWOIM SPEŁNIONYM MARZENIEM

 

 

Gdybyś miała magiczną różdżkę, to jak wyczarowałabyś swoje życie?

Wyobraź to sobie – jak wygląda  Twój dzień, praca, związek, relacja z bliskimi? Jakie masz hobby? Jak spędzasz wolny czas? Ile go masz?

Pozwól sobie poczuć jaka jest ta WERSJA CIEBIE, która żyje tym życiem?

Jak czuje się w sowim ciele?
Jakie mam myśli o sobie i świecie? Jakich emocji najczęściej doświadcza?

Jaka jest ta WERSJA SIEBIE, KTÓRA ŻYJE ŻYCIEM TWOICH MARZEŃ?

Jaka jest ta WERSJA CIEBIE, KTÓRA JEST TWOIM SPEŁNIONYM MARZENIEM?

~~~

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Nie musisz zmieniać swojego partnera, dzieci, pracy… Nie musisz robić rewolucji, walczyć o swoją przyszłość…

Ba, nie musisz nawet zmieniać i poprawiać siebie! Uf!!!

Nie musisz z nikim i niczym walczyć… Wystarczy, że staniesz się tą wersją siebie, która… nie tyle żyje życiem swoich marzeń. Ona wręcz jest SWOIM SPEŁNIONYM MARZENIEM!

Bo przecież ten idealny związek, relacja z dzieckiem, pieniądze, podróże, praca zgodna z Twoja misją… to wszystko ma sprawić, że jesteś określoną wersją siebie, która doświadcza życia w określony sposób.

Najczęściej, czuje się SZCZĘŚLIWA, SPOKOJNA I SPEŁNIONA!

Zgadłam?

Tego właśnie pragniesz?

~~~

Nie poczujesz się tak od tego, że wymienisz swoją pracę, czy partnera na nowszy model… Choć może się okazać, że faktycznie to zrobisz…

Już nic nie rozumiesz?

Wyjaśniam!

KREUJEMY SWOJE ŻYCIE OD ŚRODKA NA ZEWNĄTRZ!

Najpierw stajemy się tą WERSJĄ SIEBIE, która odczuwa ZAUFANIE, że wszystko czego potrzebuje pojawi się we właściwym momencie, a w wyniku tego pieniądze, zasoby, możliwości i wszelka OBFITOŚĆ pojawhttps://app.mailerlite.com/ema…ią się w jej życiu w cudowny i zachwycający sposób, którego na ten moment nie jesteś w stanie sobie wyobrazić.

Najpierw poczujemy się KRÓLOWĄ SZCZĘŚLIWYCH RELACJI, aby za chwilę odkryć, że nasze relacje, naturalnie, niepostrzeżenie stają się szczęśliwe, wspierające i pełne wzajemnego doceniania się.

Najpierw odczuwamy głęboką miłość, wdzięczność i docenienie dla swojego CIAŁA, a pod wpływem naszego stosunku do niego nasze ciało zdrowieje, nabiera lekkości i witalności.

 

~~~

Zapraszam Cię na warsztat JESTEM SWOIM SPEŁNIONYM MARZENIEM, podczas którego weźmiesz udział w ćwiczeniach i procesach, medytacjach, ćwiczeniach ruchowych, oddechowych i wizualizacjach, dzięki którym rozpuścisz kotwice, które trzymają Cię w tym co już pase i zużyte, a połączysz się z tą wibracją, do której od dawna woła Cię serce.

Podczas wyjazdy wykonasz również KOLAŻ DUSZY METODĄ SOUL COACHING®, pobędziesz z naturą i wytańczysz swoje emocje!

ORGANIZACYJNIE:

Zgłaszamy się do 19.05 (niedziela), mamy 12 miejsc.

ZAKWATEROWANIE: 19 maja tworzy się ostateczna grupa – wiedząc ile jest osób wybieramy miejsce. Będzie to dom do wynajęcia w jakimś pięknym miejscu w naturze – celujemy, żeby było to maks 3 h od Warszawy (a najlepiej bliżej). Opłata za nocleg to zrzutka na wynajem domu – staramy się, żeby nie wyszło to więcej niż 250 zł za 2 noclegi.

DOJAZD – do tej pory udawało się nam dogadać tak żeby jechać na 2 -3 samochody. Zrzucamy się na benzynę.

JEDZENIE – przygotowuję gotowe dania, do których na miejscu dogotowujemy ryż/kaszę, makaron. Zrzutka na jedzenie to 120 zł na wszystkie 3 dni. Zapytam na grupie o alergie, specjalne diety (wegańskie/wegetariańskie, bezglutenowe itp.)

CENA WARSZTATU – 350 zł

➡TERMINY/GODZINY:

  • Zaczynamy kolacją o g. 18 w piątek 7 czerwca, a o 19- 21:30 mamy pierwszy blok zajęć.
  • Kończymy w niedzielę 9 czerwca o g. 12:30, potem 13:00 obiad i około 14:30 ruszamy w drogę powrotną.
  • W sobotę układamy plan zajęć w zależności od pogody i energii grupy -zajęcia przeplatane posiłkami, spacerami. Wieczorem – imprezka:)))

➡ ZAPISY – kliknij przycisk poniżej