KURS: RODZICIELSTWO Z POZYTYWNĄ DYSCYPLINĄ ONLINE

Serdecznie zapraszam do KURSU RODZICELSTWO Z POZYTYWNA DYSCYPLINĄ ONLINE dla rodziców, którzy pragną poznać narzędzia, które pomogą im ogarnąć swoje rodzicielskie wyzwania, budować w swoim domu zasady zgodne z ich światopoglądem i potrzebami zarówno dzieci, jak i rodziców oraz wychowywać swoje dziecko na szczęśliwego i zaradnego dorosłego.

Zapraszam Cię do zapoznania się z WSTĘPEM DO KURSU – znajdują się tu informacje o strukturze kursu, jak również praktyczne wskazówki, które pomogą Ci go sprawnie realizować. Ufam, że po zapoznaniu się z tymi informacjami, będziesz mogła/mógł podjąć decyzję, czy kurs jest najlepszą opcją dla Ciebie.

Możesz realizować kurs w wersji:

PD BASIC (Twoja inwestycja to 147 zł) – webinary + notoki wizualne i podcasty, które reliazujesz samodzielnie we własnym tempie.

PD VIP 3 SESJE (Twoja inwestycja to 897,00zł)  – oprócz kursu otrzymujesz 3 sesje 1:1 ze mną (jeśli wolisz raty – kliknij tutaj: PD VIP 3 SESJE – RATY)

PD VIP 9 SESJI (Twoja inwestycja to 1 797,00zł) – oprócz kursu otrzymujesz 9 sesji 1:1 ze mną (jeśli wolisz raty – kliknij tutaj: PD VIP 9- RATY)

Jeśli masz pytania, nie wiesz którą wersję wybrać i zastanawiasz się czy ten kurs jest dla Ciebie skontaktuj się ze mną!

Pomogę Ci wybrać najlepszą opcje dla Ciebie:)