fbpx

KURS: RODZICIELSTWO Z POZYTYWNĄ DYSCYPLINĄ ONLINE

RODZICIELSTWO Z POZYTYWNĄ DYSCYPLINĄ ONLINE to kurs podstawowych narzędzi POZYTYWNEJ DYSCYPLINY – metody budowania harmonijnych relacji, która pomoże Ci wychować swoje dziecko na szczęśliwego, zaradnego, odpowiedzialnego i szanującego potrzeby swoje i innych dorosłego.

Podczas kursu poznasz metodę PD oraz jej skuteczne narzędzia, które pomogą Ci poukładać rodzinne relacje i zasady w sposób właściwy dla potrzeb członków Twojej rodziny, dzięki czemu zapanuje u Was atmosfera współpracy, spokoju i wzajemnego wspierania się. 

 

Jeśli…

… marzysz o tym, żeby Twoje dzieci wiedziały, kiedy jest czas obowiązków, zabawy z rodzicem, samodzielnej zabawy i przestrzegały tych reguł…

… marzysz, aby dzieci wypełniały swoje obowiązki bez nieustannego przypominania, napominania i popędzania…

… chciałabyś umieć reagować na bunt, niesłyszenie/niesłuchanie próśb/poleceń, w sposób, który wspiera rozwój Twojego dziecka i jednocześnie posuwa sprawy naprzód…

… masz dość poranków kojota i przeciągających się w nieskończoność wieczorów z dziećmi…

… jesteś zmęczona ciągłym rozwiązywaniem kłótni i problemów swoich dzieci…

… Twoje dzieci doprowadzają Cię do szału, a Ty nie masz pojęcia, jak poradzić sobie ze złością…

… Ty doprowadzasz swoje dzieci do szału i nie masz pomysłu, jak pomóc im poradzić sobie ze złością😉…

… masz dość ciągłych jęków, histerii i „wymuszania”…

… masz wrażenie, że Twoje dziecko mówi „Nie!” zanim jeszcze usłyszy, co powiedziałaś…

… szukasz pomysłów jak wesprzeć swoje dziecko w relacjach z rówieśnikami (w tym z rodzeństwem)…

… szukasz pomysłów jak wesprzeć swoje dziecko w relacji z pedagogami, dziadkami i innymi dorosłymi…

… chciałabyś znaleźć sposób na dogadanie się ze swoim partnerem, dziadkami dziecka i innymi opiekunami, abyście wszyscy zaczęli grać do wspólnej bramki, znajdując rozwiązania dobre dla dziecka i wszystkich pozostałych … to naprawdę możliwe!…

… jesteś zmęczona, zamęczona, zmęczona… a Twoje największe marzenie, to aby wszyscy dali Ci wreszcie święty spokój….

… martwisz się, że nie umiesz wychować swojego dziecka na człowieka szczęśliwego i zaradnego, i jednocześnie będącego w szacunku do innych ludzi i innych czujących istot…

…to ten kurs jest dla Ciebie, ponieważ dostarczy Ci konkretnych
i „wdrażalnych” narzędzi, które pomogą Ci rozwiązać powyższe problemy niezależnie od wieku, w jakim jest Twoje dziecko (na PD nigdy nie jest za wcześnie, ani za późno).

STRUKTURA KURSU:

 • 16 nagrań trwających 25-70 minut (możesz też wybrać opcję podcastu – korzystaj jak Ci wygodniej).

Niektóre nagrania są zapisami live, podczas których opisywałam na przykładach, jak skutecznie zastosować dane narzędzie Pozytywnej Dyscypliny lub filmami video (nagranymi offline), w których wyjaśniam działanie tych narzędzi.

W takcie lub na końcu nagrań wyświetlone są slajdy podsumowujące i porządkujące przedstawioną wiedzę.

 • Notka podsumowująca, uzupełniająca wiedzę oraz małe zadanie, które pomoże Ci wdrożyć poznane narzędzia w swojej rodzinie.
 • Materiały otrzymujesz ode mnie na zawsze w formie maila zawierającego linki do filmików, podcastów i plików pdf.


Możesz realizować kurs w 3 wybranych opcjach:

OPCJA BASIC - SZCZEGÓŁY

OPCJA BASIC – dostajesz wszystkie materiały na raz mailem i sam/a decydujesz jak i kiedy realizujesz program.

ZALETY OPCJI BASIC

 1. Masz dostęp do materiałów od razu po dokonaniu wpłaty.
 2. Możesz wykonywać kurs w dogodnym dla siebie czasie i tempie.
 3. Jest to opcja bardzo atrakcyjna cenowo.
 4. Jeśli chcesz zdobyć zaświadczenie
  o ukończeniu kursu podstawowego Pozytywnej Dyscypliny, aby dalej ubiegać się o tytuł edukatora PD, to jest to opcja, która zapewnia Ci tę możliwość w dogodnym czasie
  i niedużej cenie.

P.S. Jeśli potrzebujesz zaświadczenia – napisz do mnie maila w tej sprawie.

 

TWOJA INWESTYCJA TO 147 ZŁ

WCHODZISZ W TO? 

OPCJA VIP - 3 spotkania z rodzicem/parą rodziców: SZCZEGÓŁY

OPCJA VIP – 3 spotkania z rodzicem/parą rodziców

Opcja VIP 3 spotkania zawiera wszystko to, co opcja BASIC, a dodatkowo 3 spotkania z rodzicem/parą rodziców  (1,5 h), podczas których omawiamy Twoje/Wasze konkretne rodzinne wyzwania, docieramy do ich przyczyn (niespierających podświadomych programów zaciągniętych m.in. z dzieciństwa, Twojego okresu prenatalnego, historii rodowych itd.) a następnie rozpuszczamy je, aby ostatecznie połączyć się ze swoją wewnętrzną Mocą.

Jesteście najlepszymi rodzicami dla swoich dzieci – Ty i Twój partner/Twoja partnerka. Kiedy to uznasz, dając sobie i jemu/jej jednoczesne prawo do błędów i nauki, wspierając się wzajemnie w tym procesie – to jest moment wejścia w rodzicielską Moc

ZALETY OPCJI VIP

Indywidualne spotkania ze mną pomogą Ci wykonać wewnętrzną pracę na dużo głębszym poziomie, niż podczas gdy realizujesz kurs samodzielnie.

Jeśli zdecydowaliście się na pracę w parze, wówczas ważną wartością jest możliwość usłyszenia się nawzajem na nowo,  dzięki czemu możecie się lepiej zrozumieć oraz poznać mechanizmy, które podświadomie wpływają na Waszą relację jako pary i rodziców oraz relację z dzieckiem/dziećmi.

Praca indywidualna również ma swoje plusy – możemy całkowicie skupić się na Tobie, a Twoja zmiana, automatycznie wpływa na zmianę Twojego partnera/ki i dziecka/ci.

Jak to wygląda w praktyce?

W przypadku spotkań, w których uczestniczycie jako para – pierwsze spotkanie odbywamy w trójkę, a następne spotkania indywidualnie – najpierw z jednym, potem z drugim rodzicem.

Przed pierwszym spotkaniem uczestnik/cy są poproszeni o:

 • wypełnienie ankiety, dzięki której dowiem się więcej o przyczynach, dla których zdecydowałaś/eś się na wspólną pracę oraz o Tobie – jaki jest Twój stan zdrowia teraz i w przeszłości, jakie były/są Twoje relacje z rodzicami, jaki był przebieg ciąży, porodu u Ciebie i Twojego dziecka… Odpowiedzi pomogą mi ustalić jakie są potencjalne przyczyny Twoich wyzwań rodzicielskich pod kątem Totalnej Biologii
 • wykonanie ćwiczenia z pierwszej lekcji kursu, którym podzielisz/cie się w trakcie pierwszego spotkania.

Podczas moich sesji korzystam nie tylko z narzędzi Pozytywnej Dyscypliny, ale również z metody Soul Coaching® i Totalnej Biologii. Te spotkania to nie tylko odpowiedź na Twoje rodzicielskie wyzwania, ale przede wszystkim głęboka transformacja na poziomie Twojego serca. Więcej o tym, jak pracuję podczas sesji indywidualnych dowiesz się TUTAJ.

Sesje odbywają się online na ZOOM lub na żywo (w moim gabinecie na warszawskim Ursynowie). Spotkania mogą odbywać się od 6.30 rano do godziny 17.30 od poniedziałku do piątku.

TWOJA INWESTYCJA TO 897 zł lub 3×310 zł

WCHODZISZ W TO? 

OPCJA VIP - 9 spotkań z rodzicem/parą rodziców: SZCZEGÓŁY

OPCJA VIP –  9 spotkań z rodzicem/parą rodziców

Opcja VIP 9 sesji zawiera wszystko to, co opcja VIP – 3 spotkania, a ponadto dodatkowych 6  spotkań z rodzicem/rodzicami (1,5 h), dzięki czemu będziemy mieć większą przestrzeń do pracy nad zrozumieniem przyczyn doświadczanych wyzwań oraz rozpuszczeniem podświadomych blokad – niewspierających przekonań i powiązanych z nimi emocji – aby ostatecznie połączyć się ze swoją wewnętrzną Mocą.

Jak to wygląda w praktyce?

Podobnie jak w przypadku opcji VIP 3 sesji – przed wypełnisz/cie ankietę i wykonasz/cie ćwiczenie, które omówimy na pierwszym spotkaniu.

Jeśli wykupujecie pakiet jako para, to pod koniec spotkania ustalimy, harmonogram realizowania kursu oraz grafik kolejnych spotkań – w tym, których będziecie uczestniczyć jako para, a które odbędziecie indywidualnie – z jednym, a potem z drugim rodzicem.  

TWOJA INWESTYCJA TO 1797 zł lub 4×450 zł

 WCHODZISZ W TO? 


*WAŻNE: Jeśli ukończyłaś/łeś już wcześniej mój KURS POZYTYWNEJ DYSCYPLINY,
a chcesz skorzystać z opcji VIP – napisz do mnie – dostaniesz RABAT, który obniży Twoją inwestycję o 15%.

 

CO ZYSKUJESZ WYBIERAJĄĆ OPCJĘ VIP?

  1. Dotrzesz do podświadomych przyczyn swoich trudności.

  Pewnie wiesz o tym, że 95% decyzji jakie podejmujesz, słów, które wypowiadasz, podyktowane jest nie tym, co świadomie wiesz i czego świadomie pragniesz, ale tym, co przechowujesz w swojej podświadomości.

  Dotarcie do tych podświadomych przekonań samodzielnie bywa trudne, ponieważ sami nie mamy do siebie dystansu lub nie mamy narzędzi, które pomogą nam zajrzeć do głębiej położonych warstw naszego umysłu.

    

   2. Uwolnisz się od wzorców, które są przyczyną tych trudności.

   Podczas sesji pomogę Ci przetransformować niewspierające Cię przekonania, rozpuścić zblokowane emocje, które są jak kotwica trzymajaca stare wzorce w Twoim polu energetycznym i umyśle. Pomogę Ci połączyć się z tą wersją Ciebie, która kreuje relacje i Twoje życie w sposób, do którego tęskni Twoje serce. Dzięki holistycznemu nie tylko porozmawiasz o Twoich wyzwaniach i dotrzesz do ich przyczyny, ale faktycznie uwolnisz je ze swojej podświadomości.

    

     

    3. Skorzystasz z kursu POZYTYWNEJ DYSCYPLINY na 100%

    Co tu dużo gadać… Praca 1:1 zobowiązuje:) Dlatego realizując kurs w tej opcji masz 100% pewności, że wykorzstasz potncjał tego kursu maksymalnie.

    Jeśli masz pytania lub czujesz, że potrzebujesz wsparcia w dobraniu najlepszej opcji dla Ciebie, to jestem!

    Napisz do mnie na: kontakt@monikacywinska.com

    W tytule: NIE WIEM CO WYBRAĆ?

    Zadam Ci kilka pytań, które pomogą nam dookreślić jakie są Twoje potrzeby. Następnie podczas, krótkiej rozmowy telefonicznej wybierzemy najlepszą dla Ciebie opcję.

    Nie chcesz zawracać mi głowy?

    Nie zawracasz mi głowy! Uwielbiam poznawać osoby, które korzystają z moich kursów i z radością pomogę Ci wybrać rozwiązanie, które będzie dla Ciebie optymalne i sprawi, że to, co tworzę, da Ci pożądane rezultaty. Twoje rezultaty mnie uskrzydlają😊