28-DNIOWY PROGRAM SOUL COACHING ® jest organizowany jako KURS ONLINE 2 razy w roku.
W każdej chwili możesz zrealizować go INDYWIDUALNIE.

 

Znasz to poczucie impasu, kiedy Wiesz (bo wiesz) co potrzebujesz zrobić, aby życie Twoje i Twoich bliskich zmieniło się na takie, którego pragniesz, ale wciąż nie podejmujesz działania, bo jesteś zakleszczona w myśli typu:

 • Gdybym tylko miała bardziej wspierającego partnera, wtedy mogłoby mi się udać, ale z moim partnerem – wciąż podcinającym skrzydła – nie ma szans:( Żeby dokonać upragnionej zmiany musiałabym się z nim rozstać, ale nie chcę tego robić dzieciom/boję się, że sama sobie nie poradzę/ w głębi serca wciąż go kocham.
 • Gdybym tylko miała w dzieciństwie bardziej wspierających rodziców – nie miałabym tylu podświadomych ograniczeń, które muszę uzdrowić, zanim będę wystarczająco silna, aby wprowadzić zmiany;
 • Gdybym miała tak ciężkie życie jak ta laska, co napisała tę inspirującą książkę, to miałabym motywację do zmiany, ale będąc w moim ciepłym… no po prostu nie mam wystarczającej motywacji (czytaj – muszę doprowadzić moje życie do ruiny, abym mogła ruszyć się z miejsca).
 • Gdybym tylko nie miała małych i absorbujących dzieci/kredytów do zapłacenia/problemów zdrowotnych mogłabym spełniać swoje marzenia, ale póki co muszę odłożyć je na bok i poczekać na bardziej sprzyjający moment.
 • Gdybym tylko była silniejsza/mądrzejsza/bardziej odważna mogłabym to zrobić, ale przeczytałam już wszystkie książki, odbyłam wiele kursów i sesji uzdrawiających i wciąż mi się nie udało… więc widać nie jest mi to dane:( Może na emeryturze lub w przyszłym życiu będę wystarczająco gotowa.
 • Gdybym tylko dokładnie wiedziała czego naprawdę, w głębi serca pragnę… Ale ja wciąż nie wiem:( Jednego dnia wydaje mi się, że to jest to, ale następnego przychodzą wątpliwości i zmieniam swój pomysł. W rezultacie wciąż nie robię nic.
 • Gdybym… – no właśnie co??? Co mówi sabotażysta w Tobie?

Umysł jest pełen takich chochlików – małych sabotażystów, którzy powiedzą Ci że:

 • Nie da się!
 • Zmiana zrobi komuś krzywdę, a Ty okażesz się samolubną egoistką.
 • Nie uda się (tak szybko jak sądzisz, że powinno) i oni (czyli kto?) powiedzą “A nie mówiłam/em?” – wówczas Ty pogrążysz się w poczuciu porażki i rozczarowania sobą i już nigdy nie podejmiesz próby.

A co, jeśli tak naprawdę:

 • Odpowiedź jest w Tobie, a zmienne pomysły to tylko negocjacje Twojego umysłu, który wysyła te chochliki, bo zwyczajnie boi się zmiany (tak już ludzki umysł ma)?
 • Wystarczy nauczyć się z tymi chochlikami odpowiednio obchodzić, aby zacząć wprowadzać Zmiany już TERAZ?
 • Masz wszelkie potrzebne zasoby i  Moc w Sobie i nikt i nic zewnętrznego nie może Cię zatrzymać… chyba, że Ty mu/temu tę moc nadasz?
 • Jesteś dla siebie największym autorytetem, szamanem, mentorem, coachem – wszelkie odpowiedzi/ wskazówki są w Tobie, więc nie musisz już czekać na zbawiciela z magiczną różdżką, aby Cię uzdrowił i powiedział co masz robić… Bo Ty to już Wiesz.


Zapraszam Cię w podróż, w której z pomocą pięknych medytacji, procesów i ćwiczeń oczyścisz się z gęstej energii trudnych emocji zamrożonych w Twoim ciele mentalnym, emocjonalnym, fizycznym i duchowym.

 

Zacznij zmieniać swoje życie Tu i Teraz,

dla najwyższego dobra swojego i wszystkich osób z Tobą związanych.

Podróż z programem Soul Coaching® po raz pierwszy odbyłam w 2019 roku. Zanim wzięłam w nim udział, moje życie było pełne napięcia, przepychania się z czasem i ciągłego gaszenia pożarów – aby zdążyć ze wszystkim – mieć czas dla dzieci, partnera, biznesu, a może nawet dla siebie. Obserwowałam różne moje mentorki – kobiety Mocy, które wydawały się żyć swoje życie tak lekko i bez wysiłku, a przy tym miały tak niewiarygodne sukcesy w swojej branży. Jak one to robią??? Zachodziłam w głowę!

Mój pierwszy udział w 28-dniowym programie Soul Coaching® był dla mnie momentem oświecenia. Zrozumiałam, że rozwój może być lekki, bardzo efektywny, kiedy przekierujesz swoją uwagę z ciągłego uzdrawiania i poprawiania siebie, a przyłożysz większą wagę do wizji i robienia w sobie miejsca na NOWE, poprzez regularne porządki.

Wszechświat nie znosi próżni. Kiedy posprzątałam i poukładałam na nowo moje wnętrze na poziomie mentalnym, emocjonalnym, duchowym i fizycznym zrobiłam wreszcie miejsce na to, czego tak pragnęłam. Niezwykle ważna w tym procesie jest Intencja – dzięki niej w tę stworzoną przez Ciebie próżnię wskoczy to, czego pragniesz, a nie coś przypadkowego.

 

Co to w praktyce oznaczało w moim życiu?

• Poukładałam swoje relacje z dziećmi, tak aby było w nich jeszcze więcej mądrego wsparcia, a mniej wyręczania.

• Poukładałam swoją relacje z partnerem, w której do tej pory było wciąż dużo pretensji oceniania, teraz jest więcej doceniania, wzajemnego wspierania się i grania do wspólnej bramki.

• Poukładałam swój biznes, tak aby jeszcze bardziej płynął z serca i harmonijnie przeplatał się z moim życiem prywatnym – które wreszcie zaczęło istnieć! Codziennie chodzę do lasu, w weekendy jeżdżę z koleżankami na wypady w Polskę, tańczę taniec brzucha i mam więcej życia w życiu!

I wiesz co? Im bardziej soczyste jest moje życie, im bardziej otwieram się na wsparcie ludzi i Wszechświata, tym moje cele realizowane są szybciej, a rezultaty samą mnie zdumiewają.

Ten proces przeszłam nie tylko ja, ale również tysiące osób, które doświadczyły transformującej mocy tego programu stworzonego
przez niesamowitą Denise Linn.

 

A zatem, czy TY jesteś gotowa na wewnętrzne porządki?

 

CZYM WŁAŚCIWIE JEST SOUL COACHING?

28-dniowy program Soul Coachingu® to podróż w głąb samej siebie, aby rozpoznać sens swojego życia, znaleźć motywację do działania i wzmocnić swoją pewność siebie.

Wewnętrzne porządki odbywają się przy wsparciu 4 żywiołów:

W tygodniu 1 wspiera nas żywioł powietrza w oczyszczaniu na poziomie mentalnym:

Na początek uświadomisz sobie, gdzie jesteś teraz, a gdzie chcesz być.

Dowiesz się jakie są wskazówki Twojej Duszy dla Ciebie na ten moment.

Uświadomisz sobie jakie są Twoje najgłębsze wartości i poznasz wskazówki Twojej Duszy, jak dostroić Twoje życie do nich.

Dowiesz się, jakie podświadome przekonania blokują Cię w kreowaniu życia jakiego pragniesz.

Zrobisz porządki w swoim mieszkaniu, aucie, biurze – jak mawia Denise Linn (autorka metody Soul Coaching®) „Sprzątanie to nowoczesna alchemia”.

Dowiesz się, jak zmieniać swoje wady w mocne strony.

Połączysz się ze swoja wewnętrzną Mocą i dowiesz się, jaka jest misja twojej Duszy.

W tygodniu 2 wspiera nas żywioł wody w oczyszczaniu na poziomie emocjonalnym

Uświadomisz sobie ważne wydarzenia z Twojego życia, pod wpływem których zbudowałaś podświadome mechanizmy przetrwania – rozpoznasz je i podejmiesz decyzję, czy chcesz pozostawić je w swoim umyśle, czy nie.

Uwolnisz trudne emocje, które blokują Cię w kreowaniu życia i relacji o jakich marzysz.

Nauczysz się stawać w swojej prawdzie odważnie i jednocześnie z miłością i szacunkiem do swoich bliskich.

Dowiesz się, co pochłania Twoją energię, a co Ci jej dodaje.

Poznasz i zaopiekujesz się swoim wewnętrznym dzieckiem, pozwalając mu marzyć i bawić się.

W tygodniu 3 wspiera nas żywioł ognia w oczyszczaniu na poziomie duchowym

Wzmocnisz poczucie własnej wartości.

Spojrzysz w oczy swojemu cieniowi… i okiełznasz go!

Zaczniesz poszerzać swoją strefę komfortu, aby żyć w zgodzie ze sobą.

Zamienisz swojego wewnętrznego krytyka na wewnętrznego obserwatora, dzięki czemu przestaniesz się ciągle oceniasz, a zaczniesz być uważna.

Zrobisz porządki w swoich nawykach – usuniesz te, które odsuwają Cię do wewnętrznej harmonii, a zostawisz, te które Cię wspierają.

 

W tygodniu 4 wspiera nas żywioł ziemi w oczyszczaniu na poziomie duchowym

Połączysz się z wewnętrzną mądrością, która wesprze Cię w Twojej intencji.

Dowiesz się, jakie są potrzeby Twojego ciała i jak możesz je wesprzeć.

Skontaktujesz się z duchem matki ziemi i dowiesz się, jak może wspierać Cię w Twojej

intencji oraz jak Ty możesz wspierać planetę.

Pokochasz swoje ciało – nauczysz się dostrzegać jego piękno, wspierać jego zdrowie i witalność.

Oczyścisz ciało ze złogów, które zakłócają jego homeostazę i połączenie z poziomem mentalnym,emocjonalnym i duchowym.

Ugruntujesz transformacje z dotychczasowego trwania programu.

Zbudujesz wizję życia w zgodzie ze swoją Duszą i w harmonii ze swoim ciałem, która będzie prowadzić Cię po zakończeniu programu.


 

NIEZWYKŁA MOC TEGO PROGRAMU,
KTÓRA SPRAWIA, ŻE JEST ON IDEALNY
RÓWNIEŻ DLA KOBIET BARDZO ZAJĘTYCH

Był taki czas, kiedy totalnie odcięłam social media – frustrowało mnie, że jest tam tyle ciekawych ofert kursów, w których chciałabym uczestniczyć, ale zwyczajnie brakuje mi czasu.
 
Też tak masz?
 
Skoro tu jesteś, to zapewne masz ochotę wziąć udział w programie, ale podobnie jak ja jesteś zajętą osobą
i obawiasz się, że kupisz kurs, a potem nie będziesz miała czasu z niego skorzystać.

Dlatego pomyślałam, że wyjaśnię, na czym polega niesamowita Moc tego programu,
która sprawia, że nie potrzebujesz na niego poświęcać dużo czasu,
aby skutecznie go realizować i mieć fenomenalne rezultaty.

 
Otóż, większość ćwiczeń wykonuje się w tzw. międzyczasie np. wysyłaj dziś światło do spotkanych osób w domu, pracy, sklepie…
Albo zwróć dziś uwagę na to, co osłabia, a co podnosi Twój poziom energii.
 
💜W tym programie pracujemy holistycznie💜
• nie tylko na poziomie mentalnym (kiedy coś rozkminiasz – robisz listy/tabelki… – tego będzie mało),
• ale również na poziomie emocjonalnym i duchowym (istotne jest nie tyle co myślisz, ale bardziej co czujesz /czego doświadczasz)
• oraz na poziomie fizycznym (ćwiczeniem może być bardziej uważne doświadczanie przyrody podczas drogi
do pracy lub większa uważność na swoje ciało).
 
Codziennie rano otrzymasz 3-4 minutową medytację (mp3) oraz ćwiczenie do wykonania. Możesz wybrać wykonanie ćwiczenia na 3 poziomach zaawansowania: pierwszy zajmie Ci 5 minut, kolejny 15, trzeci tyle czasu ile będzie trzeba. Wybór należy do Ciebie.
 
Co więcej ta holistyczna struktura sprawia, że program działa (działa, działa! 😊),
niezależnie od tego jak pilnie robisz zadania oraz od tego czy Twój świadomy umysł w to wierzy lub czy nie.
 

Program działa również dlatego, że łączy w sobie moc wszystkich kobiet,
które wspólnie wyruszyły w podróż w głąb swojego Jestestwa – to wspólne pole, prowadzi nas i wspiera,
podbija Twoją osobistą moc, która sprawia, że transformacje będą jednocześnie głębokie, jak i łagodne.

 

„Ogromne, transformujące zmiany dzieją się w Tobie niezależnie od tego, czy to czujesz czy nie”
– mawia Denise Linn, autorka programu Soul Coaching ®, która tworząc go, pomogła zarówno sobie, jak i tysiącom osób na całym świecie uzdrawiać swoje zdrowie, relacje, życie.

Tak jest i to się dzieje!

STRUKTURA KURSU

MAIL Z AFIRMACJĄ, MEDYTACJĄ I ĆWICZENIEM

Codziennie wcześnie rano, rozpoczynając od 15 listopada, otrzymasz ode mnie maila z nagraną medytacją i ćwiczeniami do wykonania na 3 poziomach (ćwiczenia będą zarówno nagrane, jak również napisane w treści maila i pliku pdf).

MEDYTACJA
Ważne, abyś codziennie najlepiej w pierwszej części dnia odsłuchała medytacji, gdyż będzie Cię ona prowadziła na głębszym poziomie przez cały dzień, nawet bez specjalnego wysiłku,czy rozmyślania na jej temat.
Medytacji nie musisz koniecznie wykonywać siedząc w lotosie, lewitując nad ziemią😉
Możesz ją odsłuchać na przykład jeszcze zanim podniesiesz się z łóżka, jadąc metrem, spacerując albo w samochodzie, zanim ruszysz w drogę do pracy (Uwaga! Nie słuchamy medytacji jadąc autem!) – większość medytacji trwa 3-4 minuty (kilka ma 8 minut).
Oczywiście idealnie jest, gdy uda Ci się znaleźć sposób, aby na chwile zamknąć oczy i wyciszyć, ale nie martw się, jeśli Ci się nie uda.
To i tak działa!
I to nie żadne czary, tylko zdolności naszego podświadomego mózgu.

5 WEBINARÓW:

15, 22, 29 listopada, 6, 13 grudnia w g. 18.30-20.00 

Podczas tych spotkań będziemy dzielić się swoimi doświadczeniami, trudnościami i radościami oraz przechodzić przez transformujące ćwiczenia i procesy.

Spotkania będą odbywały się na platformie ZOOM, która umożliwi nam wzajemne widzenie się i słyszenie. Możesz też podjąć decyzję o wyłączeniu kamery i mikrofonu, jeśli poczujesz taką potrzebę. Wówczas będziesz porozumiewać się z pozostałymi uczestniczkami poprzez chat.
Jeżeli nie uda Ci się uczestniczyć w którymś z webinarów, nie martw się. Będziesz mogła odsłuchać go później i przejść przez przeprowadzone ćwiczenia w dogodnym momencie.

ĆWICZENIA

Ćwiczenia możesz wykonywać na 3 poziomach zaangażowania.

Poziom 1 (ZOBOWIĄZANIE DO ZMIANY) zajmie Ci około 10 minut. Na nim możesz poprzestać.
Jeśli poczujesz, że poruszany temat chcesz zgłębić bardziej i masz w tym dniu na to czas, możesz wykonać Poziom 2 (PODEJMUJĘ WYZWANIE) lub Poziom 3 (IDĘ NA CAŁOŚĆ).

Jakiego rodzaju to ćwiczenia?
Są przeróżne. Od odpowiadania na pytania na kartce, przez sprzątanie szuflady w biurku, po bardziej duchowe, jak wysyłanie intencji miłości do bliskiej osoby, czy twórcze, jak intuicyjne rysowanie lub taniec.
To Ty decydujesz, jak bardzo chcesz zaangażować się w daną lekcję.
I nie jest to tak, że im pilniej robisz program, tym lepsze masz efekty.
Program działa niezależnie od tego, jak pilnie go robisz, a Ty z pewnością będziesz go robić na takim poziomie pilności, jaki jest najwłaściwszy.
A gdy poczujesz, że nie chcesz robić danego ćwiczenia w ogóle, nawet na poziomie 1, może to oznaczać dwie rzeczy:
• albo przerabiałaś ten temat już tyle razy, że nie masz ochoty znowu tego robić – i to jest okej;
• albo Twój umysł tak bardzo broni się przed zmianą, która jest Ci potrzebna, że wymyśla wymówki i usprawiedliwienia.
Na pierwszym spotkaniu nauczę Cię, jak odróżniać jedno od drugiego.

GRUPA KURSOWA NA FACEBOOKU

Do naszej dyspozycji będzie również grupa na Facebooku, na której będę wrzucała codzienne afirmację. Jeśli będziesz miała potrzebę otrzymania wsparcia lub chęć podzielenia się, będziesz mogła to zrobić pod postem z afirmacją na dany dzień.
W ten sposób będziesz mogła otrzymać bieżące wsparcie ode mnie i pozostałych uczestniczek.

PROGRAM MOŻESZ TAKŻE ZREALIZOWAĆ
W FORMIE INDYWIDUALNEJ – ta oferta jest stale aktywna!

Zalety realizowania programu Soul coaching® indywidualnie:

1. Zamiast 5 webinarów na Zoom spotykam się z Tobą indywidualnie na sesje coachingowe, dzięki czemu mogę wesprzeć Cię w Twojej podróży w sposób, który jest w 100% dostosowany do Twoich potrzeb, sytuacji życiowej i zasobów.

2. Możesz rozpocząć program wtedy, kiedy poczujesz gotowość zamiast czekać na kolejną edycję oraz dostosować godziny spotkań do Twojego grafiku.

3. Indywidualna współpraca daje większego “kopa” do aktywnego zaangażowania się w pogram, co przekłada się na rezultaty.

TWOJA INWESTYCJA W PROGRAM W WERSJI INDYWIDUALNEJ TO 1197 ZŁ