🧩Rodzinne Układanki z Moniką Cywińską🧩

Każdy z nas wchodzi w role – takie jest życie. Jednak niektóre role nie są dla nas korzystne i wpędzają nas albo w 🟡błędne koło, albo w 🔻trójkąt winy.
🔻Masz czasem wrażenie, że Twoje rodzinne relacje przypominają rozgrywkę, walkę, ciąg wielu bitew z różnymi zwycięzcami, a tak naprawdę samymi przegranymi?
🔻Czujesz się w niektórych sytuacjach jak ofiara?
🔻Niektóre relacje sprawiają, że wcielasz się w rolę ratownika?
🔻Czasem mimo woli stajesz się prześladowcą?
🔴⏩ W dzisiejszym video opowiadam o trójkącie winy, A ROZWINĘ TEN TEMAT W NASZEJ SPOŁECZNOŚCI: JEJ KRÓLEWSKA MOC.
Zatem jeśli poruszył Cię ten temat i chciałabyś dowiedzieć się jak z TRÓJKĄTA WINY WEJŚĆ W TRÓJKĄ ZWYCIĘZCY i jak zamienić rolę ratownika w rolę opiekuna, rolę prześladowcy w rolę asertywnego oraz z roli ofiary w rolę wrażliwego to serdecznie zapraszam Cię do wejścia w swoją MOC I DOŁĄCZENIA DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI
▶▶▶JEJ KRÓLEWSKA MOC

Ja w swojej rodzinie też wchodziłam w TRÓJKĄT WINY, a wyjściu z niego i wejściu w TRÓJKĄT ZWYCIĘZCÓW pomogły mi narzędzia POZYTYWNEJ DYSCYPLINY, które pomogą Ci w zaprzestaniu poszukiwania winnych, a rozpoczęciu poszukiwania rozwiązań i wdrażaniu ich.
▶▶▶KURSU POZYTYWNEJ DYSCYPLINY ONLINE rusza 28 lipca, a który jest obecnie dostępny w PROMOCYJNEJ CENIE💝 DO 10 lipca dla pierwszych 20 osób!

Dołącz do POZYTYWNYCH RODZICÓW I POUKŁADAJ SWOJE RODZINNE RELACJE W BLISKOŚCI I SPOKOJU👨‍👩‍👧‍👦❤️