5️⃣ KLUCZY 🔑 DO SKUTECZNEJ ZMIANY W RODZINNYCH RELACJACH👨‍👩‍👧‍👧❤️

Kiedy rozpoczynam współpracę z rodzicami, czy na warsztatach, czy indywidualnie, często emocje, które im towarzyszą, związane z ich wyzwaniami rodzicielskimi krążą wokół tzw. syndromu ofiary, czyli: „To nie tak miało być.”

„To inaczej miało wyglądać.”

„Wiedziałam, że będzie ciężko, ale nie sądziłam, że aż tak.”

„Moje życie legło w gruzach.”

No i oczywiście pojawia się mnóstwo trudnych emocji związanych z tym, że oceniamy siebie jako złych rodziców, a swoje dziecko jako wyjątkowo wymagające – to wszystko jest syndrom ofiary.

I dziś chciałabym Cię zaprosić do zmienienia tej perspektywy. Chciałabym Cię zaprosić do tego, abyś wyzwania rodzicielskie, czy wychowawcze traktowała, jako fantastyczną okazję do rozwoju. Chciałabym cię zaprosić do tego, żebyś zobaczyła macierzyństwo jako wortex do rozwoju Twojej świadomości. Chcę Ci też pokazać jakie jest

5️⃣ KLUCZY 🔑 DO SKUTECZNEJ ZMIANY W RODZINNYCH RELACJACH👨‍👩‍👧‍👧

❤️ Opowiadam o tym w niniejszym filmiku📹

Jeśli czujesz, że ta wiedza jest dla Ciebie pomocna i chciałabyś się nią podzielić z bliskimi lub przyjaciółmi udostępnij ten materiał, przekaż go dalej.🤝

▶️A jeśli czujesz, że chcesz na serio wziąć się za UKŁADANIE RODZINNYCH RELACJI NA NOWO, to serdecznie zapraszam Cię do dołączenia do mnie i reszty cudownych rodziców, którzy wzajemnie wspierają się iw tym procesie. Zyskujesz tam nie tylko wiedzę, ale i możliwość omówienia swoich wyzwań ze mną osobiście w naprawdę niezwykle niskiej cenie: 90 zł / 5 spotkań.

❗️Startujemy 24 czerwca i spotykamy się przez 5 śród w godzinach 20.30-22.30. Dołączaj do nas! Liczba miejsc jest ograniczona.