Czytam książki, chodzę na kursy, oglądam webinary, a wciąż popełniam te same błędy!🥶😱

O co chodzi❓ .

4️⃣ WAŻNE INFORMACJE, KTÓRE POMOGĄ CI FAKTYCZNIE WDROŻYĆ ZMIANY DO TWOJEGO RODZINNEGO ŻYCIA I PORADZIĆ SOBIE Z TYM UTKNIĘCIEM.

1. TWOIM ZACHOWANIEM KIERUJĄ PODŚWIADOME PRZEKONANIA Twoje zachowanie w 95% zależy od tego jakie przekonania znajdują się w Twojej podświadomości. Zaledwie 5% Twoich zachowań to świadome decyzje, żeby nie robić tego co zawsze, tylko postąpić zgodnie z nowym paradygmatem (którym natchnęłam się np. czytając książkę rozwojową).

2. ABY UWOLNIĆ PODŚWIADOME PRZEKONANIA MUSISZ JE SOBIE UWIADOMIĆ I PODJĄĆ DECYZJĘ, ŻE Z TEGO REZYGNUJESZ. Twoje przekonania (które kierują Twoim zachowaniem) zmieniają się nie tylko od tego, że uświadomisz sobie że to co robiłeś nie działa, albo nie działa tak dobrze jak sadziłaś/łeś np. od tej pory nie stosuję kar i nagród, bo źle wpływają na zaradność, asertywność i poczucie własnej wartości mojego dziecka i w dodatku nie działają na dłuższą metę bo trzeba coraz groźniejszych kar i coraz atrakcyjniejszych nagród, żeby zmotywować gagatka do działania. Ta decyzja jest ważna – to podstawa. I jednocześnie jest to dopiero (i aż) pierwszy krok. Aby mogła zajść zmiana musisz też wiedzieć co masz robić w zamian.

3. SUPER ŻE WIESZ CO NIE DZIAŁA – TERAZ POTRZEBUJESZ SIĘ NAUCZYĆ SIĘ CO DZIAŁA I TO WDRAŻAĆ I NIE PODDAWAĆ SIĘ, GDY NAPOTYKASZ PRZESZKODY. Może mi powiesz: „Monika, ale ja już wiem co robić w zamian. Czytałam książkę, byłam na kursie i znam już te narzędzia, a dalej mi nie wychodzi ich stosowanie. Zapytam Cię wówczas: „A czy podejmujesz regularne próby ich stosowania, wyciągasz wnioski z błędów i świętujesz sukcesy? Bo jeśli poddajesz się po jednej nieudanej próbie i stwierdzasz, że to nie działa, albo ze Ty nie działasz, albo Twoje dziecko nie działa, to możesz sobie czytać dalej te książki i słuchać teorii na live, czy kursach, ale nic z tego nie przyjdzie, ponieważ nie zrozumiałaś, tak sercem czegoś, co jest jedną z podstawowych zasad PD: BŁĘDY SĄ DOSKONAŁĄ OKAZJĄ DO NAUKI.” Jeśli podejmujesz decyzję, że coś zmieniasz to nie poddajesz się po pierwszej nieudanej próbie! To w końcu podjęłaś/podjąłeś tą decyzje czy nie. Ludzie, którzy podjęli decyzje próbują do skutku.

4. DOSTOSUJ NOWE NARZĘDZIA DO SWOJEJ RODZINY. Nie ma idealnego rozwiązania dla każdej rodziny – dlatego wiedzę, którą otrzymujesz w książce/na warsztacie, czy gdziekolwiek, musisz przetrawić i sprawdzić w działaniu w swojej rodzinie, z otwartością na modyfikacje i dostosowanie poznanych narzędzi i informacji do swojego kontekstu.

👨‍👩‍👧‍👦Jeśli czujesz, że masz w sobie teraz takie pragnienie, aby rzeczywiście:

🧩POUKŁADAĆ SWOJE RODZINNE RELACJE NA NOWO

🧩WYJŚĆ Z RODZINNEGO CHAOSU

🧩WYCHOWYWAĆ SWOJE DZIECKO NA ZARADNEGO DOROSŁEGO, KTÓRY UMIE BYĆ SZCZĘŚLIWĄ OSOBĄ,… …to mam dla Ciebie kurs, który naprawdę jest naprawdę wspaniałą sposobnością, aby to osiągnąć❗️

➡️24 czerwca rusza kurs POZYTYWNA DYSCYPLINA W DZIAŁANIU, który składa się z 5 warsztatów, na których będziemy na konkretnych przykładach uczestników uczyć się jak wykorzystywać narzędzia PD. Na każdym spotkaniu otrzymasz też otrzymasz pigułkę wiedzy odnośnie konkretnych tematów rodzicielskich.

🔹🔹🔹LINK DO OPISU KURSU I ZAPISÓW🔹🔹🔹

🌿❤️🌿🧡🌿💛🌿💚🌿💙🌿🌿❤️🌿🧡🌿💛🌿💚🌿💙

Najważniejszą wartością tego programu jest atmosfera wzajemnego wspierania się, która sprawia, że podczas tych spotkań zdejmiesz z siebie KILOGRAMY POCZUCIA WINY, przez które trudno Ci podejmować właściwe decyzje wychowawcze. Ponieważ jak się przekonasz, wszyscy rodzice mają bardzo podobne problemy, dlatego nawet jeśli Twój temat/problem nie zostanie omówiony, bo zostanie wylosowany inny temat innego uczestnika, bądź dlatego, że będziesz się wstydzić o nim powiedzieć, to i tak nauczysz się bardzo dużo na przykładach innych uczestników. Być może zastanawiasz się ile może kosztować taki kurs, na którym masz szanse omówić swoje faktyczne, prawdziwe problemy wychowawcze i jeszcze dostać grupę wsparcia i pewnie spodziewasz się, że sporo.

Otóż, oferuje Ci ten kurs za raptem 90 zł za 5 spotkań❗️

Ten program jest moim zaproszeniem dla Ciebie do zgłębiania POZYTYWNEJ DYSCYPLINY, zarówno jeśli…

👉chcesz się wgłębić w PD, a do tej pory tylko liznęłaś/liznąłeś temat – wówczas dostaniesz dodatkowe materiały ode mnie, jak również wskazówki, gdzie konkretnie możesz pogłębić wiedzę na specyficzny temat, który Cię interesuje.

👉znasz dobrze PD i wiesz już jak skuteczne są jej 52 narzędzia i pragniesz zyskać inspirację jak możesz je wdrożyć w swoich konkretnych sytuacjach rodzinnych.

➡️Wskakuj do nas i łap swoje miejsce – wszystkich miejsc jest 3️⃣0️⃣, a lista systematycznie się zapełnia, także po prostu zrób to, działaj – Bo też o działanie chodzi w tym programie💪

🔹🔹🔹LINK DO OPISU KURSU I ZAPISÓW🔹🔹🔹 https://monikacywinska.com/pozytywna-dyscyplina-w-dzialaniu-online-2/