SESJE DLA PAR

Jeśli Ty i Twój partner partnerka czujecie, że:

  • doświadczacie kryzysu i pragniecie sprawić, aby stał się on dla Was trampoliną, do wyniesienia Waszego związku na nowy poziom bliskości, współpracy i wzajemnego wspierania się,
  • Wasza relacja jest dobra, ale chcecie pracować nad tym, żeby była jeszcze piękniejsza i nauczyć się rozwijać ją, tak abyście oboje byli w Waszej relacji jeszcze szczęśliwsi
  • doświadczacie wyzwań wychowawczych ze swoim dzieckiem/dziećmi i czujecie, że przyczyną są trudności w Waszej relacji, które pragniecie rozwiązać w sposób najlepszy dla Was i dziecka/ci,
  • podjęliście decyzję o rozstaniu i potrzebujecie poukładać się w nowej sytuacji sposób najlepszy dla Was i Waszych bliskich…

czytaj dalej i dowiedz się jak pracuję i jak mogę Cię wesprzeć w Twoich wyzwaniach i zrealizowaniu swoich celów.

 

 

Dowiedz się więcej o mnie i mojej historii

JEŚLI…

Na pierwsze spotkanie zapraszam Was oboje. Podczas tego spotkania wesprę Was w tym, abyście oboje mogli uświadomić sobie i zwerbalizować swoje konkretne wyzwania i pragnienia. To absolutny “must be”, aby następnie przejść do kolejnego etapu, w którym poprowadzę każde z Was już indywidualnie dostosowując    … czujesz, że natłok spraw związanych z rodziną i pracą sprawia,
że sama już nie wiesz czego właściwie potrzebujesz,  nie mówiąc już o tym, jakie są Twoje pragnienia
i chciałabyś poczuć na nowo połączenie ze SOBĄ  i zacząć bez poczucia winy spełniać swoje marzenia,
robiąc to co jest Twoim osobistym Geniuszem,

… chcesz wyjść z poczucia utknięcia w ważnych dla Ciebie obszarach,
jak relacje rodzinne, relacje w związku, finanse, czy zdrowie,

… pragniesz mądrze wspierać swoje dziecko w budowaniu ważnych kompetencji życiowych
jak empatia, zaradność, umiejętność stawiania granic, troszczenie się o innych |
oraz poradzić sobie z wyzwaniami wychowawczymi w sposób skuteczny i jednocześnie zwiększający waszą bliskość,

… chcesz doświadczać w swoim życiu harmonii, spokoju, spełnienia i zyskać sprawczość w realizowaniu swoich celów…

zapraszam Cię do osobistej transformacji.

 

Skuteczna zmiana jest wówczas, gdy działamy holistycznie.

Dlatego na moich sesjach klienci pracują zarówno na poziomie
fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym dzięki wykorzystaniu:

...SOUL COACHING®

Dzięki Podróżom Duszy Soul Coaching® porozmawiasz ze swoimi emocjami, odkryjesz i rozpuścisz ograniczające Cię przekonania, które blokują Cię w realizacji Twoich celów i marzeń.

Porozmawiasz też ze swoja duchową esencją i dowiesz się jakie intencje, przekazy i wskazówki ma dla Ciebie.

Metoda ta jest najszybszy i najprzyjemniejszy znany mi sposób rozpuszczania niewspierających programów podświadomych człowieka.

 

...POZYTYWNEJ DYSCYPLINY

…poznasz skuteczne narzędzia do budowania szczęśliwych relacji w rodzinie i w innych obszarach, aby wprowadzić rozwiązania oparte na:

  • Szacunku do własnych potrzeb;
  • Szacunku do potrzeb innych osób;
  • Szacunku do wymogów sytuacji.

Skupiając się na potrzebach, zamiast udowadnianiu racji oraz poznając się narzędzia, które pomagają Tworzyć satysfakcjonujące dla Ciebie i innych rozwiązania i z szacunkiem je egzekwować, zaczynasz żyć w harmonii z samą/ym sobą i innymi ludźmi.

...TOTALNEJ BIOLOGII

Twoje ciało i podświadomość są ze sobą ściśle związane. Posługując się mapą Totalnej Biologii uświadomisz sobie co Twoje ciało opowiada o podświadomych konfliktach emocjonalnych będących z Tobą, czasem już od życia prenatalnego. Świadomość tych niewspierających programów podświadomości pozwala je rozpuścić, a tym samym rozmagnesować trudności związane ze zdrowiem, relacjami, czy finansami i wyjść ze schematu powtarzania wciąż tych samych, trudnych historii, doświadczając spokoju i spełnienia.

JAKĄ FORMĘ WSPÓŁPRACY PROPONUJĘ?

Możesz wybrać JEDNORAZOWĄ SESJĘ lub umówimy się na dłuższą formę współpracy.

Przed podjęciem współpracy umówimy się na krótką rozmowę telefoniczną, podczas której pomogę Ci dookreślić jakie są Twoje potrzeby, zasoby i obszary,
z którymi chcesz pracować. Sprawdzimy, czy jest między nami chemia i czy jestem dla Ciebie właściwą osobą do współpracy oraz czy opcja pracy 1:1 jest najlepszą opcją dla Ciebie. Inne możliwości to np.  kursy internetowe, online lub warsztaty stacjonarne lub polecę Ci inną osobę, która specjalizuje się w metodzie pracy jakiej potrzebujesz.

JEDNORAZOWA SESJA

Rozpoczynamy od 30 minutowej rozmowy telefonicznej, podczas której opowiesz mi jakie są Twoje potrzeby i wyzwania, z którymi chcesz pracować oraz ustalimy termin naszej 2,5 godzinnej sesji (na ZOOM lub na żywo).

Po rozmowie wyślę do Ciebie maila z ankietą do wypełnienia – dzięki temu będę mogła lepiej przygotować się do spotkania, aby wykorzystać nasz czas jak najlepiej. Po spotkaniu otrzymasz ode mnie propozycje pracy własnej i ewentualnie materiały pomocnicze (np. medytacje prowadzone, linki do materiałów na itp.).

 

 

TWOJA INWESTYCJA: 296 zł
 

NAPISZ DO MNIE I UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ
(kontakt@monikacywinska.com)

PAKIETY SESJI

Przed pierwszym spotkaniem otrzymasz ode mnie ankietę, dzięki której będę mogła lepiej przygotować się do spotkania, aby wykorzystać nasz czas jak najlepiej.

Spotkania w pakietach trwają po 1,5 h i odbywają się na Zoom lub stacjonarnie.

Umawiamy się na cały proces, który ma początek (wraz z pierwszym spotkaniem), rozwinięcie i zakończenie (wraz z ostatnim spotkaniem), a spotkania powinny odbywać się co 1, 2 lub max 3 tygodnie odległości czasowej od siebie. To ważne, aby utrzymać ciągłość i efektywności procesu transformacji.

 

TWOJA INWESTYCJA:

3 SPOTKANIA 807 zł (270 zł/1 spotkanie) lub 3x 297

6 SPOTKAŃ 1347 (225zł/1 spotkanie) lub 3×497

9 SPOTKAŃ 1747 (195 zł/1 spotkanie) lub4x 467
*pierwsza rata przed rozpoczęciem pierwszego spotkania, ostatnia rata przed zakończeniem ostatniego spotkania.